gamerpazar-sell-banner
Roccat Kane AIMO İncelemesi 2022
Roccat Kane AIMODonanım HaberleriÖneriler

Roccat Kane AIMO İncelemesi 2022

Roccat Kone Aimo Mouse İncelemesi

Yeni Kone AIMO, orijinal ve daha hassas optikler, daha iyi tutuş sağlayan kolay temizlenen kavrama özelliğiyle ve daha temiz bir estetikle yeniden ustalaştırıyor. Tüm bunları yaparken aynı zamanda oyunun kurallarını değiştiren ergonomiyi ve yeniden geliştirilmiş başparmak alanını da koruyor. Her durumda maksimum hassasiyet ve komut gücü sağlayan eksiksiz bir özellik setine sahiptir.

Bağımsız olarak yapılandırılabilen en az beş aydınlatma bölgesi içeren oyun estetiğinizi daha önce hiç olmadığı kadar özelleştirebilirsiniz. Birden fazla bölge, kendi imza stilinizi oluşturmak için iyi olmasının yanı sıra, AIMO'yu yeni bir seviyeye taşıyor. Daha yumuşak ve daha akıcı aydınlatma geçişlerine izin vermek için mükemmel bir şekilde sinerji oluştururlar ve benzeri görülmemiş bir ambiyansla sizi oyunun içine çekerler.

Efsanevi Kone tarzı denendi, test edildi ve performansla birlikte konforu takdir eden oyuncular tarafından dünya çapında sevildi. Tasarımı gerçekten insan odaklı ve derin bir el analizinden sonra oluşturuldu. Başparmağın içe yönelimi, işaret ve orta parmakların tipik uzunlukları, ayrıca avuç içi şekli ve el topuğunun oluşturulması sırasında göz önünde bulundurulmuştur. Gözlerinizi kapatın ve elinizi üzerine koyun ve diğer farelerin sağlayamadığı düzeyde ergonomik konfora sahip olan farenin Kone AIMO olduğunu açıkça anlayacaksınız.

Hibrit aşınma önleyici kaplama sayesinde eli dengeli bir şekilde kavrar, dayanıklıdır ve kir tutmaz. ROCCAT'ın yüzey malzemesi teknolojisindeki en son yeniliğinden bekleyebileceğiniz şey budur. Performans kaplaması, en çılgın oyun saatlerinizde bile Kone AIMO'yu sıkı bir şekilde tutmanıza yardımcı olur. Ve gelecekteki tüm oyun saatleriniz için bozulmamış durumda kalır.

En iyisi daha da iyi oldu. Yepyeni 16.000 dpi ROCCAT Owl-Eye optik sensör ile amansız işaretçi hassasiyetini deneyimleyin. Sensör, hem yüksek hem de düşük hassasiyetli oyunculara uyacak şekilde 50 dpi'lik artışlarla ayarlanabilir ve olağanüstü keskin doğruluk ve izleme yetenekleri ile karakterize edilir. Artık her seferinde tam olarak hedefte olduğunuzdan emin olarak nişan alabilir ve tıklayabilirsiniz.

Özel başparmak düğmeleriyle Kone AIMO daha da fazla komut gücüne sahiptir. Bölge, ek çok yönlülük sunarken değerli ergonomiyi koruyan, en iyi şekilde konumlandırılmış üç düğmeye sahiptir. En alttaki düğme, varsayılan olarak Easy-Shift[+]'e ayarlıdır ve bu, basılı tutulduğunda diğer tüm düğmeler için ikincil bir işlevin kilidini açar ve toplamda etkileyici bir şekilde 23 olası işlev sunar. Gamerpazar olarak şiddetle tavsiye ettiğimiz Roccat Kone AIMO'nun özelliklerine birde buradan bakalım.

Roccat Kone AIMO

Roccat Kone AIMO Özellikleri

  • 16000dpi ile ROCCAT® Owl-Eye optik sensör
  • 50G hızlanma
  • 250 ips maksimum hız
  • Fare hızlandırma: hayır
  • Açı yakalama: açık/kapalı
  • Ayarlanabilir açılış mesafesi
  • Yükseklik: 4.00cm
  • Genişlik: 8.50cm
  • Uzunluk: 12.5cm
  • Ağırlık: 130g

Roccat Kone AIMO

 

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Fuat Demirkol
Fuat DemirkolYönetim Bilişim Sistemleri tutkunu, 4 yaşından beri oyun oynuyor.
İlgini çekebilecek diğer içerikler