CS:GOMouseÖneriler

CS:GO İçin En İyi Fare 2022

24kez okundugüncellendi
CS:GO İçin En İyi Fare 2022

Öyle görünmese de, iyi bir oyun faresi kesinlikle oyununuz üzerinde önemli bir etkiye sahip olabilir. CS:GO, hassasiyetin önemli olduğu bir oyundur ve bunun için kesinlikle iyi bir oyun faresine ihtiyacınız olacaktır. Peki CS:GO için iyi bir fare nedir? Bir fare satın almadan önce, birkaç faktöre dikkat etmek önemlidir. Bunlardan bazıları şunları içerebilir: sensör tipi, DPI, ekstra düğme sayısı, ağırlık ve farenin boyutu ile birlikte ek yazılım.

CS:GO İçin En İyi Farede Nelere Bakmalı?

Daha önce de belirtildiği gibi, bir faredeki en önemli şeyler sensör tipi, DPI, ekstra düğmeler, ağırlık, boyut ve yazılımdır. Peki bu şeyleri CS:GO için tam olarak önemli kılan nedir? Bunu kontrol edelim.

CS:GO için Fare Sensörü – Lazer mi Optik mi?

Modern oyun fareleri temelde kameralardır. Bulundukları yüzeyin fotoğraflarını çekerler. Bu nedenle, farelerimizi izlemek için hangi tür lazer veya optik cihazın en iyi sonucu verdiğini bilmek istiyoruz.

Gerçek şu ki, lazer fareler optik olanlardan daha hassastır. Ancak, bazen çok kesindirler ve bu bir sorun olabilir. Bir lazer fare, fare altlığınızdan insan gözünün bile görmediği küçük tepeler ve vadiler gibi gereksiz bilgileri alabilir. Bu, farenizin yalnızca oyun içi hassasiyetinizi azaltacak bazı öngörülemeyen hareketler yapmasına neden olabilir.

Bu nedenle, CS:GO için en iyi oyun fareleri optik sensöre sahip olmalıdır. Sadece CS:GO için daha iyi değiller, aynı zamanda daha ucuzlar.

CS:GO için Fare DPI'ı

DPI da önemli bir faktördür. Oyuncuların çoğu, sahip oldukları daha fazla DPI'nın daha iyi olduğunu düşünüyor. Bu genellikle böyledir, ancak büyük olasılıkla hiçbir zaman bir farenin sağlayabileceği tüm DPI'yi kullanmayacaksınız. Bu nedenle, ihtiyacınız olmayan ek DPI'lara para harcamak anlamsızdır.

CS:GO profesyonellerinin çoğu bu aralıkta oynadığı için CS:GO için 400 ila 1200 DPI arasında bir değere ihtiyacınız vardır. Daha düşük DPI, daha yavaş bir fare ve daha yüksek oyun içi hassasiyet anlamına gelir. Tabii ki, biri mimar veya grafik tasarımcı olarak çalışıyorsa, farklı bir hassasiyete ihtiyaç duyabilir, bu nedenle daha yüksek bir DPI fareyi tercih edebilir. Ancak, CS:GO'da ek DPI anlamsızdır ve çoğu durumda para kaybıdır.

Bu nedenle DPI önemlidir, ancak daha fazla DPI'ye sahip fareleri daha iyi olarak düşünmemeliyiz.

CS:GO için Faredeki Ekstra Düğmeler

Ekstra düğmeli fareler son zamanlarda oldukça popüler hale geldi. Gerçeği söylemek gerekirse, ek düğmeler yararlı olabilir ancak aynı zamanda dikkat dağıtıcı da olabilir. Bu oyun için çok fazla düğmeye ihtiyacınız yok.

MMORPG oyunları için doğrudur, on, hatta 20 düğmeli fareler gerektirirler, ancak CS:GO için sekiz adede kadar düğme olması yeterlidir. Örneğin, yalnızca iki ek düğmeli bir fareniz varsa, bir mikrofon aktivasyonunu bir düğmeye ve bir flaş bombasını diğerine bağlayabilirsiniz.

