gamerpazar-sell-banner
PlayStation 5 İçin En İyi 5 Oyun Koltuğu 2023

PlayStation 5 İçin En İyi 5 Oyun Koltuğu 2023

Oyun koltukları, bir oyun kurulumu için çok önemlidir. Oyuncuların değerlerini ne sıklıkla yanlış değerlendirdiği üzücü.

Bu uzun oyun seanslarını sürdürmek için uygun bir oyun koltuğu gereklidir. Aksi takdirde, karpal tünel, spinal disfonksiyon ve eklem dejenerasyonu gibi hafif ila ciddi yaralanmalara neden olabilirler.

Ayrıca günümüzde oyun koltukları, en son teknoloji, daha iyi ergonomi ve işçilik sayesinde daha gelişmiş hale geldi.

Bir oyun koltuğu satın almadan önce birkaç hususun dikkate alınması gerekir: malzeme, ağırlık kapasitesi, ekstra özellikler ve daha fazlası. İyi bir oyun koltuğu seçme konusundaki bu yoğun görevi kolaylaştırmak için, 2022'de PS5 için en iyi beş oyun koltuğunu burada bulabilirsiniz.

PlayStation 5 İçin En İyi 5 Oyun Koltuğu

1. Secretlab Titan Evo 2022

Titan Evo, ünlü Secretlab markasının en üst düzey oyun koltukları serisidir. Titan Evo 2022'nin hem Titan hem de Omega'nın en iyi özelliklerini bir araya getirmesi gerekiyor.

Titan Evo üç malzeme seçeneğiyle gelir: NEO Hibrit suni deri, SoftWeave Plus kumaş ve NAPA deri. Üç beden vardır: küçük, normal ve XL. XL, maksimum 395 lbs kapasitede ekstra ağırlık taşıyacak şekilde üretilmiştir.

Cloudswaap özellikli 4D kolçaklar, soğuk sertleşen köpük, 165° arkaya yatırılabilen sırtlık, boyun yastığı ve patent bekleyen 4 yönlü L-ADAPT bel destek sistemi desteği bir sonraki seviye konfor sağlar. Titan Evo, Omega gibi çeşitli temalar ve renk şemalarıyla birlikte gelir.

ADC12 dingil mesafesi ve XL PU kaplı tekerlekler, en üst düzeyde dayanıklılık vaat ediyor.

Secretlab Titan Evo 2022

2. Secretlab Omega

Secretlab Omega, tüm zamanların en popüler oyun koltuğu serilerinden biridir. Birçok profesyonel oyuncu ve yayıncı, birinci sınıf tasarımı ve daha fazla güvenilirliği için ona güveniyor.

Bu ürün üç malzeme seçeneğiyle sunulur: Prime 2.0 PU deri, SoftWeave Plus kumaş ve NAPA deri. Secretlab Omega, çok çeşitli renk şemaları ve temalara sahiptir.

Özellikle PU deri versiyonu, espor takımları, filmler, diziler, video oyunları ve çok daha fazlası ile ilgili çeşitli temalarla birlikte gelir. Omega, bilekleri karpal tünel gibi ciddi yaralanmalardan korumak için 4D kolçaklarla birlikte gelir.

Sınıf 4 gaz hidroliğine ve XL PU kaplı tekerleklere sahip ADC12 alüminyum dingil mesafesi 240 lbs'ye kadar destekleyebilir.

Secretlab Omega

3. Vertagear SL5000

SL5000, Vertagear'ın birinci sınıf oyun koltuğu serisidir. Sentetik derinin dayanıklılığını korurken PU'nun rahatlığını sağlayan PUC sentetik suni deriden yapılmıştır.

Ayrıca Gece Mavisi renk düzenine sahip bir HygennX modeli de bulunmaktadır. Daha fazla nefes alabilirlik ve daha az koku sağlayan PUC'nin yanı sıra kahve lifi dolgu ile birlikte gelir.

Ultra Premium Yüksek Esneklik (UPHR) köpük, diğer tüm köpüklerden fit küp başına %62 daha fazla ağırlığa dayanabilen yüksek yoğunluklu bir köpüktür. PU kaplı Penta RS1 tekerlekler, pürüzsüz ve pürüzlü yüzeylerde mükemmel çalışır.

4D kolçak, bel ve boyun yastığı, uzun süreli rahat bir oturma deneyimi sağlar. Vertagear SL5000, 260 lbs'ye kadar destekleyebilir.

Vertagear SL5000

4. AKRacing Masters Series Max

AKRacing Masters Series Max, iri ve uzun boylu adamlar için yapılmış en iyi oyun koltuklarından biridir. Kılıf PU deriden yapılırken 4D kolçaklar daha iyi hareket sağlar.

Ve yüksek yoğunluklu kalıp şekillendirici köpük dolgu, rahat bir oturma deneyimi sağlar. Ayarlanabilir kafalık ve bel yastığı ile birlikte gelir.

XL boyutlu bir oyun koltuğu olan Masters Series Max'in yapı kalitesi çok katıdır. Ekstra ağır hizmet gaz asansörü ve yüksek gerilimli alüminyum taban ile bu oyun koltuğu 400 lbs'ye kadar destekleyebilir.

AKRacing Masters Series Max, ANSI'yi karşılar ve BIFMA standartlarını aşar. Ayrıca en az beş yıllık üretici garantisi ile birlikte gelir.

AKRacing Masters Series Max

5. Noblechairs Epic

Noblechairs, uygun fiyatlı, kaliteli oyun koltukları yapmakla ünlü bir markadır ve Epic de bir istisna değildir. Bu ürün dört malzeme seçeneğiyle sunulur: sentetik deri, gerçek deri, yüksek teknoloji ürünü suni deri ve kumaş.

4D kolçaklar daha iyi bir duruş sağlarken, deformasyona dayanıklı soğukta sertleşen köpük süper rahattır.

Sağlam alüminyum taban, 4. sınıf hidrolik gaz kaldırıcı ve 60 mm tekerlekler, sert ve yumuşak zeminlerde kolayca giderken 265 lbs'ye kadar kaldırabilir. Noblechairs Epic, çeşitli heyecan verici renk şemaları ve temalarla birlikte gelir, özellikle de olabildiğince iyi olan sentetik deri Fallout Nuka Cola sürümü.

Noblechairs Epic

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Fuat Demirkol
Fuat DemirkolYönetim Bilişim Sistemleri tutkunu, 4 yaşından beri oyun oynuyor.
İlgini çekebilecek diğer içerikler
Discord
Aramıza KatılTopluluğumuza katılarak oyun arkadaşı bulabilir, etkinliklere katılabilirsin!
Abone OlYeni çıkan oyunlara dair haberler ve daha fazlasına erişmek için abone ol