gamerpazar-sell-banner
2023'te En İyi 5 Oyun Koltuğu
Oyuncu KoltuğuÖneriler

2023'te En İyi 5 Oyun Koltuğu

İyi bir oyun koltuğu rahat bir koltuktan daha fazlasıdır, oyun deneyiminin performansınızı artırabilecek ve sizi bir sonraki seviyeye taşıyabilecek çok önemli bir bileşenidir. Deri döşemeli pelüş yönetici sandalyelerinden modern ve şık yarış tarzı koltuklara kadar ihtiyacınız olan her şeye sahibiz. Bu gönderi, oyun deneyiminizi iyileştirmesi garanti edilen 2023'ün en iyi beş oyun koltuğunu sunuyor. Oyun sandalyeleri dünyasındaki en son trendlere ve yeniliklere dayanarak bu listeyi özenle hazırladık, böylece her sandalyenin yatırımınıza değer olduğundan emin olabilirsiniz.

En iyi seçimlerimiz, duruşunuzu destekleyen ve uzun oyun seansları sırasında yorgunluğu azaltan en yeni ergonomik özelliklerle tasarlanmıştır. Ayrıca ayarlanabilir kol dayamalarından bel desteğine kadar çeşitli özelleştirilebilir seçeneklerle birlikte gelirler, böylece sandalyenizi özel ihtiyaçlarınıza göre uyarlayabilirsiniz. Bu nedenle, oyun deneyiminizi yükseltmeye hazırlanırken oturun, gevşeyin ve 2023 için en iyi beş oyun koltuğu seçimimize göz atın.

5-) Anda Seat T-Pro 2

Anda Seat T-Pro 2

 

 • Ağırlık kapasitesi: 441 lbs
 • Kapak malzemesi: Kumaş
 • Köpük tipi: Yüksek yoğunluklu kalıp şekillendirici köpük
 • Kolçaklar: 4D
 • Casterler: 65 mm PU kaplı

Anda Seat, oyun koltukları pazarında nispeten yeni bir oyuncu. Bu işletme Kanada'da ofis koltukları yapıyor. T-Pro II modeli, ofis kullanımı için de reklamı yapılsa da tipik bir oyuncu koltuğunun tüm özelliklerini ve özelliklerini barındırıyor.T-Pro II, ağır dayanıklılık ve birinci sınıf konfor için çelik yapı ve yüksek yoğunluklu kalıp şekillendirici köpükle üretilmiştir . Büyük hafızalı köpük yastık, uzun süre oturmaktan kaynaklanan gerginliği azaltır. PU kaplı 4D kolçakları, bileklere ve omuzlara en üst düzeyde rahatlık sağlar. Siyah, Mavi ve Gri, Anda Seat T-Pro II için mevcut üç renk seçeneğidir.

6.661 Türk Lirasından başlayan fiyatlar ile...

4) Razer Iskur

Razer Iskur

 • Ağırlık kapasitesi: 299 lbs
 • Kaplama malzemesi: PVC deri, Fonksiyonel Kumaş
 • Köpük tipi: Yüksek yoğunluklu kalıplanmış köpük
 • Kolçaklar: 4D
 • Tekerlekler: 6 cm

Rahatlık, işlevsellik ve görünüm açısından en iyisini bekleyen oyuncular için özel olarak üretilmiş üst düzey bir cihaz Razer Iskur oyun koltuğudur. Koltuğun tamamen ayarlanabilir 4D kolçakları, kişiselleştirilmiş duruş ve destek sağlar ve tamamen şekillendirilmiş bel destek sistemi, omurganıza özel destek sağlar.

Razer Iskur'un, kullanıcıların koltuğun arkalığının ve oturma yerinin açısını bağımsız olarak değiştirmesine olanak tanıyan çoklu eğim sistemi, temel özelliklerinden biridir. Yüksek yoğunluklu kalıplanmış köpük minderler, sandalyenin bir başka özelliğidir; optimum konfor ve destek sunmak için kullanıcının vücudunun şekline uyum sağlarlar.

PVC varyantı iki renk kombinasyonuyla gelir: Siyah ve Siyah-Yeşil. Kumaş varyantı gri bir renk şemasına sahiptir.

