gamerpazar-sell-banner
CS:GO için En İyi Klavye 2023

CS:GO için En İyi Klavye 2023

CS:GO İçin En İyi Oyun Klavyeleri

1. HyperX Alloy Elite 2

HyperX Alaşımı başlamak için doğal bir yerdir. Bu oyun klavyesinin ayırt edici özelliği sadeliğidir. Kompakttır, USB geçişini destekler ve bir şarj bağlantı noktasına sahiptir, bir taşıma çantası içerir ve belki de en iyisi, herhangi bir ekstra yazılım yüklenmesini gerektirmemesi, onu sağlam bir tak ve çalıştır cihaz haline getirir.

Bununla birlikte, basitliği bazı oyuncular için bir dezavantaj olabilir. Bu klavyede medya kontrolleri veya özel bir makro tuşları sırası yoktur. Mekanik bir klavye satın almanın en iyi kısımlarından biri kişiselleştirme yönü olabilir ve Alaşımlı FPS buna pek önem vermez.

Renk değişiklikleri ve diğer özelleştirmeler için kapsamlı seçenekler istiyorsanız bu klavyeyi almayın. Bu, bu fiyat aralığındaki en iyiler arasında yer alan en iyi bütçeli oyun klavyesidir. Başka bir benzer seçenek için Razer Ornata Chroma'ya göz atın.

HyperX Alloy Elite 2

2. SteelSeries Apex 3

SteelSeries Apex 3, dayanıklılık faktörüne de sahip olan en ucuz klavyedir. Klavyenizle biraz fizikselleşen türden bir oyuncuysanız, dayak yiyecek ağır hizmet tipi bir ekipmandır.

Aynı zamanda, üst düzey bir kartta standart olarak gelebilecek çan ve ıslıkların olmadığı, çok basit tasarlanmış bir klavyedir. Arkadan aydınlatmalı değildir ve makro tuşları yoktur. Bununla birlikte, HyperX Alaşımında olmayan bir özellik olan bir ortam kontrol seçeneğine sahiptir.

Web'deki incelemelere göre SteelSeries Apex 3'ün en iyi özelliği yapım kalitesidir. Gösterişsiz bir seçenek arayan oyuncular için iyi bir seçenek.

SteelSeries Apex 3

3. Logitech RGB G810 Horizon Spectrum

Logitech RGB G810 Orion Spectrum, bu listede yer alan alt modellerden biraz daha pahalı, ancak bu Logitech oyun klavyesinde bazı arzu edilen özellikler ortaya çıkmaya başlıyor. Orion Spectrum, özelleştirilebilir aydınlatmaya ve kendi tescilli anahtar anahtarlarına sahiptir. Ayrıca oyuncuların istatistiklerini takip etmelerine yardımcı olacak yazılımlar içerir. Ancak, diğer bazı bütçe klavyeleri gibi, makro tuşlarından yoksundur.

Logitech RGB G810 Horizon Spectrum

4. Razer BlackWidow Ultimate Oyun Klavyesi

İşte karşınızda, kiminle konuştuğunuza bağlı olarak oyun oynamak için belki de en iyi klavye. Orada dolaşan Razer BlackWidow Ultimate'ın birkaç farklı versiyonu var ve bunlar üretildikleri yıla göre farklılık gösteriyor.

Sonuç olarak ne var? Hangi modeli satın alırsanız alın, Razer BlackWidow Ultimate dayanıklı bir yapıya sahiptir ve özenle tasarlanmıştır.

Ve daha da iyiye gidiyor: BlackWidow'un kasası ağır ve anahtar anahtarlarını duymak tatmin edici.

Satın aldığınız modele bağlı olarak, BlackWidow özel makro tuşlarına sahip olabilir veya olmayabilir. Bu gerçekten bir tercih meselesidir, bu yüzden tercih ettiğiniz klavye türüne bağlı olarak satın almadan önce kontrol ettiğinizden emin olun.

Ancak BlackWidow Ultimate, bazı oyuncuların isteyebileceği bir özellik olan medya kontrollerine sahip değildir. Yine, bu sizin tercihinize bağlıdır.

Razer BlackWidow Ultimate Oyun Klavyesi

5. Corsair Gaming K70 LUX RGB Mekanik Klavye

Profesyonel sahnede görülen en iyi CS:GO klavyesi, sadeliği ön planda tutan efsanevi bir mekanik oyun klavyesi olan Corsair Gaming K70'dir.

Bizi haritaya yerleştiren ve oyun klavyesi egemenliğinde Corsair çağını tanımlayan ve FPS için modernize edilen Counter Strike Global Offensive gibi klavye.

Oyun tarzınıza uygun üç benzersiz Cherry MX anahtarı arasından seçim yapabilir, programlanabilir gelişmiş aydınlatma kontrolü ve büyük yazı tipi tuşlarıyla kendinizi ifade edebilir ve makro programlamayla oyun deneyiminizi dönüştürebilirsiniz.

 Corsair Gaming K70 LUX RGB Mekanik Klavye

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Fuat Demirkol
Fuat DemirkolYönetim Bilişim Sistemleri tutkunu, 4 yaşından beri oyun oynuyor.
İlgini çekebilecek diğer içerikler
Discord
Aramıza KatılTopluluğumuza katılarak oyun arkadaşı bulabilir, etkinliklere katılabilirsin!
Abone OlYeni çıkan oyunlara dair haberler ve daha fazlasına erişmek için abone ol