gamerpazar-sell-banner
En İyi 5 Razer Dizüstü Oyun Bilgisayarı (2022)

En İyi 5 Razer Dizüstü Oyun Bilgisayarı (2022)

Oyun dizüstü bilgisayarları, e-spor pazarına yapılan en yeni eklemelerden biridir. Mümkün olan en iyi oyun deneyimini sağlayarak, donmadan veya gecikmeden yüksek kaliteli oyunlar oynayabilirsiniz. Oyun dizüstü bilgisayarlarında Asus, Dell ve Razer gibi firmalar sektörde güçlü konumlara sahipler.

Razer, oyun deneyiminizi önemli ölçüde iyileştiren sürekli olarak mükemmel oyun dizüstü bilgisayarları üretti. E-spor ve çevrimiçi oyunlara yönelik bu dizüstü bilgisayarlar, diğer özelliklerin yanı sıra geniş depolama alanı, uzun pil ömrü ve güçlü bir CPU içerir. Bu makale, 2022'nin en iyi 5 Razer oyun dizüstü bilgisayarını analiz etmeye çalışacak.

En İyi 5 Razer Dizüstü Oyun Bilgisayarı

  • Razer Blade Stealth 13
  • Razer Blade Pro 17
  • Razer Blade 15
  • Razer Blade 14
  • Razer Blade 15 Advanced Model

5. Razer Blade Stealth 13

Razer Blade Stealth 13

CPU: Intel Core 11. nesil

Grafikler: Nvidia GeForce RTX 3080

RAM: 16 GB

Depolama: 512 GB SSD

Blade Stealth 13, görünüşte önemsiz bir dizi kozmetik değişiklik yerine birkaç standart özellik artışından vazgeçiyor. Oyun dizüstü bilgisayarlarındaki en yeni 4,9 mm 'Micro Edge' çerçeveler, oldukları kadar modern görünen düşük profilli dizüstü bilgisayar ekran sınırları göz önüne alındığında, öncekilerden yüzde 60 daha incedir.

Şasi, tek bir metal bloktan oyulmuş yüksek kaliteli bir alüminyum malzemeden yapılmıştır ve bu da onu daha da sağlam hale getirir.

4. Razer Blade Pro 17

Razer Blade Pro 17

CPU: Intel Core 11. nesil

Grafikler: Nvidia RTX 3080

RAM: 32 GB

Depolama: 1 TB SSD

Blade Pro 17, taşınabilir donanımlarından en iyi şekilde yararlanmak isteyen ve çanta taşımakla ilgilenmeyen herkes için idealdir.

Pro , Nvidia RTX 3080'e kadar grafik kartları da dahil olmak üzere en son bileşen teknolojisini harika bir 4K dokunmatik ekranla birleştirerek mutlak bir canavar yaratıyor. Bu model, diğer modellerde az bulunan, duyarlı tuş vuruşlarına sahip mekanik anahtarlara sahiptir.

3. Razer Blade 15

Razer Blade 15

CPU: Intel Core 11. nesil

Grafikler: Nvidia GeForce RTX 3080

RAM: 32 GB

Depolama: 1 TB SSD

Blade 15, ana satış noktalarından biri olan çok çeşitli donanım seçeneklerine sahiptir. Oyuncunun GPU ve ekran tercihlerinden bağımsız olarak Razer Blade 15, özellikle böylesine küçük bir dizüstü bilgisayar için çok sayıda yaşam kalitesi özelliğine sahip güçlü bir bilgisayardır.

Güçlü hoparlörler, tam RGB aydınlatmalı güzel bir dokunsal klavye, duyarlı bir dokunmatik yüzey ve geniş bir ekran, onu Arena of Valor ve PUBG gibi oyunların kolaylıkla oynanabileceği sınıfının en üstüne taşıyor.

2. Razer Blade 14

Razer Blade 14

İşlemci: AMD Ryzen 9 5900HX

Grafikler: Nvidia RTX 3080

RAM: 16 GB

Depolama: 1 TB SSD

Mükemmel özellikleri ve özelleştirmeleri ile Blade 14, piyasadaki en iyi oyun dizüstü bilgisayarlarından biridir. Slimline Design Revolution uygulanmadan hemen önce piyasaya sürülen bu dizüstü bilgisayarın daha küçük form faktörü, onu mükemmel bir oyun performansı sağlarken, günlük olarak harika bir çalışan haline getiriyor.

Ryzen 9 5900HX işlemci ve RTX 3080 GPU dahil olmak üzere üst düzey özelliklere sahip, yüksek çözünürlüklü PC oyunları için idealdir.

1. Razer Blade 15 Advanced Model

Razer Blade 15 Advanced Model

İşlemci: Intel Core i7-10875H

Grafikler: Nvidia GeForce RTX 3080

RAM: 32GB

Depolama: 1TB SSD

Blade 15 Advanced Model, Nvidia GeForce RTX 3080 GPU, 10. Nesil Intel Core i7 işlemci ve 16 GB RAM sayesinde bir oyun mücbir sebebidir. Blade 15 Advanced Model, Shadow of the Tomb Raider veya PUBG oynasa da etkilemeye devam ediyor .

Blade, gerçek performans sabitliğini göstererek, saniyedeki kare sayısı bakımından ortalama premium oyun dizüstü bilgisayarını sürekli olarak geride bıraktı. Çarpıcı ince ve hafif kasası, bakmak için nefes kesici. Hiç şüphesiz, 2022'de satın alınabilecek en iyi oyun dizüstü bilgisayarlarından biridir.

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Fatih Sal
Fatih Salgamerpazar
İlgini çekebilecek diğer içerikler
Discord
Aramıza KatılTopluluğumuza katılarak oyun arkadaşı bulabilir, etkinliklere katılabilirsin!
Abone OlYeni çıkan oyunlara dair haberler ve daha fazlasına erişmek için abone ol