gamerpazar-sell-banner
Uygun Fiyatlı En İyi Mekanik Klavyeler 2023

Uygun Fiyatlı En İyi Mekanik Klavyeler 2023

Uygun Fiyatlı En İyi Mekanik Klavyeler

Uygun Fiyatlı En İyi Mekanik Klavyeler

Bilgisayar kullanımımızdan daha fazla keyif almamızı sağlayacak nesnelerden biri de elbette klavyeler. Son dönemde oyunların da hayatımıza entegre olmasıyla birlikle önemini daha iyi anladık. Mekanik klavyeler;1980'li yıllardan beri kullanılan mekanik klavye, piyasada bulunan en eski klavye türüdür. Tuşların birbirinden bağımsız olmasıyla daktilolara benzer çalışma prensibine sahiptir. Piyasada başıçeken bazı markaların klavyeleri biraz pahalı fakat kalite gerçekten de ucuza alınmıyor o yüzden biraz bunları düşünerek bir Gecenin karanlığında kulaklık takılı dışarıya verilen o tıkır tıkır klavyeye tıklama hissi gerçekten de can alıcı şevk yaratıyor. Şimdi önerilerimize birlikte göz atalım.

1. Gamepower Warlock

Gamepower Warlock bizlere iki farklı switch seçeneği sunuyor. Bunlardan biri mavi, biri kırmızı switch. Aralarında fark ise mavi switchlerin daha sesli ve zor basılıyor olması, kırmızı switchlerin sesi daha azdır. Gamepower Warlock, çıkarılabilir bilek desteğine sahip. Üzerindeki tuşlar İngilizce olarak üretilmiş fakat sonradan üstlerine Türkçe olmaları için baskı yapılmış. Klavye RGB desteğine sahip olmasa da birçok renk moduna sahip.

 Gamepower Warlock

2. GAMEBOOSTER G918 Fire Storm

Alüminyum üst yüzey tasarımı, büyük enter tuşu, büyük karekterlerden oluşan tuş tasarımı, rgb aydınlatması ve aydınlatma modlarına sahip klavye arasında yer almakta. Hızlı tepki veren mekanik blue switch tuş takımı, full anti-ghosting özellikleri ile dikkat çekmektedir.

GAMEBOOSTER G918 Fire Storm

3. REDRAGON K552 Kumara

Kompakt 87 tuşlu yerden tasarruf sağlayan tasarım, performanstan ödün vermeden masanızdaki çalışma alanınızı hayli serbestleştirir. RGB, sağlam, üst kalite alüminyum ve ABS yapısı, plakaya monte edilmiş tuşlar, çift vuruşlu enjeksiyon kalıplı tuş başlıkları, mekanik ultra dayanıklı yaylara sahip yüksek kaliteli anahtarlar, bizlere hayli konfor sağlar.

REDRAGON K552 Kumara

4. SteelSeries Apex 3

Son olarak SteelSeries markasının en uygun fiyatlı mekanik klavyesi olan Apex 3 modeli öne çıkan özellikleri ile dikkat çekiyor. Diğer verdiğimiz önerilerden bile bazı sitelerde daha ucuz olması bu modele kaymamıza neden oluyor. Sıvılar ve toz partiküllerinin zarar vermesini önlemek üzere ilave sağlamlık için IP32 Su ve Toz Geçirmezlik Özelliğiyle tasarlandı; böylece klavyenizin başına ne gelirse gelsin oynamaya devam edebilirsiniz. Diğer mekanik klavyelere göre biraz daha sessiz ama kaliteden de şaşmamak gerekir. Bilek desteği seçeneği de bulunmakla birlikte konforu bir tık daha üst seviyeye taşıyor.

SteelSeries Apex 3

Günümüz şartlarına göre klavye fiyatları hayli yükseldi. Bu sebepten biz oyunculara hitap edebilecek klavyelere önem vermek istedim. 100 TL ve altı klavye de alabilirsiniz fakat bu isteklerimizi ne kadar karşılar orası koca bir soru işaretini hak ediyor.

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Doğukan Dilek
Doğukan DilekDoğukan, 21 yaşında küçüklüğünden beri oyunlarla ilgileniyor. Favorileri arasında Fifa, FPS, hikayeli oyunlar yer alıyor.
İlgini çekebilecek diğer içerikler
Discord
Aramıza KatılTopluluğumuza katılarak oyun arkadaşı bulabilir, etkinliklere katılabilirsin!
Abone OlYeni çıkan oyunlara dair haberler ve daha fazlasına erişmek için abone ol