gamerpazar-sell-banner
Alienware AW568 İnceleme

Alienware AW568 İnceleme

AW568, iyi bir ölçüm için birkaç ekstra açıya sahip büyük, tam boyutlu bir klavyedir. Cihazın her iki tarafındaki üçgen süslemeler gerçekten gerekli değil, ancak çok fazla alan eklemiyorlar ve klavyeye ortalama çevre biriminden biraz daha fazla alan veriyorlar. 19,7 x 6,8 inç boyutlarında, daha dengeli tam boyutlu oyun klavyelerinin bazılarından neredeyse 2 inç daha büyüktür, ancak bu kısmen ekstra makro tuşları sırasını barındırmak içindir.

AW568, tescilli Alienware yazılımı üzerinde çalışır. Program gayet uyumlu ve güncel, bu ama biraz geliştirilmeye ihtiyacı var. Sunduğu her yeni özellik için bir tür önemli dezavantaj var. Örneğin, her biri için bir makro programlamak istiyorsanız, klavyedeki her tuşu yeniden eşleyebilirsiniz. Makrolardan bahsetmişken, onları kaydedebilir ve fazladan düğme sütununa eşleyebilirsiniz, ancak anında makro kaydedemez veya farklı oyunlar için birden fazla profil oluşturamazsınız. Ayrıca bu dezavantajın olmadığı birçok klavye var.

Ayrıca kenar aydınlatmasını devre dışı bırakmadan Alienware logosundaki aydınlatmayı da kapatamazsınız. Bu bir hata gibi görünüyor ancak yazılımın en uyumlu hali için hazır olmadan önce biraz geliştirilmeye ihtiyacı olduğunu da gösteriyor.

Yarı iyi bir anahtar setine sahip çoğu mekanik klavye gibi, AW568 de oyun içinde çok iyi performans göstermektedir. Performansını her durumda test edilen klavyeyi ölçmek için hem rekabetçi hem de hikaye odaklı oyunlarda yüksek verim verildiği görülmüştür. Alienware AW568, hala yazılım açısından geliştirilebilir konumda olsa da bir oyuncunun ihtiyacı olan her şeyi sağlayabilecek bir klavyedir.

Alienware AW568

Ürün Özellikleri

  • Ürün Tipi: Klavye
  • Kullanım Amacı: Oyun
  • Bağlantı Tipi: Kablolu
  • RGB: Var
  • Mekanik Marka: Kailh
  • Klavye Tuş Ömrü: 50 milyon
  • Bilek Desteği: Var

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Fuat Demirkol
Fuat DemirkolYönetim Bilişim Sistemleri tutkunu, 4 yaşından beri oyun oynuyor.
İlgini çekebilecek diğer içerikler
Discord
Aramıza KatılTopluluğumuza katılarak oyun arkadaşı bulabilir, etkinliklere katılabilirsin!
Abone OlYeni çıkan oyunlara dair haberler ve daha fazlasına erişmek için abone ol