gamerpazar-sell-banner
Logitech G810 Orion Spectrum Klavye İncelemesi

Logitech G810 Orion Spectrum Klavye İncelemesi

Logitech G810 Orion Spectrum

Orion Spectrum saf bir oyun deneyimi sunar. Performans odaklı bir tasarımla başlayan klavye, en güçlü teknolojileri bütünleştirir. Parmak izi maskeleyen mat yüzey dokusu ve örgülü kablo gibi en ince ayrıntılardan en gelişmiş RGB aydınlatmaya ve ultra hızlı, ultra dayanıklı Romer-G mekanik anahtarlara kadar her yönü Logitech G'nin endüstri lideri teknolojisini ve kalitesini sunmak için hassas bir şekilde tasarlanmıştır. Benzersiz hazırlanmış bir formattadır.

Özel kişiselleştirme seçenekleri mevcuttur. Logitech oyun yazılımı, size G810'un tam kontrolünü sağlar. Favori oyunlarınızı F1 ve F12'deki özel düğme makrolarıyla özelleştirebilirsiniz. Ayrıca, her tuş için RGB aydınlatma üzerinde tam kontrole sahip olursunuz ve oyun modunu açtığınızda hangi tuşların kapatılacağını özelleştirebilirsiniz (varsayılan olarak Oyun Modu, Windows tuşunu devre dışı bırakır).

Oyununuzdan çıkmadan arka planınızı kontrol edebilirsiniz. Orion Spectrum, müzik ve videoları anında oynatmak, duraklatmak ve sesini kapatmak için kullanılabilen özel medya kontrollerine sahip güçlü bir klavyedir. Sesi ayarlamak için özel düğmeler mevcuttur.

Logitech G810 Orion Spectrum Klavye İncelemesi

Ürün Özellikleri

  • Ürün Tipi: Klavye
  • Kullanım Amacı: Oyun
  • Bağlantı Tipi: Kablolu
  • RGB: Var
  • Tuş Ömrü: 70 milyon
  • Mekanik Tuşlar: Var

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Fuat Demirkol
Fuat DemirkolYönetim Bilişim Sistemleri tutkunu, 4 yaşından beri oyun oynuyor.
İlgini çekebilecek diğer içerikler
Discord
Aramıza KatılTopluluğumuza katılarak oyun arkadaşı bulabilir, etkinliklere katılabilirsin!
Abone OlYeni çıkan oyunlara dair haberler ve daha fazlasına erişmek için abone ol