gamerpazar-sell-banner
League of Legends için En İyi 5 Logitech Faresi (2022)

League of Legends için En İyi 5 Logitech Faresi (2022)

League of Legends, ilk kez 2009 yılında Riot Games tarafından yayınlanan, oynaması ücretsiz popüler bir Multiplayer Battle Online Arena (MOBA) oyunudur. Çok Oyunculu Savaş Çevrimiçi Arenası (MOBA), belirli bir bölünmüş arenada iki çevrimiçi oyuncu ekibinin birbiriyle eşleştiği strateji tabanlı bir türdür.

MOBA şüphesiz popüler bir tür ve MOBA trendini takip eden birçok oyun başlığı var. Ancak popülerliği, rafine oyun deneyimi ile League of Legends gibi oyunlar tarafından büyük ölçüde yansıtılır ve birleştirilir.

League of Legends dünyasını keşfetmekle ilgileniyorsanız, size hızlı bir başlangıç ​​yapmak ve oyunun karmaşıklığını anlarken sağlam bir mekanik kavrama sağlamanıza yardımcı olmak için yapabileceğiniz bazı şeyler var. Böyle bir şey, MOBA'ya özgü bir fareye yükseltmek olacaktır.

Evet, özellikle MOBA meraklıları tarafından hedeflenen fareler var. MOBA oyunlarında yüksek dereceli sensörlere ve ultra hafif farelere ihtiyacınız yoktur, ancak bunun faydası rahat bir tutuş ve fare çerçevesinin tutabildiği kadar çok düğmedir.

League of Legends için Bazı Harika Farelere Bakalım

5. Logitech G300

Logitech G300

Logitech G00s, bu listedeki en iyi değer tekliflerinden biridir. Şimdi biraz eskimiş bir fare ve satışlarda 200 TL gibi düşük bir fiyata bulunabilir. Ama yaşın yanıltıcı olmasına izin verme. Hala her türlü el tutamağını bir şekilde barındırabilen en çok yönlü oyun farelerinden biridir.

Yan başparmak tutuşu ile ele son derece rahat bir şekilde oturur. Fare, her iki fare tıklamasında da dört düğmeli yedi programlanabilir düğmeye sahiptir. G300s, belki de farenin üstünde ekstra düğmeler bulunan bu konfigürasyona sahip tek farelerden biridir.

Hizalamaya alıştığınızda, bunlar MOBA amaçlarına uygun en iyi düğmelerden bazılarıdır. Sonuç olarak, G300s, League of Legends için makul bir fiyata iyi bir fare arayan herkes için kolay bir öneridir.

4. Logitech G302 Daedalus Prime

 Logitech G302 Daedalus Prime

Logitech, MOBA oyunları için çeşitli fiyat noktalarında saygın bir oyun faresi serisine sahiptir. G302 Daedalus Prime, Logitech'ten sadece 950 TL karşılığında iyi hazırlanmış bir faredir.

Burada G302'nin yapı kalitesi son derece sağlam bir his veriyor ve ellere bir şekilde son derece ipeksi bir his veren birinci sınıf sert plastikten oluşuyor ve sürtünmesiz fare hareketlerine izin veriyor.

G302 Daedalus'un gücü, League of Legends gibi MOBA oyunları için tasarlanmış farelerde genellikle göz ardı edilen ergonomiye odaklanmasıdır . Gövde mükemmel bir şekilde simetriktir ve en iyi pençe tutuşlarından birini sunar.

Tam anlamıyla bir avuç içi tutucuysanız, farenin arka kısmında tam bir kavrama sağlamadığından daha iyi bir alternatif bulmak isteyebilirsiniz.

Birçok League of Legends oyuncusu için alt tarafta olabilecek altı programlanabilir düğmeye sahiptir , ancak formlara ve ergonomiye ekstra düğmelerden daha fazla değer verenler için Logitech G302 Daedalus şüphesiz düşünülebilir.

3. Logitech G604 Lightspeed

Logitech G604 Lightspeed

G604, MOBA oyuncularının ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmış Logitech'in amiral gemisi faresidir. Fare, yıllar boyunca her türlü oyuncunun tercih ettiği G502'den eski tabanlı bir tasarıma sahiptir.

Yani hemen ergonomiden bahsetmişken, bir tedavi içindesiniz. Kapsamlı League of Legends oturumlarınızda güç sağlamak için son derece rahat bir avuç içi tutuşa sahiptir.

Sol tarafta altı başparmak düğmesi de dahil olmak üzere 15'ten fazla programlanabilir düğmeye sahip olmak harika bir MOBA deneyimi sağlar. Bunları Logitech G hub yazılımı içinde çok sayıda eylem için ayarlayabilirsiniz . Fare tamamen kablosuzdur ve Logitech'in FPS tabanlı fareleriyle aynı ışık hızında kablosuz teknolojiyi sunar.

Bu, Riot Games , League of Legends ve Valorant'tan her iki dünyanın da en iyisini yaşayabileceğiniz anlamına gelir.

2. Logitech G600

Logitech G600

League of Legends deneyiminiz için maksimum düğme kullanılabilirliği istiyorsanız Logitech G600 sizin için faredir. League of Legends oyununuzun ortasında oynama kolaylığı için 12 başparmak düğmesi de dahil olmak üzere şaşırtıcı 20 düğmeye sığar.

Düğmeler son derece dokunsaldır ve ekstra düğmelere uyum sağlamakta çok az zorluk çekmeniz veya hiç zorluk çekmemeniz gerekir. Fare ayrıca ergonomiyi de kısa kesmiyor. Avuç içi tutuş için mükemmeldir ve pençe tutuş kullanıcıları için yönetilebilir.

Genel olarak, yapım kalitesi ve temelleri, League of Legends gibi bir MOBA oyunu için iyi ayarlanmış.

1. Logitech G502 Lightspeed

Logitech G502 Lightspeed

G502, ister FPS ister MOBA olsun, her tür oyuncu için tanrı tarafından gönderilen bir faredir. Fare, kelimenin tam anlamıyla bir nedenden dolayı Amazon'da en çok satan farelerden biridir. Amiral gemisi Hero 25K sensörüyle birleştirilmiş Logitech ışık hızında kablosuz teknolojisine sahiptir ve doğru fare hareketleri sağlar.

Ayrıca League of Legends içinde verimli bir oyun deneyimi için 11 adet tamamen özelleştirilebilir düğmeye sahiptir. G502'nin bir diğer belirgin özelliği, oyun içinde birçok öğe arasında hızlıca gezinmek için uygulanabilen hiper kaydırma tekerleğidir. Genel olarak, şiddetle tavsiye edilen bir fare.

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Fatih Sal
Fatih Salgamerpazar
İlgini çekebilecek diğer içerikler
Discord
Aramıza KatılTopluluğumuza katılarak oyun arkadaşı bulabilir, etkinliklere katılabilirsin!
Abone OlYeni çıkan oyunlara dair haberler ve daha fazlasına erişmek için abone ol