gamerpazar-sell-banner
Sennheiser GSP 600 Kulaklık İncelemesi

Sennheiser GSP 600 Kulaklık İncelemesi

Ses dünyasının en tanınan markalarından biri olan Sennheiser, oyun sektörüne büyük bir şekilde geri döndü. Daha önce Game Zero ve Game One isimli oyuncu kulaklıkları çıkartmıştı. Ondan sonra Sennheiser bir süreliğine ortadan kaybolmuş gibiydi. Ana odak noktaları her zaman ana kulaklıkları olacak ve bu beklenebilir, ancak güçlü bir gösteriden sonra normal birimlerden hemen ayrılmamaları garipti. Neyse ki, bu değişti. Almanya merkezli şirketin ürettiği, Sennheiser GSP 600 adlı oyuncu kulaklığının özelliklerini inceleyelim.

GSP 600 modelinde 10-30.000 Hz'lik bir frekans tepkisiyle muazzam bir tepkime yakalarken; mikrofonu 10 ila 18.000 Hz ile profesyonel bir marka olduğunun altını çiziyor. Sennheiser, kulak üstü tasarım konusunda birçok marka karşısında ağzı açık bırakan modellere sahiptir. Ve sektörde hızlıca ivme kazanmıştır.

Sennheiser, bu modelinde mikrofonun kristal netliğinde olması için çok çalışmış. Discord ve PS4 üzerinde klavye veya oda seslerini bir anlığına bile geçirmiyor. Sesinizi ise net bir şekilde yansıtıyor.

Sennheiser GSP 600

Ürün Özellikleri:

  • Kullanım Tipi: Oyun
  • Kullanım Desteği: Çoklu Platform
  • Bağlantı Tipi: Kablolu
  • Kablo Uzunluğu: 250 cm

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Fuat Demirkol
Fuat DemirkolYönetim Bilişim Sistemleri tutkunu, 4 yaşından beri oyun oynuyor.
İlgini çekebilecek diğer içerikler
Discord
Aramıza KatılTopluluğumuza katılarak oyun arkadaşı bulabilir, etkinliklere katılabilirsin!
Abone OlYeni çıkan oyunlara dair haberler ve daha fazlasına erişmek için abone ol