gamerpazar-sell-banner
En İyi 5 Oyun Mouse Pad'i (2022)

En İyi 5 Oyun Mouse Pad'i (2022)

Mouse pad'ler genellikle bir PC kurulumunda gözden kaçar, ancak bunlar en az kullanılan oyun aksesuarları arasındadır ve oyun deneyiminizi değiştirebilir. İyi bir mouse pad, masanızı ve farenizi korumaya yardımcı olurken, sürtünmeyi ve gereksiz fare hareketini azaltarak rekabetçi oyunlarda daha hassas olmanızı sağlar.

Bazı fare altlıkları, fareniz ve hatta telefonunuz için RGB ve kablosuz şarj sundukları için bir bez parçasından daha fazlasıdır . Fare hareketinizi ustaca değiştirebilecek ve kolaylıkla nişan almanıza yardımcı olabilecek çeşitli boyut ve malzemelerde mevcutturlar. Bunu akılda tutarak, bugün mevcut olan en iyi mouse pad'lerin bir listesi.

2022'nin En İyi Oyun Mouse Padleri

1) Razer Sphex V3

Razer Sphex V3

Bu mouse pad fiyatına göre çok şey sunuyor ve çok az direnç sağlıyor. Herhangi bir yüzeye yapışacak bir yapışkan arkaya sahiptir ve yarım milimetreden daha az bir kalınlıkta inanılmaz derecede incedir. 17,72 x 15,74 inç boyutunda, çok çeşitli hareketler için yeterince büyüktür. Ayrıca, alanınıza daha iyi uyuyorsa, 10,6 x 8,5 inç gibi daha küçük bir boyutta gelir. Daha küçük sürüm 140 TL, daha büyük sürüm ise 290 TL'dır.

2) Logitech G240

Logitech G240

Kauçuk tabanlı bir kumaş fare altlığı olabildiğince basittir, ancak ihtiyacınız olan tek şey budur. Şık, dayanıklı ve işlevsel, her tür fareyi barındırabilir ve kesin doğruluk sunar. Yalnızca 1 mm kalınlığındayken tek boyutta (11 x 13.4 inç) gelir.

Yüzey, herhangi bir direnç göstermeyen mikro dokuma kumaştan yapılmıştır, ancak kenarlar dikişli değildir, bu da bu yastığı daha az dayanıklı ve soyulmaya karşı savunmasız hale getirebilir. Bu mouse pad'in resmi fiyatı 1059 TL'dır, ancak üçüncü taraf satıcılardan daha düşük bir fiyata alabilirsiniz.

3) Corsair MM1000

Corsair MM1000

Corsair MM1000, benzersiz özellikleri ile mouse pad'leri bir sonraki seviyeye taşıyan duyarlı sert plastik bir yüzeydir. Kablolu cihazları da şarj etmenize yardımcı olan bir kablosuz adaptörle gelen Qi işleviyle kablosuz olarak şarj edilebilir. USB 3.0 geçişi, herhangi bir aygıtı fare altlığına bağlamanıza ve ardından sisteminize bağlanmanıza olanak tanıyan bir başka kullanışlı özelliktir.

RGB aydınlatması da dahil olsaydı, tüm esnafların bir krikosu olurdu. Qi kablosuz şarj özelliğine sahip bir kablosuz fareniz varsa, fare altlığı aracılığıyla kullandığınızda şarj olacağından, fareyi şarj etme konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. MM1000'i bu tür özellikler için makul bir fiyat olan 1189 TL'ye alabilirsiniz.

4) Cooler Master MP510

Cooler Master MP510

Dayanıklı Cordura kumaştan yapılmış yumuşak bir mouse pad, karanlıkta parlayan bir logoya sahip Cooler Master MP510, dayanıklılık için tasarlanmıştır. Herhangi bir sıvıyı emmez ve leke yapmaz, bu da bu kalitede başka hiçbir mouse pad'de bulamayacağınız bir özelliktir. Kauçuk tabanlı, ayrıca soyulmayı önleyen aşınma önleyici dikişlere sahiptir ve bu mouse pad'i dayanıklı ve sağlam hale getirir.

Küçük (9,84 x 8,27 inç) ile XL (35,43 x 15,75 inç) arasında tüm masanızı kaplaması gereken dört boyutta gelir. Cooler Master MP510'un fiyatı 250 TL.

5) Razer Gigantus V2

 Razer Gigantus V2

Tüm masanızı mouse pad ile kaplamak istiyorsanız Razer Gigantus V2 tam size göre. 14 ile 47 inç arasında değişen boyutlarıyla tüm çevre birimlerinizi ve bileşenlerinizi masanızın üzerine yerleştirebilir. Hız ve kontrol için tasarlanmış yumuşak yüzeyli bir mikro kumaş fare altlığıdır.

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Fatih Sal
Fatih Salgamerpazar
İlgini çekebilecek diğer içerikler
Discord
Aramıza KatılTopluluğumuza katılarak oyun arkadaşı bulabilir, etkinliklere katılabilirsin!
Abone OlYeni çıkan oyunlara dair haberler ve daha fazlasına erişmek için abone ol