Belirli durumlarda flaş patlatmak için hızlı erişime sahip olmak her zaman yararlıdır. Yalnızca tepki sürenizi azaltabilir ve genel performansınızı iyileştirebilir. Daha fazla ek düğmeniz olması durumunda, oyun içi performansınızı iyileştirmek için yararlı bulabileceğiniz diğer şeyleri de bağlayabilirsiniz.

CS:GO Fare Ağırlığı ve Boyutu

Bu söz konusu olduğunda, kişisel tercihiniz meselesidir. CS:GO fareniz için hangi boyutun veya ağırlığın en iyi olduğunu söyleyemeyiz çünkü hepimiz farklı şekilde inşa edildik ve ellerimiz aynı değil. Bu nedenle bunu belirlemenin en iyi yolu elinizdeki bir fareyi deneyip uygun olup olmadığına bakmaktır.

CS:GO Fare Yazılımı

Tüm üst düzey CS:GO farelerinde, farklı DPI ayarlarıyla farklı profiller oluşturabileceğiniz bazı ek yazılımlar bulunur. Ayrıca oyununuzu etkileyebilecek farklı ayarları da yapabilirsiniz.

Ayrıca RGB renklerini ayarlayıp mouse'unuzu her profilde farklı şekilde aydınlatmanız da mümkün. Başka oyunlar oynarsanız bu kullanışlı olabilir.

Örneğin, CS:GO için tercih edilen ayarlar ve DPI ile bir profil ayarlayabilir ve farenizi mavi yapabilirsiniz. Ayrıca Dota 2 için bir profil oluşturabilir, tercih ettiğiniz ayarları yapabilir ve onu kırmızı yapabilirsiniz. Bu sayede oyunu renkle ilişkilendirebilir ve farenizin doğru ayarlanıp ayarlanmadığı konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Sadece ona bakmanız yeterli ve hangi profilin aktif olduğunu bileceksiniz. Başka oyun oynamıyorsanız, web'de gezinmek veya diğer benzer etkinlikler için farklı bir profil oluşturabilirsiniz.

Satın Alınabilecek En İyi CS:GO Faresi

Bu nedenle, daha önce de belirttiğimiz gibi, CS:GO için doğru fareyi seçmeden önce birden fazla özellik aramamız gerekiyor. En pahalısını seçip en iyisini ummak yeterli değildir. CS:GO için en iyi fareleri arıyoruz, bu da onların neredeyse bu oyun için tasarlanmış gibi olmaları gerektiği anlamına geliyor.

Tüm bunları göz önünde bulundurarak, daha önce belirlediğimiz kriterleri hangi CS:GO farelerinin karşıladığını görelim. İşte en iyi beş CSGO faresinin listesi.

1. BenQ ZOWIE EC 2 – Profesyoneller Tarafından En Çok Kullanılan

BenQ ZOWIE EC 2

 • DPI: 400/ 800/ 1600/3200
 • Bağlantı: USB 2.0 /3.0 Tak ve Çalıştır
 • Düğmeler: 5
 • Kablo Uzunluğu: 2m
 • Rapor Hızı: 125 /500/ 1000 Hz
 • Boyut: Orta
 • Tasarım: Ergonomik

BENQ Zowie EC 2, çoğu CS:GO hayranı için en popüler seçimdir ve açık ara profesyonel oyuncular tarafından en çok kullanılan faredir. Profesyonel CS:GO oyuncularının %30'undan fazlası bu fareyi kullanıyor, bu da hafife alınmaması gerektiği anlamına geliyor.

Bu fare, öncelikle ihtiyacınız olan her şeyle FPS video oyunları için optimize edilmiştir. Bu fareyi harika yapan şey şekil, basitlik ve kalitenin rekabetçi bir fiyatla birleşimidir. Ayrıca, CS:GO oyuncularının çoğu için mükemmel aralıkta olan dört farklı DPI profili ile birlikte gelir.

