gamerpazar-sell-banner
Steelseries Rival 700 İnceleme

Steelseries Rival 700 İnceleme

SteelSeries Rival 700, son derece özelleştirilebilir bir deneyim isteyenler ve favori oyunlarında ciddi performans arayanlara yönelik bir oyun faresidir. Ele güzel oturan bir şekil ve her türden oyunlarda kesin doğruluk sağlayan bir sensör ile iyi tasarlanmış.

Alışılmadık bir şekilde SteelSeries, Rival 700'ü bir OLED ekran ve titreşimli motorla takmaya karar verdi. Bu, fareye tamamen yeni bir özelleştirilebilirlik katmanı eklese de, desteklenen oyunların listesi sınırlıdır ve bu tür özelliklerin eklediği ek maliyetler, ortalama bir PC oyuncusu için uygun olmayabilir.

Rival 700, RGB aydınlatmalı ve yedi özelleştirilebilir düğmeli orta boy bir faredir. 135g ağırlığıyla ağırlığı tek yöne dağıtmış ve ağırlığın çoğu farenin önüne doğru dağılmıştır. Bunun, vuruşları istediğinizden daha zorlaştırdığını öngerebiliriz ancak aksi takdirde oyun senaryolarında çok daha rahat. Corsair M65 Pro gibi rakiplerinden farklı olarak ağırlığın ayarlanamayacağını belirtmek gerekir.

Farenin ön tarafında pürüzsüz plastik bir kabuk bulunur. Bu, üçgen bir desen ve aydınlatılmış bir SteelSeries RGB logosu ile tamamlanmıştır. Eğer isterseniz (elbette ek ücret karşılığında) tüm kabuğun kullanıcı tarafından değiştirilebilir olduğunu unutmayın.

Steelseries Rival 700

Ürün Özellikleri

  • Ürün Tipi: Mouse
  • Kullanım Amacı: Oyun
  • Bağlantı Tipi: Kablolu
  • Kablo Uzunluğu: 2 metre
  • Mouse Hassasiyeti: 16.000 DPI
  • Tıklama Ömrü: 30 milyon

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Fuat Demirkol
Fuat DemirkolYönetim Bilişim Sistemleri tutkunu, 4 yaşından beri oyun oynuyor.
İlgini çekebilecek diğer içerikler
Discord
Aramıza KatılTopluluğumuza katılarak oyun arkadaşı bulabilir, etkinliklere katılabilirsin!
Abone OlYeni çıkan oyunlara dair haberler ve daha fazlasına erişmek için abone ol