gamerpazar-sell-banner
En iyi 5 Oyun Masası Aksesuarı

En iyi 5 Oyun Masası Aksesuarı

Oyuncular her hafta masalarında oyun oynayarak ve çalışarak uzun saatler harcarlar ve oyun deneyimini geliştirecek ve iş akışınızı hızlandıracak bazı şeylere sahip olmak çok önemlidir.

Pek çok masa aksesuarı oyun alanınızı aydınlatırken her şeyin düzgün ve temiz kalmasına yardımcı olur. Güçlü bir PC'niz varsa, becerikli donanıma sahip olarak ondan en iyi şekilde yararlanmanız gerekir.

Monitör Standı

Monitörünüzü bir standa asmak, masanızda yer tasarrufu sağlar ve kurulumunuzun muhteşem görünmesini sağlar. Rekabetçi oyunlar oynarken gerekli olan monitörünüzün en iyi açısına ve konumuna sahip olmanız idealdir. Ayarlanabilir kollu bir monitör sehpası da konumların hızlı bir şekilde değiştirilmesine yardımcı olur ve en çok ayakta duran bir masayla birlikte kullanıldığında kullanışlıdır.

Monitör Standı

Kablo Yönetim Sistemi

Kimse iş istasyonunun her yerinde kablo görmekten hoşlanmaz ve çeşitli aksesuarlar kullanıcıların kabloları saklamasına yardımcı olur. Kabloları yönlendirmeye ve gizlemeye yardımcı olmak için masanızın arkasına bir kablo yönetim tepsisi takılabilir. Ayrıca kablolar, daha düzenli bir görünüm vermek için bir kablo yönetim manşonunda bir araya toplanabilir. Başka bir ürün, anahtarlı uzatma kablonuzun gizlenebileceği bir kablo düzenleme kutusudur.

Kablo Yönetim Sistemi

Mouse Bungee

Mouse bungee, mouse'un kablosunu sabitleyen ve diğer ekipmanlara dolanmasını engelleyen bir aksesuardır ve fazla yer kaplamaz. Bu, fareyi kullanırken tel keçesinde direnç olmadığından kablolu fareye kablosuz bir his verir. Hızlı ve ani fare hareketleri yapması gereken FPS oyuncuları için kullanışlıdır.

Mouse Bungee

Kulaklık Standı

Bir kulaklık standı, kulaklığınızı korurken kurulumunuza daha fazla kişilik katar. Bu hangarlar, RGB seçenekleriyle de çeşitli fiyat aralıklarında gelir. Masaüstünde biraz yer kazanmak için zarif bir numara, kulaklığınızı kullanılmadığında asabileceğiniz masanın altına bir kulaklık hangarı takmaktır.

Kulaklık Standı

Masa Tipi Hava Hemizleyicisi

Uzun oyun seanslarından sonra odadaki hava havasızlaşır ve hava koşulları ve kirlilik nedeniyle pencereler her zaman açılamaz. Hava temizleyici, etrafınızdaki havadaki kötü kokuları gidererek oyun deneyimini daha keyifli hale getirir. Ayrıca, odanızdaki toz miktarını da azaltacağından, tesisatınızı eskisi kadar sık temizlemenize gerek kalmayacaktır.

Masa Tipi Hava Hemizleyicisi

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Fuat Demirkol
Fuat DemirkolYönetim Bilişim Sistemleri tutkunu, 4 yaşından beri oyun oynuyor.
İlgini çekebilecek diğer içerikler
Discord
Aramıza KatılTopluluğumuza katılarak oyun arkadaşı bulabilir, etkinliklere katılabilirsin!
Abone OlYeni çıkan oyunlara dair haberler ve daha fazlasına erişmek için abone ol