gamerpazar-sell-banner
Oyun Oynamak İçin En İyi 5 Kulak İçi Kulaklık 2022
Kulak İçi KulaklıkDonanım Haberleri

Oyun Oynamak İçin En İyi 5 Kulak İçi Kulaklık 2022

1. HyperX Cloud Gaming Earbuds

Bu paranın karşılığını veren kulaklıklar özellikle oyun oynamak için tasarlanmıştır. Tasarım, yalnızca tek renkte mevcut olmasına rağmen mobilde oyun oynarken araya girmeyen 90 derecelik bir ses jakı ile dikkat çekiyor.

Tüm ses ipuçları herhangi bir bozulma olmaksızın doğru bir şekilde üretildiğinden, ses etkileyicidir. Bir dezavantajı, tam ses yalıtımına sahip olmamasıdır, bu nedenle pasif gürültü önleme de olmadığı için gürültülü alanlarda oyun oynamak zor olabilir. Fiyatları için bu kulaklıklar mükemmel ve buna değer.

HyperX Cloud Gaming Earbuds

  • Pil Ömrü: Yok
  • Bağlantı: Kablolu 3,5 mm
  • Ağırlık: 19g
  • Mikrofon: Var

2. 1MORE Triple Driver

Bu kulaklıklar, alüminyum kulaklıklar, örgülü kablo ve birkaç farklı renk seçeneği ile şık ve son derece sağlam. Her kulaklığa kurulu üç farklı sürücü, iki dengeli armatür ve sesi mükemmel şekilde üreten bir dinamik sürücü bulunduğundan ses kalitesi mükemmeldir.

Genellikle, her kulaklıkta bunun gibi üç yerine ses üreten bir sürücü bulunur.

Mükemmel ses kalitesinin dışında, bunlar, bu fiyata onları oldukça uygun kılan basit kulaklıklardır.

1MORE Triple Driver

  • Pil Ömrü: Yok
  • Bağlantı: Kablolu 3,5 mm
  • Ağırlık: 18g
  • Mikrofon: Var

3. Razer Hammerhead True Wireless Gen 2

Razer Hammerhead True Wireless mükemmel bir seçimdir ve kanal içi conta ile gürültü engelleme sunarak oyun oynarken tam odaklanmanızı sağlar. Dokunmaya duyarlı kontrolleri vardır, her iki tarafa bir kez dokunmak oynatmayı kontrol eder ve aramaları yönetir, ANC ve ortam modları arasında geçiş yapmak için bir dokunuş ve basılı tutma vb.

Kulaklıklar, hem Android hem de iOS için mevcut olan Razer Chroma RGB uygulaması kullanılarak kontrol edilebilen Razer logosunu aydınlatan arkadan aydınlatmalı LED panellere sahiptir. EQ'yu özelleştirmek ve ANC'yi açmak, kapatmak veya ortam modunu açmak için kullanılan ve kontroller yeniden eşlenebilen Razer Audio uygulaması adlı başka bir uygulama var.

Tek dezavantajı, tüm özellikler açıldığında pil ömrünün etkileyici olmaması, yalnızca dört saat sürmesi ve ardından 16 saat daha ekleyen kasa kullanılarak şarj edilmesi gerekiyor.

Razer Hammerhead True Wireless Gen 2

Pil Ömrü: ANC ile 30 saat RGB kapalı olacak şekilde

Bağlantı: Bluetooth

Ağırlık: 53g

Mikrofon: Var

4. ASUS ROG Cetra II

ASUS'un kulaklıkları özelliklerle doludur. ROG Cetra II, aktif gürültü önleme, gürültü önleyici mikrofonlar, RGB aydınlatma ve daha fazlasını sunar. Sürücüler, oyun için optimize edilmiş güçlü bas sunarken istikrarlı hoparlör performansı sağlayan sıvı silikon kauçuktan yapılmıştır.

Kutu, saatlerce kullanımdan sonra bile rahat olacak şekilde tasarlanmış çeşitli kulak yüzgeçleri ve uçları ve tüm kulaklara uyması için farklı boyutlarda gelir ve ayrıca koruma için birlikte verilen bir seyahat çantası vardır. Statik, nefes alma, renk döngüsü ve yanıp sönme olmak üzere önceden ayarlanmış dört aydınlatma efekti vardır ve kulaklıklar tek renkte, siyah olarak gelir.

ASUS ROG Cetra II

Pil Ömrü: Yok

Bağlantı: USB-C

Ağırlık: 30g

Mikrofon: Var

5. Bose QuietComfort 20

Bunlar, kullanmak için şarj edilmesi gereken en iyi aktif gürültü önleme özelliğine sahip, benzersiz bir şekilde tasarlanmış kulaklıklardır. ANC 16 saat dayanır, bundan sonra pasif gürültü önleme kullanılabilir ve bir mikro USB kablosuyla şarj edilir. Kutu, tüm kulak tiplerine uyacak şekilde küçükten büyüğe değişen üç çift uç içerir ve inanılmaz derecede rahattır ve kulak kanalında çok derine inmeyen silikondan yapılmıştır.

Tam ses seviyesinde bozulmayan doğru ve güçlü bas ürettiği için oyun oynamak için uygundur. ANC olmadan bile harika ses çıkarırlar ve mikrofon en yüksek kalitededir.

 Bose QuietComfort 20

Pil Ömrü: ANC ile 16 saat

Bağlantı: Kablolu 3,5 mm

Ağırlık: 44g

Mikrofon: Var

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Fuat Demirkol
Fuat DemirkolYönetim Bilişim Sistemleri tutkunu, 4 yaşından beri oyun oynuyor.
İlgini çekebilecek diğer içerikler