BENQ Zowie EC 2'nin tek dezavantajı, ek yazılımı ve RGB aydınlatması olmamasıdır. Ancak, bu iki faktör yalnızca kozmetik kullanım için olduğundan oyununuzu etkilemeyecektir. Bu fare mükemmel uyum sağlar ve kullanımı kolaydır. Herhangi bir nedenle EC 2 sürümünü beğenmediyseniz, bu farenin bununla tamamen aynı olan daha büyük bir sürümü var; Adı BENQ Zowie EC 1'dir. Sonuçta, her şey tercihe bağlıdır ve daha büyük elleriniz varsa, Zowie EC 1 ile gitmelisiniz.

2. BenQ ZOWIE S2 – Küçük ve Rahat

BenQ ZOWIE S2

 

 • DPI: 400/ 800/ 1600/3200
 • Bağlantı: USB 2.0 /3.0 Tak ve Çalıştır
 • Düğmeler: 5
 • Kablo Uzunluğu: 2m
 • Rapor Hızı: 125 /500/ 1000 Hz
 • Boyut: Küçük
 • Tasarım: Simetrik Sağ El

Profesyoneller tarafından önerilen bir diğer fare ise BENQ Zowie S2. Bu fare EC 2'den biraz daha küçüktür, bu da daha uzun oyun oturumları için kullanımı biraz daha kolay ve daha rahat hale getirir.

Farenin kendisi aradığımız her şeye sahiptir. Optik 3360 sensör, dört farklı DPI profili ve uygun bir rapor oranı. Ayrıca, tercih ettiğiniz herhangi bir şekilde kullanılabilecek iki ek düğmeye sahiptir.

Fare o kadar küçüktür ki, kelimenin tam anlamıyla elinizi etrafına sarabilirsiniz, bu da dikey hareketler yaparken yardımcı olur. Dikey hareketin aynı zamanda CS:GO'da en çok kullanılan fare hareketi türü olduğunu biliyoruz.

Bunu akılda tutarak, ZOWIE S2'nin en azından FPS oyunlarında hayal kırıklığına uğratmayacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Ancak bizim önerimiz, öncelikle boyutundan dolayı bu fareyi denemenizdir. Boyut en büyük erdemi olsa da, bazı oyuncuların buna alışamadığı için en büyük kusurudur.

3. Logitech G PRO Wireless – Fütüristik Görünüm

Logitech G PRO Wireless

 

 • DPI: 100 – 25.600
 • Bağlantı: Kablosuz ve USB 3.0
 • Düğmeler: 4-8
 • Kablo Uzunluğu: 1.8m
 • Rapor Hızı: 1000 Hz'e kadar
 • Boyut: Orta
 • Tasarım: Ultra Hafif

RGB aydınlatmalı, kablosuz ve fütüristik görünümlü bir oyun kurulumunu tercih eden oyunculardansanız, bu fare sizin için mükemmel bir çözüm olacaktır. Sadece 16,8 milyon RGB rengiyle gelmiyor, aynı zamanda kablosuz olarak da çalışıyor. Pil varsayılan ayarlarda 48 saat dayanabiliyor ve yıldırımı kapatırsanız pil ömrü 60 saate kadar çıkıyor. Bu fare, profesyonel oyunlar için özel olarak üretilmiş PRO Serisi donanımdandır. Buna ek olarak, fare, tercih ettiğiniz ayarları kaydedebileceğiniz beş yerleşik bellek profiliyle tamamen özelleştirilebilir. Bu, bellek dahili olduğu için bu fareyi "hareket halindeyken" de kullanabileceğiniz ve başka bir bilgisayarda bile kayıtlı ayarlarınızı hatırlayacağı anlamına gelir.

En gelişmiş teknoloji ve en yüksek performans özellikleri, sıfır yumuşatma, hızlanma ve filtreleme olmadan hassasiyet ve hız sağlar. Sonuç olarak, modern oyun kurulumlarına sahip tüm CS:GO meraklıları için mükemmel bir fare.

