gamerpazar-sell-banner
En İyi Razer Oyun Mouse Modelleri 2023

En İyi Razer Oyun Mouse Modelleri 2023

Razer’ın tartışmasız en popüler oyun aksesuarı markası olarak varlığını sürdürmesinin bir nedeni var, bunun nedeni; geniş bir izleyici yelpazesine hitap etmek için akıllıca tasarlanmış devasa ürün yelpazesinden gelmekte.

En iyi Razer oyun faresini arıyorsanız ve zaten bazı özellikleriniz, başlamak için bir bütçeniz varsa, muhtemelen istediğinizi elde edeceksiniz. Kim güzel bir oyun deneyimi istemez ki?

1. Razer Viper Ultimate:

Razer Viper Ultimate

DPI Aralığı – 20.000’e kadar• Sensör – Razer Focus+ Optik Sensör• En İyisi – FPS• Razer Chroma – Evet

Razer, bunu piyasadaki en iyi kablosuz oyun faresi olarak sunmak için her şeyi yaptı. Viper Ultimate, Razer’ın en son teknolojisini, çok yönlü tasarımı ve basitliği kullanarak gerçekten sınırları zorluyor. Viper Ultimate, Razer’ın montaj hattındaki en yeni sensör olan Razer Focus+ Optical sensöre sahiptir. Kablosuz, tek bir şarjla 50 saat kadar dayanabilir:

2. Razer Naga Trinity:

Razer Naga Trinity

DPI Aralığı – 16.000’e kadar• Sensör – Razer PWM3389• Razer Chroma – Evet

Bunun satın alabileceğiniz en iyi Razer faresi veya satın alabileceğiniz en iyi oyun faresi olduğunu söyleyebiliriz. Farenin yanında 12 adet programlanabilir düğme bulunmaktadır. Eğer bu fazla geliyorsa, paneli daha “geleneksel” 7 düğmeli altıgen bir panelle veya çaylak 2 düğmeli panelle değiştirin.

3. Razer Basiliks Essential:

Razer Basiliks Essential

• DPI Aralığı – 6400’e kadar• Sensör – Razer Optik Sensör• En İyisi – FPS• Razer Chroma – Sınırlı

Basilisk Essential, yalnızca çok görevli bir oyuncu istiyorsanız ve sağ elini kullanıyorsanız, sizin için en iyi Razer fare bu olacaktır. Basilisk’in başparmak desteği ve kalın tasarım estetiği ile kendini bizlere sevdiriyor. Sağ elini kullananlar için biçimlendirilmiştir ve solda iyi yerleştirilmiş iki programlanabilir düğme bulunmaktadır.Headshot yüzdelerini kaçıracağınız doğrudur, ancak Razer bunu düşündü ve DPI’lar arasında geçiş yapmak için başparmak desteğinin hemen önüne fazladan bir düğme ekledi.

4. Razer Orochi V2:

Razer Orochi V2

• DPI Aralığı – 18.000 DPI’a kadar• Sensör –Razer 5G Advanced• En İyisi – Tüm işlemlerin lideri• Razer Chroma – Evet

Orochi küçük, hafif, kablosuz, güzel ve oyun faresi olarak da aldatıcı bir şekilde çokiyi. Küçük ve orta eller için uygun, çok yönlü bir tasarımla ortaya çıkmak için zekice bir iş çıkardı ve bu fareye oldukça geniş bir kullanıcı yelpazesi için satın alınabilecek en iyi Razer oyun faresi olabilme şansı tanıdı. Yedek 18k DPI ve 1000 Hz’e varan yoklama oranları ile bu, yarının bütçe Razer kablosuz faresidir. Taşınabilir ve ultra hafiftir. 2,4 GHz’lik bir dongle’ı saklamak için kaputun altındaki şık yuvaya rağmen, herkes pil tasarımına şaşırdı. Hem AA hem de AAA pilleri birer tane olmak üzere içine koyabilirsiniz, ancak yalnızca ikisini de kullanabilirsiniz!

5. Razer Viper Mini:

Razer Viper Mini

DPI Aralığı – 8.500’e kadar• Sensör – Razer Optik• En İyisi – FPS• Razer Chroma – Sınırlı

Viper Mini, piyasadaki en ucuz Razer oyun faresi seçeneklerinden biridir, ancak bu listede olmayı hak ediyor. 8.5k DPI, 50 milyon tıklama anahtarı ve yalnızca Razer Optical sensörüne (Odak+ yok) kadar her şey var. Ancak fiyatına rağmen şaşırtıcı bir şekilde mükemmel bir oyun faresi ve Razer bu işi ne kadar iyi yapıyor, bununlabirlikte görmüş olmaktayız. Razer, kauçuk yan tutamakları çıkarttı ancak PTFE kayar ayakları ekleyerek, akıllıca bazı ciddi eklentiler de ekledi, bu da oyun oynarken bir dünya fark yaratmakta. Bu da bir Razer chroma faredir ve Razer’ın 0,2 ms tepki süresine sahip en yeni optik anahtarlarına sahiptir.

6. Razer Basiliks V2:

Razer Basiliks V2

DPI Aralığı – 20.000’e kadar• Sensör – Razer Focus+ Optik Sensör• En İyisi – Bu, istediğiniz oyun faresi• Razer Chroma – Evet

Razer Basilisk V2, orta sınıf oyun faresi nişini yakalamayı hedefliyor. En yeni Optik Odak+ sensörü ve 20k DPI’a kadar bu, herhangi bir kablolu oyun faresi için tartışmasız en güçlü teknik özelliklerdir. Basilisk ile Razer, bunu orijinal Basilisk’ten daha konforlu hale getirmek için temel estetiği, sol tarafa koyduğu ekstra kulplarla değiştirdi. Bu fare aynı zamanda bir Razer chroma mouse’dur, yani 16,8 milyon renk gamının tamamını elde edebilirsiniz. Bunun dışında kaydırma tekerleği ayarlanabilir, 22 adede kadar programlanabilir girişe kadar özelleştirebilirsiniz ve kanıtlanmış Basilisk tasarımı, pençe tutuş ve avuç içi tutuş kullanıcıları için maksimum konfor sunma niteliği ile geliştirilmiştir.

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Alper Coşkun
Alper CoşkunBoş zamanlarında içerik yazan neşeli mutlu bir insanım
İlgini çekebilecek diğer içerikler
Discord
Aramıza KatılTopluluğumuza katılarak oyun arkadaşı bulabilir, etkinliklere katılabilirsin!
Abone OlYeni çıkan oyunlara dair haberler ve daha fazlasına erişmek için abone ol