gamerpazar-sell-banner
Oyun için Satın Alınacak En İyi 5 RGB'li Mouse Pad (2022)

Oyun için Satın Alınacak En İyi 5 RGB'li Mouse Pad (2022)

İyi fare altlıkları, Valorant ve Apex Legends profesyonel oyuncularının zahmetsizce başardığını gördüğünüz en zarif hareketleri ve izlemeyi elde etmenin sırrıdır. Kabul, önce zihniyete ve becerilere ihtiyacınız var, ancak iyi hazırlanmış bir fare altlığı, son derece rekabetçi oyunlarda elinizden gelenin en iyisini yapmak için uzun bir yol kat eder.

RGB, şüphesiz PC oyunlarında temel bir unsurdur . Oyun kurulumunuza harika bir karakter ekler. Bir şekilde farkında değilseniz, RGB mousepad'ler de var! RBG fare altlıkları, her iki şekilde de hizmet vererek, kurulumunuzun en iyi şekilde görünmesini sağlarken, fareniz üzerinde zahmetsiz kayma ve kontrol sağlar.

Not: Farklı fare altlıkları, kullanılan malzeme ve desene bağlı olarak hız, kontrol, hibrit gibi farklı performans artışları sunar. Özel tercihinize uygun bir karar vermeniz önerilir.

Hiç Tereddüt Etmeden Satın Alabileceğiniz En İyi 5 RBG Mousepad

5. ITNRSIIET RGB Mouse Pad

ITNRSIIET RGB Mouse Pad

Oyun kurulumunuzun havasını tamamen değiştirebilecek bütçeye uygun bir RGB fare altlığı için piyasadaysanız, ITNRSIIET'in bu genişletilmiş fare altlığı işinizi görecektir.

Mousepad, “The Great Wave” adlı sanat eserine dayanan iddialı bir havaya sahip. Basitçe söylemek gerekirse, fare altlığı o kadar muhteşem görünüyor ki, kendinizi ona saatlerce hayran kalabilirsiniz. Kumaşı da iyi düşünülmüş. Çok yumuşak veya çok kaba olmayan dengeli bir yaklaşım sunar.

360 derece RGB, fare altlığının sinirli havasını daha da güçlendirir. Performans açısından, fare altlığı, hızlı ve hassas fare kontrolü ile estetik standartlarına uymayı başarıyor. Genel olarak, ITNRSIIET'in bu fare altlığı mükemmel bir değer teklifidir.

4. Razer Firefly Hard V2 RGB Mouse Pad

 Razer Firefly Hard V2 RGB Mouse Pad

Oyun aksesuarları devi Razerson teknoloji fareleri kadar iyi hazırlanmış fare altlıkları sunar. Firefly V2, estetiğini bir üst seviyeye çıkarmak isteyenler için sonsuz bir RGB boyutu açan Razer Chroma tarafından desteklenen bir RGB fare altlığıdır.

Kontrol ve hız tipi fare altlıkları arasında özel bir denge isteyen oyuncular için mükemmel bir seçimdir. Firefly V2, gelişmiş izleme sağlayan ve amiral gemisi sınıfı fare sensörlerini en yüksek potansiyelde performans göstermeleri için güçlendiren mikro dokulu bir yüzeye sahiptir.

3. Corsair MM700 RGB Genişletilmiş Kumaş Mouse Pad

Corsair MM700 RGB Genişletilmiş Kumaş Mouse Pad

Corsair MM700, performansı ve temel özellikleriyle değerine odaklanan, oldukça minimal bir RGB fare altlığıdır. Mousepad, tam boyutlu bir klavyeyi barındırabilen ve yine de fare hareketleriniz için yeterli alana sahip olan genişletilmiş bir yüzey sunar. Bu özellikle espor oyunlarında önemlidir.

Corsair'in kalitesi etkileyici ve uzun süreli kullanım, fare altlığının 4 mm kalınlığındaki peluş kauçuk yapısını aşırı derecede yıpratmamalıdır. Üç bölgeli RGB, yerleşik buton aracılığıyla kutudan çıkar çıkmaz kolayca aydınlatılabilir.

MM700'ün sıra dışı bir başka özelliği de RGB hub'ında anakart bağlantı noktalarına başvurmak zorunda kalmadan ek çevre birimlerini bağlamak için kullanılabilen iki USB bağlantı noktasına sahip olmasıdır.

2. Razer Goliathus Genişletilmiş Chroma Oyun Mouse Pad

Razer Goliathus Genişletilmiş Chroma Oyun Mouse Pad'i

Razer Goliathus, her yere dağılmış RBG öğelerine sahip popüler bir genişletilmiş fare altlığıdır. Goliathus fare altlığının mikro dokulu yüzeyi, anıtsal boyutlu bir farenin mükemmel kayma ve kontrole sahip olmasını sağlayarak onu rekabetçi oyunlar için mükemmel hale getirir. Masanıza yerleştirildiğinde, geniş tutuş ile sağlam bir his verir.

Mousepad her türlü DPI ve hassasiyete karşı oldukça hassastır, bu da onu oyun tarzlarından emin olmayanlar için harika bir başlangıç ​​noktası yapar. Razer Goliathus'un dört çeşidi mevcuttur, ancak bizim gözümüzde Mercury White, RGB'yi en iyi şekilde tamamlar.

1. SteelSeries QcK Prism Oyun Mouse Pad

SteelSeries QcK Prism Oyun Mouse Pad

SteelSeries'in bu fare altlığı, efsanevi QcK mikro dokuma kumaşına dayanmaktadır. Bu fare altlıkları uzun zamandan beri esporda yaygın olarak kullanılmaktadır. Mouse kontrolü konusunda fanatik iseniz SteelSeries QcK Prism'i kesinlikle almalısınız.

Mousepad sadece iyi performans göstermekle kalmıyor, aynı zamanda şaşırtıcı derecede iyi görünüyor. Yüzeyinde Neo-Noir tasarımına sahip sınırlı sayıda bir fare altlığıdır. RGB, mousepad'in parlak renkleri ile zahmetsizce bütünleşir.

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Fatih Sal
Fatih Salgamerpazar
İlgini çekebilecek diğer içerikler
Discord
Aramıza KatılTopluluğumuza katılarak oyun arkadaşı bulabilir, etkinliklere katılabilirsin!
Abone OlYeni çıkan oyunlara dair haberler ve daha fazlasına erişmek için abone ol