4. Razer DeathAdder V2 - Zamansız Klasik

Razer DeathAdder V2

 

 • DPI: 100 - 20.000
 • Bağlantı: USB 2.0 ve USB 3.0
 • Düğmeler: 8
 • Kablo Uzunluğu: 2.1m
 • Rapor Hızı: 1000 Hz'e kadar
 • Boyut: Orta
 • Tasarım: Ergonomik

Razer DeathAdder, hiç şüphesiz, zamansız bir klasik. İlk olarak 2006 yılında çıkan en ikonik oyun farelerinden biridir ve hala piyasadaki en popüler fareler arasındadır. 15 yıldır etrafta olması, bu fareyi rekabette öne çıkaran şeydir.

Yıllar geçtikçe, şirket her yeni sürümde küçük ayrıntıları mükemmelleştirdikçe bu fare gelişti. Bu farenin 20'den fazla versiyonu olduğunu belirtmek yeterli. Evrimi ve teknik yükseltmeleri, onu CS:GO dahil olmak üzere çoğu Esports oyunu için mükemmel hale getirdi.

Önerdiğimiz versiyon, her türlü tutuş stiline rahatça uyan özel bir şekle sahip olan V2'dir. Orta şekline rağmen, sadece 82 gram ağırlığında hafif bir faredir. Fare, istediğiniz şekilde kullanılabilecek sekiz programlanabilir düğme ile birlikte gelir. Özellikle CS:GO için bu, tüm yardımcı programlarınızı farklı düğmelere bağlayabileceğiniz ve her nade'nin yalnızca bir tık ötede olacağı anlamına gelir.

Buna ek olarak, Logitech G Pro gibi beş yerleşik bellek profiline de sahiptir. Varsayılan aydınlatma, Razer markasını temsil eden yeşildir, ancak 16,8 milyon RGB kullanılabilir RGB rengiyle tamamen özelleştirilebilir.

5. SteelSeries Sensei Ten – Birden Fazla Oyun İçin

SteelSeries Sensei Ten

 

 • DPI: 50 - 18.000
 • Bağlantı: USB 2.0 ve USB 3.0
 • Düğmeler: 10
 • Kablo Uzunluğu: 2m
 • Rapor Hızı: 1000 Hz'e kadar
 • Boyut: Orta
 • Tasarım: Ergonomik

Adından da anlaşılacağı gibi, bu farenin on düğmesi var ve hepsi tamamen programlanabilir. Kesinlikle sadece CS:GO için yapılmış bir fare olmasa da kesinlikle denemeniz gereken faredir.

Önceden oluşturulmuş DPI profillerine sahip diğer farelerin aksine, bu fare 50'lik adımlarla değiştirmenize olanak tanır. Çoğu durumda bir fare, 400 fark aralığında DPI profillerine sahip olacaktır. Yani 800 DPI ile oynuyorsanız ve size fazla geliyorsa 400'e düşürebilirsiniz. Bu mouse'da durum böyle değil. 800 DPI size fazla geliyorsa, bunu 750 DPI'a veya 50'lik adımlarla olduğu sürece tercih ettiğiniz herhangi bir sayıya düşürebilirsiniz. Bu, size uygun DPI'yi özelleştirebileceğiniz anlamına gelir.

Bu farenin şekli ergonomiktir ve uzun ve yoğun oyun oturumları için avuç içi, parmak ucu ve pençe tutuş stilleri için önerilir.

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
https://media.graphassets.com/C0LXzLhNRrKAWoMKnTZB
Fatih SalMarketing Managergamerpazar
subscribe-banner
Oyun dünyasından haberdar ol hediyeleri kaçırma!
2469 oyuncu katıldı!
İlgini çekebilir
https://media.graphassets.com/wRVmfVorQkeKuCpHP0Sg

CS:GO İçin En Kullanışlı Konsol Komutları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/UU8sSgATSXmH19aIiFrD

En İyi Ücretsiz Hikayeli Oyunlar

Devamını oku
https://media.graphassets.com/6zLjjR5SSedniCk9CGos

CS:GO Cobblestone Yer İsimleri

Devamını oku
https://media.graphassets.com/c3QG08bFS8nLQdaEl3TA

Rust Nasıl Oynanır | Yeni Başlayanlar için 13 Temel Rust İpuçları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/aYuoIFYsQXmsMfhFtBgT

