gamerpazar-sell-banner
PUBG Mobile Oynamak için En İyi 5 Asus Telefonu (2022)
TelefonAsusÖnerilerDonanım Haberleri

PUBG Mobile Oynamak için En İyi 5 Asus Telefonu (2022)

PUBG Mobile , popüler PC oyunu PUBG veya PlayerUnknown's Battlegrounds'ın mobil uyarlamasıdır. Akıllı telefon yinelemesi, şimdiye kadarki en popüler oyunlardan biri olan mobil oyun segmentinde oldukça sansasyon yaratıyor.

Ağustos 2021'de PUBG Mobile, 1.120 milyondan fazla indirme ile mobil oyunlarda zirvedeydi. Mobil oyuncular, cep telefonlarının rahatlığında PC düzeyinde oyun ve mekaniği sayesinde büyük ölçüde ona hitap ediyor.

Bütçe mobil segmentinin ön saflarında yer alan PUBG Mobile, son derece optimize edilmiş çerçevesi sayesinde oldukça popüler. Ne olursa olsun, maksimum Chicken Dinners istiflemek için en iyi performansı istiyorsanız ve becerilerinizi en üst düzeyde kanıtlamak istiyorsanız, yalnızca orta ve üst düzey bir akıllı telefona yatırım yapmanız gerektiğini söylemek geçerlidir.

Asus'un PUBG Mobile için En İyi Telefonları

Asus, özellikle oyun ihtiyaçları için en iyi mobil cihazlardan bazılarını sağlama konusunda oldukça müdahil olmuştur. Oyun mutlak önceliğinizse, ROG veya Republic of Gamers markası en iyi seçiminiz olmalıdır.

ROG'dan Zenfone markasına kadar PUBG Mobil oyun için en iyi Asus telefonlarının aşağıdaki listesini derledik.

1. Asus ROG Phone 5s Pro

 Asus ROG Phone 5s Pro

Pro , Asus'un ROG segmentinde birinci sınıf bir telefon. 5s Pro, amiral gemisi sınıfı bir Snapdragon yongası ve 8. Nesil 1'in öncülü olan Qualcomm Snapdragon 888+'ı barındırıyor.

360 Hz'lik bir dokunmatik örnekleme hızına sahip olan telefon, son derece hızlı 1 ms tepki süresi veren 144 Hz yenileme hızına sahiptir. PUBG Mobile gibi oyunlarda rekabet avantajı sağlayan ROG Vision arka matris renkli ekranı ve AirTrigger 5'in ek avantajına sahiptir.

2. ROG Phone 5 Ultimate

ROG Phone 5 Ultimate

ROG Phone 5 Ultimate, ROG serisi telefonlara mükemmel bir ektir. ROG Phone 5'in premium sürümü olarak piyasaya sürüldü. ROG Phone 5 Ultimate'ın kalesi, 18 GB RAM ve 512 GB UFS 3.1 depolama alanı içinde yatıyor.

Bu cihaz, ROG Phone 5s Pro'ya göre biraz daha ucuz bir alternatiftir ve yalnızca işlemcisi bir düşürme olarak bulunur. Olduğu söyleniyor, bu gerçekten bir uzlaşma değil.

Telefon hala, dikkate alınması gereken bir güç olan sekiz çekirdekli Qualcomm Snapdragon 888'e sahip. Genel özelliklerin yanı sıra, ROG telefon 5 Ultimate, şaşırtıcı derecede kaliteli ve harika görünen, ayırt edici bir beyaz tasarım sunar.

3. Zenfone 8

Zenfone 8

ROG serisi telefonlar, tartışmasız mobil oyun için tercih edilen seçenektir. Bununla birlikte, oyun merkezli tasarımı günlük sürücüleri olarak kullanmaya istekliyseler, hayranlar genel değer önerisine derinlemesine dalmalıdır.

Zenfone 8, Snapdragon 888 5G yonga seti ile neredeyse ROG 5 serisinin temel özelliklerine sahip, ancak genel olarak düşük bir fiyata.

Amiral gemisi seviyesinde temiz bir yapı sunar ve oyun için iyi performans gösteren bir telefon ile şık görünümlü bir günlük sürücü arasında mükemmel dengeyi isteyenler için harika bir satın almadır.

Sert bir oyuncunun bakış açısından dikkat edilmesi gereken bazı dezavantajlar, pil ömrünün en iyi ihtimalle ortalama olduğu, oyun saatlerinizi azalttığı ve ayrıca sizin için ekran boyutunun oyun için daha küçük olabileceğidir.

4. Zenfone 8 Flip

Zenfone 8 Flip

Zenfone 8 Flip, hemen hemen, mobil oyunculara önemli ölçüde hitap eden bir kazanıma sahip: dikkat dağıtıcı olmayan oyun oynamayı sağlayan temiz, çentiksiz bir ekran. Bu, arka tarafında her iki tarafa da çevrilebilen bir kamera modülü ile sağlanır.

Oyuncular çoğunlukla akıllı telefon kameralarına çok meraklı değiller, ancak iyi bir kamerayı takdir ediyorsanız, Zenfone 8 Flip'in kamera segmentinde harika bir iş çıkardığından emin olabilirsiniz. Ham performans açısından, Snapdragon 888 ve makul 8 GB RAM ile Asus'un diğer teklifleri kadar iyidir.

Cihaz, bazılarının aleyhine olabilecek 90 Hz'lik bir ekrana sahip. Ancak PUBG Mobile gibi oyunlar için tek ihtiyacınız olan 90 Hz.

5. ROG Phone 3

ROG Phone 3

Bir ROG telefonda seçiminiz zorsa ama aynı zamanda en yeni ROG Phone 5 serisinin ekstra premium fiyatlarını üstlenmek istemiyorsanız, ROG Phone 3 hala geçerli bir alternatif. İyi bir ANC kulaklık ile birleştiğinde , daldırma bir sonraki seviye olacaktır.

ROG Phone 3 ile, bir ROG telefonla aynı özelliklere sahip oluyorsunuz, ancak biraz daha düşük bir Snapdragon 865 Plus ile. Aynı termal verimlilik özelliklerine, 144 Hz monitöre ve devasa 6000 mAh pile sahip oluyorsunuz.

Genel olarak, ROG Phone 3, PUBG Mobile için, fazla görüntüsüne rağmen, mobil oyuncular için mükemmel bir seçenektir.

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Fatih Sal
Fatih Salgamerpazar
İlgini çekebilecek diğer içerikler