gamerpazar-sell-banner
Logitech Powerplay İncelemesi
LogitechDonanım HaberleriMouse Pad

Logitech Powerplay İncelemesi

Logitech, piyasadaki en iyi kablosuz oyun farelerinden bazılarını üretiyor, ancak pil ömrü teknolojisindeki önemli gelişmelere rağmen, onları şarj etmek hala bir acı olabiliyor.

Logitech'in G PowerPlay şarj sisteminin devreye girdiği yer burasıdır: Parmağınızı bile kıpırdatmanıza gerek kalmadan uyumlu kablosuz farenizi şarj eden bir fare altlığı.

Logitech'in PowerPlay fare altlığı pahalıdır, ancak bu fiyata, sürekli olarak takdir edilen bir yaşam kalitesi iyileştirmesi elde edersiniz. Artık oyunun ortasında %1 pil seviyesine ulaşan farenizi şarj etmek için acele etmenize ve şarj kablonuz için ortalıkta dolanmanıza gerek yok. Sadece farenizi bırakın ve PowerPlay'in sizin için her şeyi halletmesine izin verin. Konsept basit ama şeytan ayrıntılarda gizli ve bu ayrıntılar hayal kırıklığına uğratmıyor.

Logitech Powerplay İnceleme

Logitech'in G PowerPlay Şarj Sistemi nedir?

Logitech'in G PowerPlay şarj sistemi, tek seferde fare altlığı, kablosuz bağlantı dongle'ı ve kablosuz şarj istasyonu olarak kullanmak için USB aracılığıyla bilgisayarınıza takılır. Fare altlığının altında bir şarj yüzeyi bulunur ve üstteki fareyi şarj etmek için bu fare altlığının üzerine ulaşan bir elektromanyetik alan oluşturur.

Sistem fişe takıldıktan sonra, PowerPlay diskli uyumlu fareniz kablosuz olarak bağlanacak ve paspasın üzerinde olduğu her an şarj olacaktır.

PowerPlay, Logitech'in "düşük gecikme süresi ve güvenilir performans sunan uçtan uca kablosuz çözüm" olarak tanımladığı LIGHTSPEED teknolojisini kullanır.

Bunun PowerPlay için anlamı, LIGHTSPEED farenizin kablosuz olarak bağlanması için artık Logitech USB dongle'ınızı kullanmanıza gerek olmamasıdır. Bunun yerine LIGHTSPEED faresi, fare altlığı sisteminin kendisine otomatik olarak bağlanmalıdır. Ve G PowerPlay diski farenize takılıysa, pedin üzerindeyken şarj olur.

Logitech'in G PowerPlay şarj sistemi kusursuz çalışıyor. Takmanız yeterli, güncellemeleri yüklemek için Logitech'in G Hub yazılımını kullanın, PowerPlay diskini farenize takın ve hazırsınız.

Tüm LIGHTSPEED ürünlerinde olduğu gibi, fark edilebilir bir gecikme ve hiçbir şekilde bağlantı sorunu olmamakta. Ve PowerPlay diski takılı olmadığında, açıkça şarj olmamasına rağmen, yine de kusursuz bağlantıyı sürdürmektedir.

Bununla birlikte, yine de yeni bir fare satın alma pazarındaysanız, Logitech'in ileride PowerPlay ile daha ilginç bir şey yapmaya karar vermesi durumunda, PowerPlay olmayan muadilleri yerine bir G903 veya G703 almak mantıklı olabilir.

Diğer herkes için G900 mükemmel bir faredir ve G403 iyi bir faredir. Şarj olmalarına izin vermek için ara sıra 2 saat feda edebilirseniz, size yeni ama kanıtlanmamış bir aksesuar kadar iyi hizmet edeceklerdir.

Logitech'in G PowerPlay Şarj Sistemi nedir?

 

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Fuat Demirkol
Fuat DemirkolYönetim Bilişim Sistemleri tutkunu, 4 yaşından beri oyun oynuyor.
İlgini çekebilecek diğer içerikler