CS:GO Nuke Yer İsimleri

Devamını oku
https://media.graphassets.com/p88BNNBQz2KlVyg3K07j

CS:GO Cache Yer İsimleri

Devamını oku
https://media.graphassets.com/1PlBs8vJSyWE4cBB8eK8

CS:GO Overpass Yer İsimleri

Devamını oku
https://media.graphassets.com/VWhU9POSu2TC2FC4BOZD

CS:GO Inferno Yer İsimleri

Devamını oku
https://media.graphassets.com/tiZW6Fw3Tmi6uo3cVRwg

CS:GO Train Yer İsimleri

Devamını oku
https://media.graphassets.com/AeVkDZCoR6dV67NptUMh

CS:GO'yu Kaç Kişi Oynuyor? (2022 İstatistikleri)

Devamını oku
https://media.graphassets.com/u0hDqafTxqsHmCos24UW

CS:GO Rankları - CS:GO Rank Sistemi Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Devamını oku
https://media.graphassets.com/EhNq7aZFQTiOpp0xrdXQ

CS:GO Vertigo Yer İsimleri

Devamını oku
https://media.graphassets.com/9kGSrujQsCO6mFzYPrRs

En İyi CS:GO Aim Geliştirme Haritaları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/1ilKddMyQv62MY23DBVj

2022'de Oynanacak En İyi 7 CS:GO Haritası

Devamını oku
https://media.graphassets.com/94j2qq9wSwugw2S6BHm3

CS:GO'da Nasıl Surf Yapılır?

Devamını oku
https://media.graphassets.com/zy52Ya8SQqiXdNHXwTQ1

CS:GO'da Gecikme Nasıl Azaltılır

Devamını oku
https://media.graphassets.com/T7oQ8k8jS76fZuRMS021

Tüm CS:GO Crosshair Komutları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/hCdXmZ6SRL2U4JujqQPs

CS:GO'da FPS Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey (2022)

Devamını oku
https://media.graphassets.com/HQN10jVISSer1r0362jv

Kesinlikle İhtiyacınız Olan CS:GO Bot Komutları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/EzotRa9bQeqVJVWd0cSt

CS:GO Crosshair | CS:GO'da Crosshair Nasıl Değiştirilir

Devamını oku
https://media.graphassets.com/5M9ku0NyTJWmFusPQeQz

En İyi CS:GO Surf Haritaları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/msdh98iNRP65mtF9RyB1

CS:GO'da Nasıl Nişan Alınır | İpuçlarımızla Kendinizi Geliştirin

Devamını oku
https://media.graphassets.com/E8GvcrgROiv6xmPFBtSw

CS:GO'da Global Elit Nasıl Olunur?

Devamını oku
https://media.graphassets.com/Fy1CrlHRXewCzPPQtUDO

CS:GO'da Kendinizi Nasıl Kicklersiniz?

Devamını oku
https://media.graphassets.com/PbbqstdsT3GfF6g4DIYW

CS:GO'da Botlar Nasıl Kicklenir?

Devamını oku
https://media.graphassets.com/9XHqUJJFQSvnAkRAMHg7

CS:GO'da Nasıl Rank Atlanır? | Kolay Rank Atlama Yöntemleri (2022)

Devamını oku
https://media.graphassets.com/vzxmcsnqRROxilSZtlbI

CS:GO Rol Kılavuzu | Bilmeniz Gereken Her Şey

Devamını oku
https://media.graphassets.com/75Stq3eNQU2oLrH2SWTV

Açık Dünya Araba Oyunları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/ZG4VdDL0RmmkXm0gVrcd

CS:GO Fare Ayarları ve Hassasiyet Kılavuzu (2022)

Devamını oku
https://media.graphassets.com/9HoF8LEOQDGzMYbU2aQk

CS:GO'da Profesyonel Kariyerinize Başlamak için 9 Kolay Adım

Devamını oku
https://media.graphassets.com/diEg6OTTvysZdf6oxebg

CS:GO Bind Kılavuzu | Bağlama Komutları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/xqj3JdsASxWO2GvASx74

