gamerpazar-sell-banner
League of Legends Oynamak için En İyi 5 Kablosuz Fare (2022)

League of Legends Oynamak için En İyi 5 Kablosuz Fare (2022)

Kablosuz fareler, oyun oynarken işleri daha rahat hale getirmek ve kablolardaki direnci ortadan kaldırmak için tasarlanmıştır. MMO oyuncuları için özel olarak tasarlanmış fareler var çünkü League of Legends gibi oyunlar çok fazla düğmenin kullanılmasını gerektiriyor. Farenizde programlanmış ekstra düğmelere sahip olmak, MMO oyunlarını kolaylaştırır ve size rekabet avantajı sağlar.

Kablosuz fareler, yıllar içinde teknolojik olarak kablolu ve kablosuz fare arasında performans farkının olmadığı bir noktaya geldi. Bu makale, oyuncuların League of Legends için alabileceği en iyi kablosuz fareleri listeleyecektir .

League of Legends için En İyi Kablosuz Fareler

1. Razer Naga Pro Wireless

Razer Naga Pro Wireless

Maksimum DPI

20000

Ağırlık

116g

Pil ömrü

RGB olmadan 100-150 saat

Programlanabilir Düğmeler

19

Bu, daha fazla düğmeye ihtiyacınız varsa değiştirilebilir manyetik yan panellere sahip en özelleştirilebilir MMO farelerinden biridir. Bu fare, olağanüstü 20000 DPI sensörü ve RGB dahil olmak üzere en iyi özellikleriyle adındaki 'profesyonel'i haklı çıkarıyor. Bu fare ağır olmasına rağmen, size günlerce şarj olmadan dayanabilecek büyük bir pile sahiptir ve kullanılmadığında USB-C ile fareyi şarj edebilirsiniz.

Bluetooth, birlikte verilen bir USB dongle veya bir kablo aracılığıyla bağlanabilir. 1899 TL'ye mal oluyor.

2. Logitech G604 Light Speed

Logitech G604 Light Speed

Maksimum DPI

16000

Ağırlık

135g

Pil ömrü

240 saat

Programlanabilir Düğmeler

15

Logitech G604 LightspeedLogitech yazılımı 'G-Hub' aracılığıyla programlanabilir 15 düğmeli MMO oyunları için kaliteli bir kablosuz faredir. Sol fare düğmesinin sol tarafında iki tane daha olmak üzere başparmak desteğinde altı düğme vardır. Düğmeler gövdeden dışarı çıkar, bu nedenle hangi düğmeye basıldığını anlamak kolaydır. DPI, Logitech'in tutarlı ve hassas Hero 16K sensörü ile 100'den 16000'e kadar ayarlanabilir.

Fare 2019'da piyasaya sürüldü ve fiyat, olağanüstü bir MMO kablosuz fare için iyi bir anlaşma olan 1.179,00 TL'ye düştü.

3. Asus ROG Spatha X

Asus ROG Spatha X

Maksimum DPI

19000

Ağırlık

168g

Pil ömrü

RGB olmadan 67 saat

Programlanabilir Düğmeler

12

Asus ROG Spatha X, RGB ve şık tasarımıyla grubun en estetik modelidir. 168 gram ağırlığı ile bu listenin en ağırı olurken, en büyük MMO faresi olup, eli büyük olanlar ve avuç içi tutuşlu oyuncular için tercih edilmektedir .

Manyetik bir şarj yuvası ile birlikte gelir ve pil, tüm düğmelerin de programlanabildiği Asus yazılımı aracılığıyla RGB kapalıyken 67 saat sürer. Fare ayrıca bir kablo ile bağlanabilir ve değiştirilebilir anahtarlara sahiptir. Kutuda, takılı olan anahtarların eskimesi durumunda değiştirilebilecek ekstra bir çift anahtar bulunur ve Asus, tasarımıyla bunu kolaylaştırmıştır.

Asus ROG Spatha X, 2.499,00 TL - 3.000,00 TL arasında değişebilir.

4. Redragon M913 Impact Elite

Redragon M913 Impact Elite

Maksimum DPI

16000

Ağırlık

130g

Pil ömrü

45 saat

Programlanabilir Düğmeler

16

Başparmak tutma yerindeki 16 düğme ile kablosuz bir MMO fare için mükemmel bir bütçe seçeneğidir. Kaydırma tekerleğinde, gövdedeki logoda ve soldaki düğme tuş takımında RGB bölgeleri bulunan yumuşak dokunuşlu ve parlak plastikten yapılmıştır. Fare, kablosuz MMO fareleri için nispeten hafiftir ve bir kabloyla da kullanılabilir.

Fare 2020'de piyasaya sürüldü ve resmi olarak 52.99 $ olarak fiyatlandırıldı.

5. UtechSmart VENUS Pro

UtechSmart VENUS Pro

Maksimum DPI

16000

Ağırlık

127g

Pil ömrü

70 saat

Programlanabilir Düğmeler

16

Mükemmel kalitede ve şık bir bütçe kablosuz MMO fare. RGB bölgeleri kaydırma tekerleğinde, 12 düğmeli tuş takımında, farenin önünde ve avuç içi alanındaki logoda bulunur, ancak bunların hiçbiri 'Venus Kablosuz Oyun Faresi' yazılımı aracılığıyla bağımsız olarak özelleştirilemez. basit ve kullanımı kolay.

Fare, onu şarj eden ve 70 saat dayanan bir USB-C kablosuyla bağlanabilir. Fare Eylül 2019'da piyasaya sürüldü ve şu anda indirimde olmasına rağmen resmi olarak 54,99 ABD Doları olarak fiyatlandırıldı.

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Fatih Sal
Fatih Salgamerpazar
İlgini çekebilecek diğer içerikler
Discord
Aramıza KatılTopluluğumuza katılarak oyun arkadaşı bulabilir, etkinliklere katılabilirsin!
Abone OlYeni çıkan oyunlara dair haberler ve daha fazlasına erişmek için abone ol