gamerpazar-sell-banner
HyperX Alloy Elite 2 Klavye İncelemesi

HyperX Alloy Elite 2 Klavye İncelemesi

İlk bakışta Alloy Elite 2, kendisinden önceki Alloy Elite RGB'ye oldukça benziyor. Bir çok yapı aynı. Klavye, çelik üst plakayı, tuşları ve plastik tabayı üst çubuğun altında tutar. Ve yine de o metalik medya kontrol düğmelerine ve RGB parlaklığı (4 seviye artı kapalı) için kalın düğmelerle dışarı çıkan, üç yerleşik profil arasında geçiş yapan ve oyun modunu etkinleştiren bir üst çubuğa sahip oluyorsunuz. Alloy Elite RGB ve Alloy Elite 2 arasındaki en büyük tasarım değişikliği burada klavye tuşlarında. Oyunculara yüksek kalitede bir RGB deneyimi sunuyor.

HyperX'in Alloy Elite 2 için orijinaline göre yaptığı en büyük değişikliklerden biri anahtarıdır. Klavyeyi Cherry MX Brown, Cherry MX Red(yeni sekmede açılır) veya Cherry MX Blue(yeni sekmede açılır) anahtarlarıyla sunmak yerine, HyperX klavyeyi kendi HyperX Red anahtarlarıyla sunuyor. Bunun klavyenin maliyetini düşürmesine yardımcı olduğunu söylemek isteriz.

HyperX Red anahtarları, satıcının Cherry MX RED anahtarlarına yanıtıdır, ancak her ikisi de parmaklarınızın kavrayabileceğinden daha büyük sayılar olmasına rağmen, her biri 100 milyon yerine 80 milyon basma dayanacak şekilde derecelendirilmiştir. HyperX'in anahtarları 3,8 mm toplam hareket mesafesine sahiptir ve 45 g kuvvet kullanarak 1,8 mm noktasında harekete geçer. Cherry MX Red anahtarları 4 mm hareket mesafesine sahiptir ve 45,9 g kuvvetle 2 mm'de harekete geçer. Bu da önemli bir farka sahiptir.

HyperX Alloy Elite 2

Alloy Elite 2 görünüşüyle oyun oynamak için aradığınız klavye bu diye haykırıyor ancak aynı zamanda ister PC, ister PlayStation 4 veya Xbox One'da olsun, oyuncuların savaş alanında kullanabilecekleri özellikleri birleştirmeye çalışıyor. Klavyenin yerleşik belleğinde saklanan üç adede kadar profil arasında kolayca geçiş yapabilir ve ilgili iki özel düğme aracılığıyla oyun modunu başlatabilirsiniz.

Ayrıca tam n-anahtar geçişi elde edersiniz. Her tuşa aynı anda basmak zor, ancak çevrimiçi bir araç sayesinde Alloy Elite 2'nin en az 60 tuşa aynı anda basabileceğini onaylayabiliriz.

Alloy Elite 2'nin ABS tuş başlıkları oyun oynarken kullanışlı olmakta ve parmaklarınızın kaymasını önlemek için yeterli tutuş sağlamakta. Alloy Elite 2 ile güçlü ve dinamik bir oyun performansı sizi bekliyor.

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Fuat Demirkol
Fuat DemirkolYönetim Bilişim Sistemleri tutkunu, 4 yaşından beri oyun oynuyor.
İlgini çekebilecek diğer içerikler
Discord
Aramıza KatılTopluluğumuza katılarak oyun arkadaşı bulabilir, etkinliklere katılabilirsin!
Abone OlYeni çıkan oyunlara dair haberler ve daha fazlasına erişmek için abone ol