En Çok Para Ödülüne Sahip 10 CS:GO Turnuvası

Devamını oku
https://media.graphassets.com/Q5OOYOCOTly6dd0i6YSm

En Çok Para Kazanan 10 CS:GO Oyuncusu

Devamını oku
https://media.graphassets.com/tIVpTb8tQr6AT7KdFhjw

En İyi CS:GO Major Önemli Anları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/iFbPifVBR1a5YDaN8nwq

CS:GO Radar Ayarları Rehberi

Devamını oku
https://media.graphassets.com/Lz8Xo0NpTGWRNdzdtIJO

CS:GO'da Nasıl Daha İyi Olunur: 13 Etkili CS:GO İpuçları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/x3imCsXbTlmUic8HPEla

En Faydalı CS:GO Konsol Komutları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/DBLngHULQeK2kqfZEFeP

En İyi CS:GO Oyuncuları 2022

Devamını oku
https://media.graphassets.com/fWhwsdySV6jGnI3pF7mg

CS:GO Temel Terimler ve İfadeler

Devamını oku
https://media.graphassets.com/uocl69qYRC6rmLQRmFD3

En İyi 10 Online Korku Oyunu

Devamını oku
https://media.graphassets.com/h1GT6vuHSeudfQCCE6aQ

Tüm CS:GO Harita Yerleri İsimleri

Devamını oku
https://media.graphassets.com/JdAREyRwTYepoBOT2Af7

Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar

Devamını oku
https://media.graphassets.com/RNa2WYRPSEuNYXe1nXxQ

Teamfight Tactics (TFT) En iyi Komplar

Devamını oku
https://media.graphassets.com/XgR8vQrwQ4qIld3GxiSi

En İyi 5 Samuray Oyunu 2022

Devamını oku
https://media.graphassets.com/kSMmuiabSsSR9WBbfQGz

CS:GO Autoexec Nedir ve CFG Dosyası Nasıl Oluşturulur

Devamını oku
https://media.graphassets.com/e2oBtoLsRNGe8GoLNYjJ

En İyi 10 Zombi Oyunu

Devamını oku
https://media.graphassets.com/hcQCWSKwQhejyVshG9tG

CS:GO Kan Silme Kodları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/Ui9tUbQ9Q1KmDRTHI3T6

CS:GO Başlatma Seçenekleri 2022

Devamını oku
https://media.graphassets.com/OG01wqCkSOSvSP0pMnit

Pubg Şekilli Nick Listesi ve Şekilli Klan Nickleri

Devamını oku
https://media.graphassets.com/XtZlFAGTJWToA3PQXRx4

Dünyanın En Zor Oyunları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/2RQL7l8iSl2qi7oqrtYj

CS:GO Ancient Yer İsimleri

Devamını oku
https://media.graphassets.com/VbQvpFgfTYGthEvjc2IB

PS5'te Oynamak İçin En İyi 5 Özel Oyun

Devamını oku
https://media.graphassets.com/U4n96dAZQw6728qMWqHc

Tüm Zamanların En İyi 10 Gizlilik Oyunu

Devamını oku
https://media.graphassets.com/2s4BQhgJTuKOS30LPQIs

CS:GO'da Dust 2 Yer İsimleri

Devamını oku
https://media.graphassets.com/DF6iBuwQCiHLzIqq1t3N

Kablolu mu Kablosuz Fare mi: Oyun Oynamak İçin Hangisi Daha İyi?

Devamını oku
https://media.graphassets.com/1SVS4sNzRPurLdAb0acw

CS:GO'da Mirage Yer İsimleri

Devamını oku
https://media.graphassets.com/cykf5QgR6OseBlwRFQnQ

En İyi 10 PS4 Oyunu 2022

Devamını oku
https://media.graphassets.com/m1fsIDyAR9S10tf4Cjf2

Oyun İçin En İyi Fare DPI Nedir?

