gamerpazar-sell-banner
Alınabilecek En İyi Logitech Oyun Mouse Modelleri

Alınabilecek En İyi Logitech Oyun Mouse Modelleri

Logitech G PRO X SUPERLIGHT

En iyi Logitech oyun faresi, Logitech G PRO X SUPERLIGHT'dır. Ayrıca yılın bu zamanlarında sık sık indirime giriyor ve son zamanlarda şimdiye kadarki en düşük fiyatına düştü. Adından da anlaşılacağı gibi, bu fare sadece 59g ağırlığındadır, bu da bir tenis topuyla yaklaşık aynı ağırlıktır. Bu ultra hafif yapı, hızlı ve doğru hareket etmeyi kolaylaştırarak hızlı, rekabetçi oyunlar oynuyorsanız onu ideal bir seçim haline getirir. Çok hafif olmasına rağmen, aynı zamanda çok iyi yapılmış hissi veriyor ve orta boyutlu, simetrik şekli neredeyse evrensel olarak tüm el boyutlarına ve kavrama türlerine çok uygun. Ham performans açısından, birlikte verilen bir USB alıcısıyla kablosuz olarak bağlanır ve olağanüstü hassas ve tutarlı bir sensöre ve dikkat çekici derecede düşük tıklama gecikmesine sahiptir, bu nedenle oyun her türde hızlı ve hızlı yanıt verir.

Tüm bu üst düzey özelliklere sahip olan bu fare, indirimde olmadığı zamanlarda birinci sınıf bir fiyat etiketi taşır. Ayrıca, herkes için büyük bir sorun olmasa da, daha yaygın, standart bir USB-C kablosu yerine daha eski bir mikro USB şarj kablosu kullanıyor.

Logitech G PRO X SUPERLIGHT

Logitech G305 LIGHTSPEED

Logitech'in en iyi bütçeli oyun faresini arıyorsanız, Logitech G305 LIGHTSPEED'i öneririz. Müthiş sensör performansı ve tıklama gecikmesi sunan, ancak bankayı bozmayan, çok yönlü, etkileyici bir kablosuz cihazdır. Ayrıca aşırı agresif bir oyuncu görünümüne sahip değildir ve gösterişli RGB aydınlatması yoktur, bu nedenle ev veya ofis ortamına iyi uyum sağlar. Yapı kalitesi harika ve Logitech'in daha premium tekliflerinden bazılarına çok benziyor. Ayrıca, kurulumunuza uyması için çeşitli renklerde mevcuttur. Simetrik şekil, ister sağ ister solak olun rahattır ve hareket halindeyken çoğu dizüstü bilgisayar çantasına sığacak kadar kompakttır.

Kablosuz olarak bağlanmak için Logitech'in USB Birleştirici Alıcısını kullanır ve tek bir AA pil kullanarak 250 saatin üzerinde reklamı yapılan etkileyici bir pil ömrüne sahiptir. Ayrıca USB alıcısı için bir saklama bölmesi vardır, böylece kullanılmadığında yanlışlıkla kaybetmezsiniz. Düğmeleri yeniden programlamanıza, özel profiller oluşturmanıza ve sensör ayarlarını değiştirmenize olanak tanıyan sağlam bir özelleştirme yazılımı vardır. Toplamda, kablosuz çok yönlülüğü ve benzersiz bütçe fiyatıyla bu, çoğu insan için bütçe fiyatına Logitech'in en iyi kablosuz oyun seçimidir.

Logitech G305 LIGHTSPEED

Logitech G502 HERO

Bütçeniz kısıtlıysa, birden fazla türde oyun oynamak için en iyi Logitech oyun faresi Logitech G502 HERO'dur. Bir dizi özellik, onu genel olarak en iyi bütçeli oyun faresi seçimimiz olan yukarıdaki Logitech G305 LIGHTSPEED'den daha çok yönlü kılar. Çok sağlam hissettirir ve başparmak dayanağına sahip ergonomik bir sağ el şekline sahiptir, bu da onu uzun oyun seansları için rahat bir seçenek haline getirir. Toplamda 12 düğmesi vardır ve özelleştirme yazılımını kullanarak bunlardan herhangi birini yeniden programlayabilirsiniz, bu da onu MOBA'lar veya MMO'lar gibi çok sayıda kontrole sahip oyunlar için harika bir seçim haline getirir. Kaydırma tekerleği ayrıca sola ve sağa eğme girişlerine ve iki farklı kaydırma moduna sahiptir; hassas çentikli kaydırma modu ve daha hızlı serbest kaydırma modu, oyun oynamadığınız zamanlarda içerikte hızla gezinmek için kullanışlı bir özelliktir.

Performans açısından mükemmel tıklama gecikmesine sahiptir, yani oyun içinde herhangi bir gecikme fark etmezsiniz. En büyük dezavantajı, oldukça ağır olmasıdır, bu nedenle, hareketleri olabildiğince hızlı ve doğru bir şekilde yapabilmeniz için genellikle çok daha hafif olan FPS oyunları için en iyi fare değildir. Bu kablolu sürüm, ancak kablosuz bir sürümü de var, Logitech G502 LIGHTSPEED. Logitech kısa süre önce bu farenin hem kablolu hem de kablosuz sürümlerinin Logitech G502 X ve Logitech G502 X PLUS adlı yeni sürümlerini piyasaya sürdü. Bu yeni sürümler biraz daha hafiftir ve erişimi kolay düğmeler, daha dayanıklı olacak şekilde tasarlanmış yeni optik anahtarlar ve daha yumuşak bir görsel tasarım dahil olmak üzere birkaç küçük değişiklik içerir. Bununla birlikte, bu yeni sürümler yine de önemli ölçüde daha pahalıdır ve bu değişiklikler sizin için öncelik değilse, önceki nesil daha iyi bir seçim olmaya devam eder.

Logitech G502 HERO

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Fuat Demirkol
Fuat DemirkolYönetim Bilişim Sistemleri tutkunu, 4 yaşından beri oyun oynuyor.
İlgini çekebilecek diğer içerikler
Discord
Aramıza KatılTopluluğumuza katılarak oyun arkadaşı bulabilir, etkinliklere katılabilirsin!
Abone OlYeni çıkan oyunlara dair haberler ve daha fazlasına erişmek için abone ol