gamerpazar-sell-banner
En Gürültülü 3 Mekanik Klavye

En Gürültülü 3 Mekanik Klavye

En yüksek mekanik tuşlara sahip bir klavye arıyorsanız, doğru yerdesiniz.

Bu yazıda, klavye düğmelerine bastığınızda en yüksek tıklamaları üreten en gürültülü mekanik klavyelere yer veriyoruz. Bu klavyeler kendi başlarına çok gürültülüdür ve onları daha yüksek yapmak için ek bir özelleştirme gerekmez. Bu listedeki klavyeler, her tıklamaya iyi bir dokunma tepkisi ve çalıştırma kuvveti ile yüksek ve tatmin edici bir ses vererek çok tatmin edici bir yazma deneyimi sağlar. Dokunma noktasının ötesinde basıldığında belirgin bir tıklama sesi için bu klavyeleri Cherry MX Blue klavyelerle daha da özelleştirebilirsiniz. Genel olarak, bunlar karşılaştığımız en gürültülü mekanik klavyelerden bazıları, bu yüzden onları kontrol ettiğinizden emin olun!

Cooler Master Keys Pro En Yüksek Sesli Mekanik Klavye

Cooler Master Keys Pro En Yüksek Sesli Mekanik Klavye

Cooler Master Keys Pro, Cherry MX tam boyutlu tuşlarla bulabileceğiniz en yüksek sesli mekanik klavyelerden biridir. Bu klavye, gerçekten güzel görünen parlak RGB aydınlatmaya sahiptir - her tuşun bir LED açılır ve parlak tasarımı vardır. Klavyede ayrıca, tercihinize göre her rengi özelleştirmenize olanak tanıyan çoklu aydınlatma modları bulunur.

Cooler Master klavyesinde gerçekten sevdiğimiz şey, basıldığında çok yüksek bir tıklama sesi üreten Cherry MX Blue anahtarlarına sahip olmalarıdır. Bu tuşlara yazmak ve basmak çok hoş geliyor; iyi bir geri tepme var ve sağlam bir mekanik his veriyorlar.

Cooler Master klavyede ayrıca anında makrolar ve profil desteği bulunur; birden fazla tuş vuruşunu tek bir tuşa programlayabilir veya sezgisel klavye komutlarıyla tuş başına arka aydınlatmayı değiştirebilirsiniz. Klavyede ayrıca, 6 tuşlu ve N tuşlu yeni teknoloji rulolarının bir arada olduğu anti-gölgelenme vardır. Klavyede çok hızlı yazabilirsiniz ve tüm vuruşlarınızı sorunsuz bir şekilde halledecektir.

Cooler Master klavyenin yapı kalitesi harika, RGB aydınlatması çok canlı ve renkli. Anahtarları anında değiştirebilme özelliğini de beğendik. Cooler Master'daki yazılım, Corsair K70 klavyeler kadar kapsamlı olmasa da, zorlu oyunlar için yeterli desteği sağlıyor.

Cooler Master klavyesinin bu kadar popüler olmasının nedenlerinden biri sayısal tuş takımını dışarıda bırakmasıdır. Bu, uygun duruşu korumanıza ve oyun sırasında fareye hızlı bir şekilde erişmenize olanak tanır.

Genel olarak, Cooler Master Keys Uzmanları, test ettiğimiz en gürültülü mekanik klavyelerden bazılarıdır. Tuşların her vuruşu da dahil olmak üzere klavyenin sesini çok sevdik - her basışı gerçekten daha dikkatli ve kasıtlı hissettiren iyi bir dokunsal pompaya sahip.

Razer Huntsman Elite En Yüksek Sesli Mekanik Klavye

Razer Huntsman Elite En Yüksek Sesli Mekanik Klavye

Razer Huntsman Elite, oyun oynamak için en yüksek sesli mekanik klavyelerden biridir. Bu klavye, ışığa dayalı çalıştırma kullanan ve eski mekanik anahtarlardan daha hızlı olan tescilli Razer optik anahtarları kullanır. Klavye, her tuşa basışı çok hızlı bir şekilde, %30 daha kısa çalıştırma mesafesiyle ve çok tatmin edici bir tıklamalı geri bildirim sesiyle kaydeder. Bu yeni anahtar tasarımı, hızlı performans için tam olarak aynı noktada çalışır ve sıfırlanır; böylece bu klavyede gerçekten hızlı yazabilirsiniz. Razer Keyboard ayrıca işlevlere hızlı erişim için programlanabilir bir dijital kadrana sahiptir. Ayarları hibrit yerleşik bellek ve bulut depolama ile de kişiselleştirebilirsiniz. Son olarak, uzun süreli rahatlık için ergonomik bir bilek desteği de vardır.

