gamerpazar-sell-banner
En iyi 5 Beyaz Oyun Klavyesi

En iyi 5 Beyaz Oyun Klavyesi

PC oyunları oynarken iyi bir fare, monitör ve oyun klavyesi gibi kaliteli oyun aksesuarları hayati önem taşır. İyi bir klavye, kullanıcıların hızlı reflekslerin gerekli olduğu PUBG gibi yoğun oyunlarda oldukça önemli olan oyunun hızına ayak uydurmasına yardımcı olacaktır.

Uygun bir oyun sisteminin görsel çekiciliği söz konusu olduğunda renk ve görünüm de önemlidir. Özellikle beyaz renkli bir klavye estetik açıdan hoştur ve diğer tüm renkli ek aksesuarlarla iyi çalışır. Bu nedenle, aşağıdaki makale 2022'deki en iyi beş beyaz oyuncu klavyesini inceleyecektir.

5) Razer Huntsman Mini

Kulaklık, fare ve oyun klavyesi gibi oyun aksesuarları söz konusu olduğunda Razer şüphesiz en iyi şirkettir. Bu klavyenin %60 form faktörü, kullanıcıya masanın üzerinde faresi için ek alan sağlar. Ayrıca, dayanıklı anahtarlar, inanılmaz derecede hızlı yanıt süresiyle optiktir ve harika bir yazma deneyimi sağlar. Huntsman Mini ayrıca olağanüstü yapı kalitesi ve canlı RGB aydınlatma ile PBT tuş başlıkları sunar. Benzer tasarıma sahip diğer klavyelere kıyasla makul bir fiyata sahip olan bu klavye, LOL: Wild Rift gibi oyunlar için iyidir.

Razer Huntsman Mini

4) Corsair K70 RGB MK2 SE

Hem beyaz hem de gri renk seçenekleriyle sunulan Corsair K70 RGB MK2 SE, en iyi tam boyutlu beyaz oyun klavyesini arayanlar için kesinlikle kontrol edilmesi gereken bir aksesuardır. K70 oyun oynamak için mükemmel olsa da oldukça büyüktür ve kompakt masalar için tasarlanmamıştır. Cherry MX Speed mekanik anahtarlar, PBT çift vuruşlu tuş başlıkları, çok sayıda ek tuş, ses düğmesi, iyi RGB aydınlatma ve bir bilek desteği, pahalı K70'e dahildir. Yukarıdaki özelliklerin tümü, onu Fall Guys ve PUBG gibi PC oyunları için mükemmel kılar.

 Corsair K70 RGB MK2 SE

3) Durgod Taurus K320 TKL

Durgod'da bulunan çok çeşitli anahtarlar, en iyi özelliklerinden biridir. Rekabetçi oyuncular için Cherry Speed Silver anahtarlardan geleneksel yazmayı tercih edenler için Cherry MX Blue anahtarlara kadar seçim yapabilirsiniz. Klavye, üzerine yazması harika hissettiren çift vuruşlu PBT tuş başlıklarına sahiptir. Herhangi bir tuş başlığı, eski Cherry MX gövdesi sayesinde kolaylıkla değiştirilebilir. Ayarlanabilir yüksekliğe ve mükemmel bir yapı kalitesine sahiptir. Destiny 2 gibi PC oyunları için mükemmeldir.

 Durgod Taurus K320 TKL

2) Ducky One 2 Mini

Razer Huntsman, ışık hızında optik anahtarları sayesinde harika bir oyun klavyesidir, ancak sık sık yazan kullanıcılar Ducky One 2 Mini'yi tercih edebilir. Bu, mükemmel oyun performansının yanı sıra Cherry MX Silent Red anahtarları sayesinde mükemmel bir yazma deneyimi için harika bir seçenektir. Klavye, mükemmel yapı kalitesi, PBT tuş başlıkları, oldukça parlak, çıkarılabilir bir USB-C kablosu ve RGB ışıkları sunar. Genshin Impact gibi oyunlar için bu klavye harika bir seçimdir.

 Ducky One 2 Mini

1) Logitech G915 TKL

Beyaz modeli de bulunan Logitech G915 TKL, giderek daha popüler hale gelen düşük profilli mekanik oyun klavyeleri için mevcut olan en üst düzey seçenektir.

Hem 2,4 Ghz hem de Bluetooth bağlantıları, klavyenin aynı anda birden fazla cihaza bağlanma imkanı ile kablolu veya kablosuz modlarda kullanılmasına izin verir. 2,4 GHz dongle, Bluetooth'tan daha hızlı ve daha güvenilir bir bağlantı sunduğundan, onun yerine kullanılması tavsiye edilir. Bu gelişmiş klavye, üst düzey bilgisayar oyunları oynamak için idealdir.

Logitech G915 TKL

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Fuat Demirkol
Fuat DemirkolYönetim Bilişim Sistemleri tutkunu, 4 yaşından beri oyun oynuyor.
İlgini çekebilecek diğer içerikler
Discord
Aramıza KatılTopluluğumuza katılarak oyun arkadaşı bulabilir, etkinliklere katılabilirsin!
Abone OlYeni çıkan oyunlara dair haberler ve daha fazlasına erişmek için abone ol