gamerpazar-sell-banner
En Ucuz Oyun Klavyeleri 2023

En Ucuz Oyun Klavyeleri 2023

Evet, uzun süre dayanacak ve kazanmanıza yardımcı olacak şekilde tasarlanmış güzel bir oyun çevre birimi setine yatırım yapmakta fayda var. Ancak mükemmel bir oyun faresi, klavye ve kulaklığın bir servete mal olması gerekmez. Bütçe tarafında da etkileyici seçenekler var.

Örneğin, ucuz oyun klavyeleri söz konusu olduğunda, performans, yapı ve özellikler açısından birinci sınıf olan bir avuç bulacaksınız. Bazı fedakarlıklar yapılmış olsa ve fiyatlarını düşürmek için turnuvaya layık olmasalar bile, bu ucuz oyun klavyeleri gereken yerde.

En ucuz oyun klavyeleri, parası olmayan veya çevre birimlerine çok fazla harcamak istemeyen bütçe bilincine sahip oyuncular için tam bir bilettir. İşte en iyi seçimlerimiz:

1. Corsair K55 RGB Pro

Corsair'in birinci sınıf oyun klavyeleri serisi, en hafif tabirle epiktir, ancak ucuz tekliflerinin de sunabileceği çok şey vardır. Birincisi, Corsair K55 RGB Pro, piyasadaki en ucuz oyun klavyeleri arasında yer alıyor ve çoğu klavyede - hatta pahalı olanlarda bile - standart olan 1.000 Hz yoklama oranını ve dökülmelere karşı IP42 korumasını öne sürüyor. Ne yazık ki tamamen programlanabilir değil, ancak yoğun savaşlar sırasında sizi daha hızlı ve daha verimli hale getirmek için makro kayıt için altı özel tuşu var. Bir oyun yayıncısıysanız, Elgato Stream Deck yazılımı aracılığıyla bu tuşlara akış komutları bile atayabilirsiniz.

Tuşları gibi, buradaki RGB aydınlatma da tuş başına programlanamaz. Ancak, farklı aydınlatma ve aydınlatma efektleriyle özelleştirebileceğiniz beş RGB aydınlatma bölgesi vardır. En iyi yanı, tüm bunları 50 doların altına alıyor olmanızdır; bu, piyasadaki en iyi oyun klavyelerinin çoğunun maliyetinin bir kısmıdır.

Corsair K55 RGB Pro

2. SteelSeries Apex 3 TKL

SteelSeries Apex 3 TKL, bir oyun klavyesinin yetişmesi için pahalı olması gerekmediğinin kanıtıdır. Bu 45 dolarlık seçenek, suya ve toza dayanıklı olması, gece geç saatlerde oyun oynamak için ideal sessiz anahtarlar ve hatta oyun konforunuz için ayarlanabilir ayakları bile dahil olmak üzere birçok şeyi listeden çıkarıyor. Ayrıca, özel medya tuşlarının yanı sıra tamamen makro programlanabilir olması, onu RPG, MMO ve MOBA oyuncuları için mükemmel bir bütçe seçeneği haline getiriyor.

Hepsi bu değil; Bu zengin özelliklere sahip klavye, en sık kullanılan oyun tuşlarında oyun sınıfı gölgelenme önleme, yerleşik üç yollu kablo yönetimi ve sekiz özelleştirilebilir RGB aydınlatma bölgesi sunar. Basitçe söylemek gerekirse, harika özelliklerle doludur ve 50 doların altındaki bir klavyeden beklemeyeceğiniz sağlam bir performans sunar. Artı, tam boyutlu bir sürümde bunu beğendiyseniz, SteelSeries Apex 3 hemen hemen aynı özelliklerle birlikte gelir.

SteelSeries Apex 3 TKL

3. Razer Cynosa V2

Makrolardan daha fazlasını yapan tamamen programlanabilir bir klavye arıyorsanız Razer Cynosa Chroma V2'yi düşünün. Bu, 1.000Hz yoklama oranı sayesinde en yoğun anlarda bile ihtiyacınız olduğunda harekete geçen harika bir membran anahtarlı klavyedir. O kadar duyarlı ki, membran klavyeden nefret edenler memnuniyetle tatmin edici olmayan geri bildirimleri görmezden geliyor.

Tuşların üstünde özelleştirebileceğiniz; tuş başına programlanabilir RGB aydınlatma ve 22 bölgeli Underglow aydınlatma, RGB hayranları için de nimettir. Elbette, yerleşik kablo yönetimi gibi özel ortam tuşları da inanılmaz derecede kullanışlıdır. Listedeki diğer seçimlerimizden biraz daha pahalı, ancak 60 dolarla, özellikle aldığınız her şeyi göz önünde bulundurarak, bütçeye önem veren oyuncular için çok abartılı bir şey değil.

Razer Cynosa V2

4. Logitech K845

Logitech K845, şimdiye kadar gördüğünüz hiçbir oyun klavyesine benzemiyor. Aslında Logitech, bir oyun klavyesinin üretkenlik açısından en iyi klavyeler kadar şık ve zarif görünebileceğini kanıtlamak için büyük çaba sarf etti. Yine de hata yapmayın; Bu mekanik klavye, e-postaları ve belgeleri yazmak için olduğu kadar oyun oynamak için de mükemmel. Turnuva düzeyinde performans aramadığınız sürece, yani.

Hatta sizin için en rahat ve tatmin edici hissettiren mekanik anahtarları seçebilirsiniz. Arkadan aydınlatma için eldeki yalnızca beş aydınlatma modeli ve makro kayıt olmamasıyla, özellikler açısından biraz minimalist. Ancak, gündelik oyunlar da dahil olmak üzere tüm bilgi işlem ihtiyaçlarınız için size yardımcı olacak bir klavyeye ihtiyacınız varsa, mükemmel bir bütçe klavyesidir. Ayrıca, 80 doların altındaki bir seçenek için, 50 milyon tıklamaya kadar derecelendirilen sağlam bir seçenek elde edersiniz.

Logitech K845

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Fuat Demirkol
Fuat DemirkolYönetim Bilişim Sistemleri tutkunu, 4 yaşından beri oyun oynuyor.
İlgini çekebilecek diğer içerikler
Discord
Aramıza KatılTopluluğumuza katılarak oyun arkadaşı bulabilir, etkinliklere katılabilirsin!
Abone OlYeni çıkan oyunlara dair haberler ve daha fazlasına erişmek için abone ol