9.497 Türk Lirasından başlayan fiyatlar ile...

3) Noble Chairs Hero

Noble Chairs Hero

 • Ağırlık kapasitesi: 330 lbs
 • Kaplama malzemesi: Suni deri, suni deri, gerçek deri, kumaş
 • Köpük tipi: Kapsamlı soğuk köpük
 • Kolçaklar: 4D
 • Tekerlekler: PU kaplı

Noble Chairs, birinci sınıf oyun koltukları yapma mirasına sahiptir ve Hero, amiral gemisi modelidir. Noble Sandalyeler, yeniden tasarlanan bel desteğinin ekstra yastık gerektirmediğini iddia ediyor. Birinci sınıf araba koltukları yapmak için kullanılan aynı yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır.

Noble Chairs Hero, büyütülmüş 4D kolçaklar, geniş oturma ve sırtlık alanları ile birlikte gelir. Soğuk işlem görmüş köpüğe sahip sert çelik çerçeveli gövde, dayanıklılık ve mükemmel rahatlık sağlar. DIN EN 1335 sertifikalı ofis koltuğudur.

Noble Chairs Hero, dört düz renk şeması ve Fallout, Doom, Elder Scrolls Online, Skyrim, Elden Ring ve MOUZ dahil olmak üzere altı özel sürümle gelir.

10.449 Türk Lirasından başlayan fiyatlar ile...

2) Secretlab Titan Evo 2022

Secretlab Titan Evo 2022

 • Ağırlık kapasitesi: 395 lbs
 • Kaplama malzemesi: NEO Hybrid suni deri, NAPA deri, SoftWeave Plus kumaş
 • Köpük tipi: Secretlab Cold Cure köpük
 • Kolçaklar: 4D
 • Tekerlekler: PU kaplı

SecretLab Titan Evo 2022 oyun koltuğu, konfor, stil ve işlevselliğin üstün bir kombinasyonunu sunan birinci sınıf bir üründür. Dayanıklılık ve uzun süreli kullanımı garanti eden çelik çerçeve ve birinci sınıf malzemelerle bu sandalye uzun ömürlü olacak şekilde yapılmıştır. Secretlab, %57 daha fazla sırt koruması sağlayan 4 yollu L-ADAPT Bel Destek Sisteminin dünyadaki en büyük bel destek sistemi olduğunu iddia ediyor.

CloudSwap teknolojisi sayesinde kullanıcılar, tercih ettikleri renk ve döşemeye göre 4D kolçakları kolayca değiştirebilirler. Bir baş yastığı ile birlikte gelmiyor, ancak kullanıcılar Secretlab web sitesinden manyetik olarak takılabilir bir hafızalı köpük yastık satın alabilirler.

Birçok farklı renk şeması ve tema mevcuttur. Bazı tanınmış espor takımları, video oyunları, sinema filmleri ve hatta animeler bunların arasında.

10.449 Türk Lirasından başlayan fiyatlar ile...

1) Logitech G x Herman Miller Embody

Logitech G x Herman Miller Embody

 • Ağırlık kapasitesi:
 • Kaplama malzemesi: Senkron kumaş
 • Köpük tipi: Soğutma köpüğü
 • Kolçaklar: 4D
 • Tekerlekler: 63,5 mm PU kaplı

Logitech G x Herman Miller Embody koltuğu, piyasadaki en kaliteli ve pahalı oyun koltuklarından biridir. %100 polyester döşeme güçlü, aşınmaya dayanıklı, UV ışınlarına, aleve ve renk solmasına karşı dayanıklıdır. Kendinden deri kaplamalı enjeksiyon kalıplı kolçakları büyük rahatlık sağlar.

Bu sandalyenin en çok vurgulanan özelliği, yarı saydam esnek bir polimer ile tutturulmuş asetal H-fleksör sırt yapısıdır. Posturefit Spinal destek teknolojisi, size en üst düzeyde rahatlık sağlamak için oyun duruşunuza uyum sağlar. Gelişmiş soğutma köpüğü, yoğun oyun seansları sırasında vücudunuzu serin tutmak için ısıyı uygun şekilde dağıtır. Logitech G x Herman Miller Embody sandalye dört renk şemasıyla gelir: Cyan, Black, Amethyst ve Galaxy.

32.262 Türk Lirasından başlayan fiyatlar ile..

Bunlar 2023'ün en iyi 5 oyun koltuğu. Eşsiz konfor ve dayanıklılığın keyfini çıkarmak için oyuncular, tercihlerine ve finansal durumlarına göre bu oyun koltuklarından herhangi birini seçebilir.

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Burak Kurt
Burak Kurt1997‘de İstanbul ‘da doğdu. MIS bölümü mezunu ve kariyerine yazılım sektöründe devam ediyor. Oldschool MMO oyunlarında usta bir oyuncu.
İlgini çekebilecek diğer içerikler