gamerpazar-sell-banner
SteelSeries Arctis 7 Kablosuz 7.1 Kulaklık İncelemesi

SteelSeries Arctis 7 Kablosuz 7.1 Kulaklık İncelemesi

SteelSeries Arctis 7+ Wireless, orijinal Arctis 7 tasarımının halihazırda gerçekten iyi çalışan parçalarını korurken, daha az gösterişli alanlarda bazı büyük iyileştirmeler yapıyor. SteelSeries GG uygulaması çok iyi ve daha önce bağımsız bir uygulama olan SteelSeries Engine'i genişletiyor. Arctis 7+ Wireless'ı hemen hemen her cihaza bağlayabilirsiniz ve sonuç olarak Arctis 7+ Wireless, sesi gerçekçi yansıtıyor.

Arctis, tamamen kristalize edilmiş ses, eşsiz netliğe sahip yeni bir mikrofon tasarımı ve atletik giysilerden ilham alan malzemelerle geliştirilmiş konfor ile oyun kulaklıkları hakkında bildiğiniz her markaya meydan okuyor. Arctis 7, kayıpsız kablosuz ses, 24 saat pil ömrü, birinci sınıf çelik kafa bandı, kulak üstü oyun/sohbet ses dengesi ve DTS kulaklık: X v2.0 7.1 surround özelliklerine sahiptir. Bu özellikler ile birlikte yüksek kalitede oyun performansı sağlamaktadır.

Arctis 7, PC Gamer'ın 2019 için Yılın En İyi Kablosuz Oyun Kulaklığı oldu. Uyumluluk: USB üzerinden PC kablosuz, DTS kulaklığın surround sistemi, SteelSeries Engine 3 desteği, sohbet miksajı, USB üzerinden kablosuz; USB üzerinden kablosuz PlayStation; Dock modunda USB üzerinden kablosuz Nintendo Switch ve Switch Lite, tablet modunda 3,5 mm kablo ile kablolu; 3.5 mm analog ile mobil kabloludur. Kulaklık frekans yanıtı - 20–20000 kHz sisteme sahiptir.

Steelseries Arctis 7 Kablosuz 7.1 Kulaklık

Ürün Özellikleri:

  • Kullanım Tipi: Oyun
  • Uyumluluk: Multiplatform
  • Ses Özelliği: 7.1 DTS
  • Hassasiyet: 98 dB
  • Kullanım Mesafesi: 12 metre
  • Kullanım Süresi: 24 saat

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Fuat Demirkol
Fuat DemirkolYönetim Bilişim Sistemleri tutkunu, 4 yaşından beri oyun oynuyor.
İlgini çekebilecek diğer içerikler
Discord
Aramıza KatılTopluluğumuza katılarak oyun arkadaşı bulabilir, etkinliklere katılabilirsin!
Abone OlYeni çıkan oyunlara dair haberler ve daha fazlasına erişmek için abone ol