gamerpazar-sell-banner
Mamut Touch Grips İncelemesi
MamutDonanım Haberleri

Mamut Touch Grips İncelemesi

Mamut Touch Gripler, yaptıkları iş için pahalı görünebilir, ancak rahatlıkları ve kolaylıkları, makul derecede düşük maliyetlerini gölgede bırakır. Ortak bir soruna basit bir çözüm sağlayan yeni bir ürüne talep olduğunda, bu genellikle başarılı bir bağış toplama kampanyasına yol açar. Mamut Touch kulpları, başlangıçta Oculus Rift Touch kontrol cihazları için başarıyla finanse edilen böylesine başarılı bir kampanyadan doğdu.

Temel Bilgiler

Problem neydi? Bazı insanlar için, Oculus Touch kumandaları ya kavrama kaybolduğunda insanların ellerinden kayma eğilimindeydi ya da kavrama düğmelerinin ve tetikleyicilerin yanlışlıkla basılması nedeniyle kayboluyordu. İşte burada Mamut devreye giriyor. Kauçuk kulplar sadece hissetmenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda birlikte verilen kayışlar parmak eklemi kayışı olarak kullanılabilir ve tutuşa olan güveninizi artırır.

Kurulum

Mamut Grips, kutudan çıkar çıkmaz minimum kurulum gerektirir. Bunları Oculus Quest kumandalarınızın üzerinden geçirmeniz ve kayışları sıkmanız yeterlidir. Söyleyecek fazla bir şey yok. Bu, Mamut'un yarattığı kullanıcı dostu tasarımın bir kanıtıdır.

Mamut Touch Grips İncelemesi

Oynanabilirlik

Bazı dokunsal hareketler çok sezgisel olmadığı için bazı oyunlarda hüsrana uğrardım. İlginç bir şekilde, bu tutacakları mafsal kayışlarıyla kullanıldığında birçok oyunun daha doğal hissettirdiğini keşfediliyor. Şimdi tutuşuna daha çok güveniyorum. Böyle bir oyun Beat Sabre'dir. Kulağa ne kadar amatörce gelse de, parmak boğumları tutamaklara sıkıca bağlandığında, ellerden kayma endişesi olmadan çılgınca sallanma yeteneğine çok daha fazla güveniliyor. Bu, diğer oyunlar için de geçerlidir, özellikle atıcılar için. Crisis VRigade en sevilen atıcılardan biri ve bu kavramalarla kendimi çok daha güvenli buluyorum. Ayrıca hareketler daha doğal geliyor. Tutma yerlerini tamamen bırakma özelliğiyle (mafsal kayışları sayesinde), bu tutma ve bırakma hareketleri çok daha sezgisel, neredeyse doğal hissettirir.

Kullanılabilirlik

Bunların herkese göre olmayabileceğini söylemeliyim. Herkesin farklı avuç içi boyutları, parmak boyutları, kavrama stilleri vb. Deneyen ve rahatsız olduğunu düşünen birkaç arkadaşım var. Bulduğum şey, daha büyük elleri olan insanlar için en uygun oldukları. Sizin için doğru olup olmadıklarına kendiniz karar vermeniz gerekecek.

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Fuat Demirkol
Fuat DemirkolYönetim Bilişim Sistemleri tutkunu, 4 yaşından beri oyun oynuyor.
İlgini çekebilecek diğer içerikler