Devamını oku
https://media.graphassets.com/nSWmySDERDm8W8dQzl3L

Gamepad ile Oynamanız Gereken Pc Oyunları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/lOwTgkyREOkJ1ezHExwq

CS:GO'da FPS'nizi Nasıl Artırırsınız? Eksiksiz Kılavuz

Devamını oku
https://media.graphassets.com/PsRT8kh6TOwE9V3CWAgN

En İyi 5 Macera Oyunu

Devamını oku
https://media.graphassets.com/Gti9gsfVSDaqBwq93eTH

En iyi Open-World Oyunların Listesi

Devamını oku
https://media.graphassets.com/eT2JjiNUQIKS2fPNLXns

Düşük Sistem Gereksinimli Korku Oyunları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/HUV5hDFlQMmjWHndbYJh

Cities: Skylines Yeni Başlayanların Şehirlerde Yapması Gerekenler

Devamını oku
https://media.graphassets.com/I5ZSjdXrSRWTvTOHijBw

Oyun Oynamak İçin En İyi 6 RAM - 2021

Devamını oku
https://media.graphassets.com/tm1s10FfR6rGBQ5cuhBL

Xbox Series X İçin En İyi 6 Monitör

Devamını oku
https://media.graphassets.com/ER4VHEDySAa8MAa6bhUn

Oyun İçin En İyi 8 Ucuz Fiyatlı Telefon

Devamını oku
https://media.graphassets.com/qNG9YN2QumDKlyPzr9p7

En İyi 7 Oyun Klavyesi

Devamını oku
https://media.graphassets.com/I0Pg0zzTtyM5qTQZAlFK

En İyi 14 Oyun Anakartı - 2021

Devamını oku
https://media.graphassets.com/1oe953T0QGGewbFRQ3tw

CS:GO için En İyi Klavyeler 2022

Devamını oku
https://media.graphassets.com/MHs4IPIRWGKp6ET0Fqhg

Oyun için en iyi 7 NVMe SSD - 2021

Devamını oku
https://media.graphassets.com/SRo9fBSmRJayZqLYcCtE

PC Oyunları İçin En İyi 7 Yakalama Kartı

Devamını oku
https://media.graphassets.com/rOThZmlOQpUaj6ttwlCW

Oyun Bilgisayarı vs Konsol: Hangisi Daha İyi?

Devamını oku
https://media.graphassets.com/ByKmW1d8RVSyXcyKysoT

Küçük Eller İçin En İyi 7 Oyun Faresi

Devamını oku
https://media.graphassets.com/M10YXs1QVqW1apcoQ2wd

En İyi 5 Ultra Geniş Oyun Monitörü - 2021

Devamını oku
https://media.graphassets.com/wd6zF4qCSIqeoCbFo7sU

PS4 İçin En İyi 5 Oyun Monitörü - 2021

Devamını oku
https://media.graphassets.com/MW96LTV8Rp6UIKfXvKqr

Oyun için Fare DPI'nızı Nasıl Kontrol Edebilir ve Değiştirebilirsiniz (2022)

Devamını oku
https://media.graphassets.com/lwK0HrPNSVmjUn0THpnq

Windows 10 Dizüstü Bilgisayara Nasıl Format Atılır?

Devamını oku
https://media.graphassets.com/V3Ks0dAyRHqGy3Zrgcwf

Oyun İçin En İyi 4 Kulak İçi Kulaklık - 2021

Devamını oku
https://media.graphassets.com/PUilUJFURtC7MLZJkz7B

Roccat Kane AIMO İncelemesi 2022

Devamını oku
https://media.graphassets.com/bxmN6iI9TeSL02Tvrltz

PUBG Mobile Oynamak için En İyi 5 Asus Telefonu (2022)

Devamını oku
https://media.graphassets.com/2oAr1PvSQyqaBoyZVdmj

En İyi 5 27 İnç Oyun Monitörü - 2021

Devamını oku
https://media.graphassets.com/TpfLb1YQw6DsVKo7s8wd

Oyunlarda İyi Bir Fare ve Klavye Ne Kadar Önemli

Devamını oku
https://media.graphassets.com/IEy9p9knSnmAQqtyhU1I

Xbox One için En İyi 5 Aksesuar 2022

Devamını oku