gamerpazar-sell-banner
i9 9900k için En İyi CPU Soğutucu

i9 9900k için En İyi CPU Soğutucu

i9 9900k CPU'nun yerini Intel'in 2020'nin ortasında piyasaya sürülen 10. nesil i9 işlemci grubu almış olabilir, ancak yine de katlı bir PC yapısında değerli bir yeri var. Elinizde bir tane varsa veya dalmayı planlıyorsanız ve işlemciyi idare edecek pirzolalara sahip bir soğutucu hakkında bazı tavsiyeler arıyorsanız, o zaman doğru yere geldiniz.

Doğru CPU soğutucusunu satın almak, özellikle i9 9900k'yi biraz hız aşırtma ile zorlamayı düşünüyorsanız, yeni bir sistemi bir araya getirirken vereceğiniz en önemli kararlardan biridir. Kötü bir soğutucu, CPU'nun tam potansiyeline ulaşmasını engelleyebilir, istenmeyen gürültü seviyeleri üretebilir ve hatta bazı durumlarda kısmaya neden olabilir. Bu nedenle, i9 9900k tarafından üretilen ısıyı herhangi bir yük altında dağıtabilen bir soğutucu seçmek son derece önemlidir.

Doymuş bir pazar, mevcut CPU soğutucularının biraz cesaret kırıcı olsa da etkileyici bir şekilde yayılması anlamına gelir. Bir kazanan üzerinde anlaşmak için aralarından geçmek, aramızdaki en sabırlı olanı bile test edebilir. Zor işi denklemden çıkarmayı ve zor kazandığınız parayı harcadığınıza pişman olmayacağınız bir soğutucu ile çalışmaya başlamanızı sağlamayı amaçlıyoruz. Daha fazla uzatmadan, hadi dalışa geçelim.

Noctua NH-D15

Noctua NH-D15

Noctua NH-D15 ile yanlış gidemezsiniz. Güçlü, güvenilir ve eşsiz bir üne sahip, mümkün olan en iyi hız aşırtmalar için yarışmayı planlamıyorsanız, i9 9900k'de yapabileceğiniz hemen hemen her şeyi karşılamalıdır.

Sıvı soğutucu yolunu tercih edenler için Corsair Hydro H150i Pro ve NZXT Kraken X73 mükemmel seçimlerdir. Dışarıdaki gürültü bilincine gelince, konu sessiz olmaya geldiğinde gerçekten tereddüt edemezsiniz! Dark Rock 4. Son olarak, Thermalright Le Grand Macho RT hava soğutucu, fiyat skalasında daha düşük bir seviyede yer alıyor ancak imrenilecek bir fiyat-performans oranı sunuyor ve i9 9900k'nin stok hızlarına biraz yer ayırıyor.

Intel'in i9 9900k CPU'su için en iyi soğutucu hakkındaki rehberimiz artık sona eriyor. Mevcut olanların en iyilerini bir araya getirmemizin karar verme sürecini kolaylaştıracağını ve ihtiyaçlarınıza uygun ve zamana karşı dayanıklı bir üründe karar kılacağınızı umuyoruz. Herhangi bir ciddi yapıda uygun soğutmanın önemli bir husus olduğunu ve gerekli özveri ve araştırma ile yaklaşıldığında gelecek yıllar için temettü üreten bir soğutma olduğunu yinelemeye değer.

Herhangi bir acil sorunuz veya endişeniz varsa, aşağıdaki yorum bölümünde bize bir mesaj göndermekten çekinmeyin; mümkün olan en kısa sürede yanıt vermeye çalışacağız.

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Fuat Demirkol
Fuat DemirkolYönetim Bilişim Sistemleri tutkunu, 4 yaşından beri oyun oynuyor.
İlgini çekebilecek diğer içerikler
Discord
Aramıza KatılTopluluğumuza katılarak oyun arkadaşı bulabilir, etkinliklere katılabilirsin!
Abone OlYeni çıkan oyunlara dair haberler ve daha fazlasına erişmek için abone ol