gamerpazar-sell-banner
Razer Wolverine Tournament Edition Denetleyici İnceleme

Razer Wolverine Tournament Edition Denetleyici İnceleme

Razer Wolverine Tournament Edition Denetleyici

Razer Wolverine Tournament Edition, şimdiye kadar yapılmış en iyi Razer kontrol cihazlarından sadece biri olmadığını düşündüğüm kablolu bir gamepad. Yine de, bir süredir piyasada olduğu için, bu düşük gecikmeli rekabetçi fikirli modelin 2022'de yepyeni bir modele sahip olmanızın zor olabileceğini unutmayın.

Yüzeyde Razer Wolverine Tournament Edition, biraz değiştirilmiş standart bir Xbox Kontrolcüsü gibi görünüyor ve çoğunlukla öyle. Bu gamepad'i, bir D-pad üzerindeki yeşil ok işaretleri ve kablonun gittiği yere kazınmış ince bir Razer logosu dışında, Microsoft'un en yeni iki konsoluyla uzaktan standart olarak gelenlerden çok az farklılaştırıyor. Ayrıca, konsolun standart pedinde bulunan parlak yüzey üzerinde kayda değer bir gelişme olan kaymaz bir kaplama da var.

Yine de prize takın, elinizde tutun ve Razer Wolverine Tournament Edition ile farklı bir hikayeye yelken açın. Xbox düğmesini hemen saran RGB ışık çubuğunu fark edeceksiniz, ancak kullanım sırasında daha fazla temel farklılık ortaya çıkıyor. Birincisi, buradaki tüm düğmeler, tıkırtı anında ve duyarlı bir his için dokunma hissi veren mikro anahtarlarla desteklenir. Denetleyiciyi ters çevirdiğinizde, arkada iki büyük programlanabilir tamponun yanı sıra tetik durdurma geçişleri ve güç kablosunun her iki tarafında bir dizi daha küçük programlanabilir anahtar ortaya çıkıyor. Razer Wolverine Tournament Edition Denetleyici, oyun tutkunlarına yeni bir tarz sunuyor.

Razer Wolverine Tournament Edition

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Fuat Demirkol
Fuat DemirkolYönetim Bilişim Sistemleri tutkunu, 4 yaşından beri oyun oynuyor.
İlgini çekebilecek diğer içerikler
Discord
Aramıza KatılTopluluğumuza katılarak oyun arkadaşı bulabilir, etkinliklere katılabilirsin!
Abone OlYeni çıkan oyunlara dair haberler ve daha fazlasına erişmek için abone ol