Bu klavyenin verdiği hissi gerçekten seviyoruz. Yazmak ve oyun oynamak, oyun sırasında veya sadece düz yazmak için çok tatmin edici geliyor. Bu klavyede yazmanın çok gürültülü olabildiğini gördük - yanınızda oturan adamları rahatsız edecek kadar yüksek. Ayrıca klavye tuşlarını değiştirebilir ve klavyeyi tercihlerinize göre özelleştirebilirsiniz.

Uzun oyun oturumları sırasında Razer Huntsman Elite diğer klavyelerden daha rahat hissettirir - klavyeyi çalıştırmak için eskisi kadar sert basmanız gerekmez ve çok basıldığında hoş bir klik sesi verir. Ayrıca klavyede 4 medya düğmesi ve beğeninize göre değiştirilebilen hareketli bir kadran olması da hoşumuza gitti.

Huntsman'daki tuşlar, diğer Razer klavyelerine kıyasla oldukça parlak. Her bir tuşun üzerindeki yazı önemli ölçüde daha parlaktır ve alttaki zar da aydınlatılarak tuşlara bir ışık denizinin üzerinde oturuyormuş gibi bir yanılsama verilir.

Klavyenin tamamı kaliteli alüminyum yapıdan yapılmıştır ve daha fazla yapısal bütünlük için mat alüminyum üst kısım ile kaplanmıştır. Işığa dayalı çalıştırma ile eski mekanik anahtarlardan daha hızlıdır ve ayrıca çok özelleştirilebilir. Genel olarak, test ettiğimiz en gürültülü mekanik klavyelerden biridir ve şiddetle tavsiye ederiz.

Glorious Modules Tenkeyless En Yüksek Sesli Mekanik Klavye

Glorious Modules Tenkeyless En Yüksek Sesli Mekanik Klavye

Glorious Modüler Tenkeyless, tam modüler mekanik tuşlarla gelen, bulabileceğiniz en yüksek sesli mekanik klavyelerden biridir. Klavye, kolayca çıkarılabilen tuşlarla tasarlanmıştır ve oyun deneyiminizi özelleştirmek için daha yüksek tıklama sesi için klavyeye herhangi bir kiraz / kapı anahtarı takabilirsiniz. Bu, çıkarılabilir örgülü USB kablosuna sahip 87 tuş düzenine sahip bir klavyedir ve Gateron Brown (Cherry MX Brown eşdeğeri) mekanik tuş anahtarları kullanır. Tüm klavye, kumlanmış alüminyum ön yüz ve yükseltilmiş tuşlarla minimalist bir tasarıma sahiptir. Tatmin edici bir oyun deneyimi için ayarlanabilir parlaklık ve efektlerle arkadan aydınlatma da vardır.

Glorious Modüler mekanik klavyede gerçekten öne çıkan bir şey de Cherry, Gateron ve Kaih markalı anahtarlar için çalışır durumda değiştirilebilir anahtarlara sahip olmasıdır. Bu anahtarları en yüksek klik seslerini ve seslerini çıkaranlarla değiştirebilirsiniz. Anahtarı kelimenin tam anlamıyla klavyeden bir tuş başlığı gibi çıkarabilir ve tuşları karıştırıp eşleştirebilir ve herhangi bir anahtar kombinasyonunu test edebilirsiniz.

Glorious Modüler Klavye ayrıca kumlanmış alüminyum ön yüz, %100 gölgelenme önleme özelliği (tam NRKO), RGB LED arka aydınlatma, modüler anahtarlar ve minimalist bir tasarımla birlikte gelir. Klavye ayrıca tüm klavyenin temizlenmesini çok kolaylaştıran kayan bir tuş başlığı tasarımına sahiptir; tuş başlığı ve anahtar sökücüler de dahildir.

Klavye dengeleyicileri hakkında dikkat edilmesi gereken bir nokta, çok gürültülü olmaları ve basıldığında yüksek bir klik sesi çıkaracaklarıdır. Daha sağlam bir yazma deneyimi istiyorsanız, GMK plaka sabitleyicilerini öneririz.

Genel olarak, Glorious Modüler mekanik klavye, Cherry, Gateron ve Kaih anahtarlarıyla tamamen özelleştirilebilen, bulabileceğiniz en yüksek sesli mekanik klavyelerden biridir ve kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Fuat Demirkol
Fuat DemirkolYönetim Bilişim Sistemleri tutkunu, 4 yaşından beri oyun oynuyor.
İlgini çekebilecek diğer içerikler
Discord
Aramıza KatılTopluluğumuza katılarak oyun arkadaşı bulabilir, etkinliklere katılabilirsin!
Abone OlYeni çıkan oyunlara dair haberler ve daha fazlasına erişmek için abone ol