gamerpazar-sell-banner
Gürültü Engelleme Özelliğine Sahip En İyi 7 Oyun Kulaklığı 2023

Gürültü Engelleme Özelliğine Sahip En İyi 7 Oyun Kulaklığı 2023

Ağır kulaklıkların taşınabilirlik, rahatlık ve şıklık açısından en iyisi olduğu her zaman doğru değildir. Birçok kişi oyun oynarken ceplere de sığabilen ve hareket halindeyken kullanılabilen küçük kulaklıklar takmayı tercih ediyor. Kulaklıklar hafif, taşınabilir ve muhtemelen daha şık.

Performans açısından, üreticiler, katlı bir oyun kulaklığının tüm özelliklerini, aktif gürültü önleme, kablosuz bağlantı ve olağanüstü mikrofonlara sahip kompakt kulak içi kulaklıklara sığdırmıştır.

1. Anker Soundcore Liberty Air 2 Pro

Anker'in Soundcore Liberty Air 2 Pro'su, inanılmaz kalite ve IPX4 dereceli suya dayanıklı tasarımla en ucuz fiyatlara aktif gürültü önleme sağlar. Çift, Android ve iOS'ta bulunan Soundcore uygulaması kullanılarak ayarlanabilen kulak üstü kontrol için dokunmaya duyarlı panellere sahip modern bir tasarıma sahiptir.

Bu kulaklıkların dezavantajı, gürültü engelleme özelliği açıldığında sesi biraz etkilemesi ve bu da bazı kullanıcılar için can sıkıcı olabiliyor. Pil ömrü sağlamdır ve kulaklıklar, tüm kullanıcılar için rahat olması için çeşitli kulak ucu seçenekleriyle birlikte gelir.

Sennheiser CX Plus True Wireless

2. Sennheiser CX Plus True Wireless

CX Plus True Wireless, mükemmel gürültü önleme, güvenilir pil ömrü, tutarlı ses ve şık bir tasarıma, Sennheiser'ın tam özellikli kulaklığına sahiptir. Çift, IPX4 suya dayanıklıdır, bu da bunu harika bir egzersiz seçeneği haline getirir ve Sennheiser logosu üzerinde kapasitif dokunmatik panellere sahiptir.

Kullanıcılar, Android ve iOS'ta bulunan Smart Control uygulamasını kullanarak EQ, yan ton ve ANC'yi ayarlayabilir ve kontrolleri yeniden eşleyebilir. Gerçek kablosuz kulaklıklar, düşük gecikme süresi sağlayan ve onları oyun oynamaya uygun hale getiren Bluetooth 5.2'ye sahiptir.

Beats Fit Pro

3. Beats Fit Pro

Kompakt Beats Fit Pro, aktif gürültü önleme, yeterli pil ömrü ve Apple Music'teki uzamsal ses özellikleriyle en güzel görünen gerçek kablosuz kulaklıklardan biridir. Çift, IPX4 suya dayanıklıdır, bu da kullanıcıların egzersiz yaparken kullanabilmeleri için ter geçirmez hale getirir ve çoğu kulağa rahatça uydukları için düşme endişesi yoktur.

Apple, Beats'in sahibi olduğu için, bazı özellikler Android'de tam olarak çalışmayacak ve bu, bazıları için anlaşmayı bozabilir.

Razer Hammerhead True Wireless Pro ANC

4. Razer Hammerhead True Wireless Pro ANC

Razer, Hammerhead True Wireless Pro ANC'yi önceki yinelemeye göre önemli ölçüde iyileştirerek tüm sorunları ortadan kaldırdı ve onları birçok insan için uygun bir seçenek haline getirdi. Kulaklıklar harika bir ses kalitesine ve takarken çok fazla gürültüyü yalıtan güvenli bir oturuşa sahiptir ve gürültü ve iptaller açıkken, kullanıcılar tüm gürültülerden tamamen uzaktır.

Çift, müzik, film ve oyun da dahil olmak üzere tüm medya türlerine uygun, zengin ve dengeli bir sese sahip olduğunu onaylayan THX sertifikasıyla birlikte gelir. Razer uygulaması, kullanıcıların tüm dokunmatik kontrolleri yeniden eşlemesine, EQ'yu ayarlamasına ve ANC'yi değiştirmesine olanak tanır.

Apple AirPods Pro

5. Apple AirPods Pro

Apple'ın en son AirPods yinelemesi, onu Apple cihazlarındaki oyuncular için en iyi seçim yapan tüm özelliklere sahiptir çünkü bazı akıllı özellikler Android'de çalışmaz ki bu bir hayal kırıklığıdır. Çift, kullanıcılara sanki hoparlörlerle çevriliymiş gibi hissettiren ve sese doğal bir his veren Dolby Atmos Spatial Audio'ya sahiptir.

AirPods Pro, en gürültülü alanlarda bile etkili olan ve dokunmatik kontroller kullanılarak hızla etkinleştirilebilen güçlü gürültü engelleme sağlar. Kulaklıklar hafif ve rahattır, ancak kısa bir pil ömrüne sahiptir ve bu da kullanıcıları düzenli olarak şarj etmeye zorlar.

Bose QuietComfort Earbuds

6. Bose QuietComfort Earbuds

Bose kulaklıklarda en iyi sesi ürettiği biliniyor ve bu ikiliyi de unutmamışlar. QuietComfort Kulakiçi Kulaklıklar, ağır bas ile mükemmel ses kalitesine ve bozulma olmaksızın üstün netliğe sahiptir ve biraz ağır olmalarına rağmen kulaklara güvenli bir şekilde oturur. Özellik daha fazla pil kullandığından ve sessiz bir alanda kullanıldığında kullanışlı olmadığından, kullanıcılar gürültü engellemeyi açıp kapatabilir.

Gürültü engelleme performansı açısından, bu çiftler, kullanıcıları tamamen izole etmedeki etkinlikleri nedeniyle işin en iyisini sunar.

Sony WF-1000XM4

7. Sony WF-1000XM4

Sony'nin WF-1000XM4 modeli, kusursuz gürültü engelleme ve sezgisel dokunmatik kontrollerle en yüksek yapı kalitesine sahiptir. Gerçek kablosuz kulaklıklar rahattır, şıktır ve oyun oynamak için de uygun olan dengeli bir sese sahiptir. Kullanıcılar, Sony'nin kulaklık uygulamasını kullanarak EQ ile oynayabilir, sesi tercihlerine göre kişiselleştirebilir ve dokunmatik kontrollerin hangi eylemleri gerçekleştireceğine karar verebilir.

Bu kulaklıkların tek dezavantajı, pil ömrünün en iyi olmaması ve gürültü engelleme etkinken kullanıldığında, kullanıcıların çifti daha sık şarj etmesi gerekmesidir.

 Sony WF-1000XM4

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Fuat Demirkol
Fuat DemirkolYönetim Bilişim Sistemleri tutkunu, 4 yaşından beri oyun oynuyor.
İlgini çekebilecek diğer içerikler
Discord
Aramıza KatılTopluluğumuza katılarak oyun arkadaşı bulabilir, etkinliklere katılabilirsin!
Abone OlYeni çıkan oyunlara dair haberler ve daha fazlasına erişmek için abone ol