gamerpazar-sell-banner
HyperX Cloud Flight Kablosuz Kulaklık İncelemesi
HyperXDonanım HaberleriKulaklık

HyperX Cloud Flight Kablosuz Kulaklık İncelemesi

Öncelikle, Cloud Flight Wireless harika görünen bir kulaklıktır. Her iki kulaklığın dışındaki kırmızı LED'ler, açıkta kalan parlak kırmızı kabloyla eşleşirken, kulaklığın geri kalanı şık bir siyah renge sahiptir. Bu aynı zamanda küçük bir kit parçası, bu yüzden kafanızın üzerinde devasa, tıknaz bir canavar olması konusunda endişelenmeyin.

Kulaklık kaplarındaki yastıklama, kulaklarınıza mükemmel şekilde oturan yumuşak suni deriden oluşur, ancak oturması çok sağlamdır ve bazı kişilerin kafalarını kulaklarından sıkıştırabilir; daha küçük kulaklıklara sahip olmanın dezavantajlarından biri. Kafa bandının alt tarafındaki yastık da son derece rahattır; Cloud Flight Wireless kesinlikle uzun süredir piyasaya çıkan en rahat kulaklıklardan biri.

Sol kulaklığın alt tarafında, güç, 3,5 mm ses jakı, mikro USB şarj bağlantı noktası ve çıkarılabilir kollu mikrofon yuvası dahil olmak üzere düğmelerin çoğunu bulacağınız yer vardır. Sağ kulaklığın alt tarafında ses tekerleği bulunurken, kulaklıktaki sol panel, kablo olmadığında her zaman kullanışlı olan hızlı bir mikrofon geçişi için aşağı itilebilir. Bunun fazla bir direnci yoktur, bu yüzden kazara omzunuzu ona değdirerek sesi yanlışlıkla değiştirmek kolaydır, bu yüzden alışmak biraz zaman alacaktır. Yine de bu sadece nitelemek; Olduğunda can sıkıcı ama büyük bir dezavantaj değil.

 

HyperX Cloud Flight Kablosuz Kulaklık İncelemesi

Katıksız performans açısından, Cloud Flight Wireless'ta yanlış olan hiçbir şey yok; Bir HyperX kulaklığı için biraz ezici olsa da Kelimenin tam anlamıyla iyi diyebiliriz. Herhangi bir amiral gemisi özelliği yoktur. Sadece 2.0 kanal sese sahip, bu kayda değer bir şey değil, çünkü diğer markalardan benzer bir fiyata 5.1 ve hatta 7.1 surround ses kulaklıkları alabilirsiniz. Kulağa kötü gelmiyor ama Valorant, Counter Strike ve Rainbow Six Siege gibi oyunlarda ve kesinlikle bu kulaklığın çağdaş rakiplerinde ayak sesi konumlarını belirlemek günümüzde olabileceği kadar kolay değil.

Ürün sayfasında, LED'ler kapalıyken ve %50 ses seviyesindeyken 30 saate varan pil ömrüyle gururla övünür. Oyuncu verilerine göre, bu çılgınca abartılmış; Gündüz çalışırken müzik dinlemekten ve akşamları oyun oynamaktan bu sürenin yarısından sonra şarj etmem gerekiyordu.

Birinci sınıf bir oyun kulaklığından beklediğinizin biraz altında olduğu için mikrofon hakkında da bir söz söylenmesi gerekiyor. Kullanılabilir ancak piyasadaki diğerlerine kıyasla kulağa biraz düz geliyor. Ayrıca yalnızca ayrılabilir; mikrofonu yukarı çevirebilmek veya geri itebilmek, burada çok hoş bir yaşam kalitesi özelliği olacaktır. Mikrofon hareketleri Gamepower serisine benzemektedir.

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Fuat Demirkol
Fuat DemirkolYönetim Bilişim Sistemleri tutkunu, 4 yaşından beri oyun oynuyor.
İlgini çekebilecek diğer içerikler