gamerpazar-sell-banner
Apex Legends İçin En İyi 5 Corsair Oyun Klavyesi 2023

Apex Legends İçin En İyi 5 Corsair Oyun Klavyesi 2023

Apex Legends, üç yıl önce piyasaya sürülen bir battle royale nişancı oyunudur ve aynı zamanda oynaması ücretsizdir. O zamandan beri her gün yüzbinlerce insanın oynamasıyla oldukça popüler hale geldi.

İyi olmak için çok fazla beceri gerektiren hareket merkezli bir oyundur. İyi hareket ve hızlı reflekslere sahip olmak için, size sorun çıkarmayacak, duyarlı ve güvenilir olacak yüksek kaliteli bir klavyeye ihtiyacınız olacak. Bu makale, bir Apex Legends oyuncusuysanız alabileceğiniz en iyi Corsair klavyelerini listeler.

1. Corsair K100 RGB Optik

İhtiyacınız olan tüm özelliklere ve daha fazlasına sahip bir Corsair klavye. 4000 Hz yoklama hızına sahiptir, bu da her basışı saniyede 4000 kez kaydedeceği anlamına gelir ve bu da onu piyasadaki en duyarlı klavyelerden biri yapar.

Alüminyum üst plaka ve büyük bir manyetik bilek dayanağına sahip PBT plastik tuş başlıkları ile üretilmiştir. Ayrıca, ses için metal bir kaydırma tekerleği de dahil olmak üzere özel medya kontrollerine sahiptir. PC'nizde bir USB bağlantı noktası daha kullanmak yerine daha fazla USB aygıtını doğrudan klavyeye bağlayabilmeniz için bu klavyeye bir USB geçidi dahildir.

Mekanik-optik bir klavyedir, yani metal bir temas yerine bir tuşa basmayı algılamak için kızılötesi ışık kullanır. Bu, klavyenin ömrünü uzatır ve sekmeleri kaldırır. 200 $'lık pahalı bir klavye olmasına rağmen harika bir kalitesi var ve Apex Legends için çok uygun.

Corsair K100 RGB Optik

2. Corsair K70 RGB Pro

Corsair K70 RGB Pro, sağlam bir yapı kalitesine sahip ve çeşitli mekanik anahtar seçenekleriyle gelen birinci sınıf bir oyun klavyesidir. K70 ilk olarak 2015 yılında piyasaya sürüldü ve her yinelemede geliştirildi. Bu sürüm bu yıl yayınlandı ve Apex Legends gibi rekabetçi oyunlar oynayan profesyonel oyuncular için uygun.

Ayrılabilir kablo bağlantı noktasının yanında, tüm makroları ve özel eylemleri devre dışı bırakan ve arka ışığı statik bir renge dönüştüren bir 'turnuva anahtarı' vardır. Ayrıca profil değiştirmeyi ve profilleri tamamen devre dışı bırakır.

Corsair K70 RGB Pro

3. Corsair K65 LUX RGB

Corsair K65 LUX RGB, temel tasarıma sahip on tuşsuz bir klavyedir. Alüminyum bir üst plakaya ve çıkarılabilir bir bilek dayanağına sahiptir. Anahtarlar, minimum yay kuvvetine ve Apex Legends gibi aksiyon oyunları için tasarlanmış tutarlı bir seyahate sahip Cherry MX Red ile pürüzsüz ve doğrusaldır.

RGB, çeşitli RGB ayarları ve kombinasyonlarıyla Corsair'in CUE yazılımında tamamen özelleştirilebilir. Tuşlar da özelleştirilebilir ve makrolar, geçiş profilleri veya anahtarın devre dışı bırakılması dahil olmak üzere herhangi bir tuşa eylemler atanabilir.

Corsair K65 LUX RGB

4. Corsair K63 Kablosuz

Kablosuz klavyeler çok yol kat etti ve kablosuz ile kablolu arasındaki çizgi performans açısından ortadan kalktı. Apex Legends oynamak için tutarlı performansa sahip ve tamamen güvenilir mekanik bir klavyedir.

RGB aydınlatma veya anahtar çeşitliliği sunmasa da, medya kontrollerine sahiptir ve çıkarılabilir bir bilek desteği ile birlikte gelir.

2,4 GHz USB dongle veya onu da şarj edebilen USB 3.0 Type-A aracılığıyla bağlanan 1 ms yanıt süresine sahiptir. Pil, düşük parlaklıkta 25 saat ve aydınlatma kapalıyken 75 saat dayanır. Klavyenin maliyeti 109 dolardır ve bu da onu uygun fiyatlı bir seçenek haline getirir.

Corsair K63 Kablosuz

5. Corsair K65 RGB Mini

Daha geniş hareketler ve masada yer kazanmak için %60 klavye önerilir. Corsair K65 Mini, piyasadaki en iyi %60 klavyelerden biridir.

İşlev tuşları, sayısal tuş takımı, ok tuşları ve daha fazlası gibi eksik tuşlar için endişelenmenize gerek yok. Hepsine 'Fn' tuşu ile klavyede kullanıcıya dönük tuşlar üzerinde işaretlenmiş olan çeşitli tuşlar birleştirilerek basılabilir.

Bu form faktörü, klavyenin çeşitli açılarda tutulmasına izin verdiği ve fareyi hareket ettirmek için daha fazla alan bıraktığı için oyuncular için yavaş yavaş standart haline geliyor.

Klavye, çıkarılabilir bir USB Type-C aracılığıyla Type-A'ya bağlanır ve 8000 Hz'lik bir yoklama hızına sahiptir. Cherry MX Red, Silent Red, Speed Silver, Brown ve Blue gibi farklı anahtarlara sahip çeşitli modeller vardır ve hepsi farklı hissettirdiği ve ses verdiği için size en uygun olanı satın alabilirsiniz.

Corsair K65 RGB Mini

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Fuat Demirkol
Fuat DemirkolYönetim Bilişim Sistemleri tutkunu, 4 yaşından beri oyun oynuyor.
İlgini çekebilecek diğer içerikler
Discord
Aramıza KatılTopluluğumuza katılarak oyun arkadaşı bulabilir, etkinliklere katılabilirsin!
Abone OlYeni çıkan oyunlara dair haberler ve daha fazlasına erişmek için abone ol