gamerpazar-sell-banner
Valorant için En iyi 5 Kablosuz Fare 2023

Valorant için En iyi 5 Kablosuz Fare 2023

Birinci şahıs nişancı oyunlarını oynamak için kablosuz fare kullanmak genellikle oldukça faydalıdır. En fazla kontrol için oyun oynarken uygun olan ve herhangi bir direnci ortadan kaldıran hızlı hareketler yaparken can sıkıcı teller asla araya girmez.

Fareler için kablosuz teknoloji, yıllar içinde, performansı iki tür arasında ayırt etmenin imkansız olduğu bir noktaya kadar kesinlikle uzun bir yol kat etti. Ayrıca, yeniden şarj edilmeden önce pili uzun süre kullanacak kadar verimli hale geldiler, bu nedenle bir çatışmanın ortasında pilin bitme olasılığı çok düşük. Açıkçası, Valorant, yüksek hassasiyetin gerekli olduğu bir oyundur ve en iyi kablosuz fareler, oyuncuların bu doğruluk seviyesine ulaşmalarına yardımcı olacaktır.

1. Razer Deathadder V2 X HyperSpeed

Razer Deathadder V2 X HyperSpeed

Kablosuz bir Deathadder faresi, Razer hayranlarının uzun zamandır beklediği bir şeydi ve Razer, denenmiş ve test edilmiş fareyi kablosuz bir gövdede piyasaya sürdü. Farenin şimdiden 13 milyon adet satılmış olması, bu tasarımın ne kadar ikonik ve etkili olduğunu kanıtlıyor. Farenin ergonomik şekli çoğu avuç içine mükemmel bir şekilde oturur ve bu da oyuncunun rahat bir tutuş sağlamasına yardımcı olur.

Fare, Bluetooth veya 2,4 GHz dongle aracılığıyla bağlanabilir, ancak kablolu olarak bağlanamaz. Farenin üst kısmı, her ikisi de sağlam bir süre dayanan bir AA pili veya bir AAA pili barındırabilen bir hibrit pil yuvasını ortaya çıkarmak için çıkarılabilir. Fare, özel tuş atamalarınızı ve DPI'nizi kaydedebilmeniz ve çeşitli sistemlere bağlanabilmeniz için yerleşik bir bellek profiline sahiptir. Ayrıca, 5G gelişmiş optik sensör, FPS oyuncuları için fazlasıyla yeterli olan 14.000 DPI'a kadar çıkan mükemmel piksel hassasiyetiyle duyarlıdır.

2. Glorious Model O Kablosuz Sürümü

Glorious Model O Kablosuz Sürümü

Herhangi bir bölümde eksik olmayan mükemmel bir genel fare olan Model O, tutması rahat, harika bir sensöre sahip, inanılmaz derecede hafif ve mekanik anahtarlar ve RGB aydınlatma ile olağanüstü bir pil ömrüne sahip.

Glorious Model O, kutuda bir USB genişletici, şarj için bir USB-C kablosu ve bazı Glorious çıkartmaları ile birlikte gelen 2,4 GHz'lik bir dongle aracılığıyla bağlanır. Çoğu yüzeyde herhangi bir direnç göstermeden sorunsuzca kayan yüksek kaliteli PTFE ayaklara sahiptir.

3. Logitech G305 Shroud Edition

Logitech G305 Shroud Edition

Fare, Logitech ve Shroud'un işbirliğinden sonra tasarlandı ve ortaya sektördeki en ünlü oyuncu tarafından kullanılan dengeli, yüksek performanslı bir fare çıktı. 145 saatlik muhteşem pil ömrü, bu farenin kablosuz kısmını unutturacak, ancak USB-C kablosuyla şarj olurken de kullanılabilir.

Çoğu yüzey türünde pürüzsüz kaymasını sağlayan yerleşik bellek depolaması ve PTFE ayakları vardır ve 25.000 DPI sensör, Valorant oynarken isabetli olmanıza yardımcı olur.

4. Logitech G Pro X Superlight

Logitech G Pro X Superlight

63 gramdan daha hafif olan bir FPS oyuncusunun eli, bu temiz vuruşları yaparken bu fareyle birmiş gibi hissedecek. Logitech G Pro X, mat siyah renkli ve solda iki düğmeli sağlam plastikten yapılmış sade bir tasarıma sahiptir. Ergonomik tasarım, sağ elini kullanan oyuncular için uygundur ve birçok profesyonel oyuncu için vazgeçilmez bir seçimdir. Bununla birlikte, farenin RGB aydınlatması yoktur, ancak bu, pil ömründen tasarruf etmek ve ağırlığı azaltmak için üreticiler tarafından kasıtlı olarak ihmal edilen bir şeydir.

Fare, tuş bağlarını ve DPI profillerini kaydetmek için yerleşik depolama alanına sahiptir ve pil ömrü, birkaç oyun seansı için yeterince iyidir.

5. Razer Viper V2 Pro

Razer Viper V2 Pro

Razer Viper V2 Pro, profesyonel oyuncular için tasarlanmış en hafif kablosuz farelerden biridir. Minimalist tasarımı ile RGB içermez, 5 adet programlanabilir düğme ve dayanıklı optik anahtarlara sahiptir. Razer, zaten harika bir fareyi geliştirdi ve gerekli özellikleri kaldırmadan ağırlığı büyük ölçüde azalttı.

Fare bu yılın Mayıs ayında piyasaya sürüldü ve 30.000 DPI'a kadar çıkabilen bir optik sensör de dahil olmak üzere Razer'ın en son teknolojisine sahip. duyarlılık. Tek dezavantajı, kablosuz kategorisindeki en pahalı farelerden biri olmasıdır.

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Fuat Demirkol
Fuat DemirkolYönetim Bilişim Sistemleri tutkunu, 4 yaşından beri oyun oynuyor.
İlgini çekebilecek diğer içerikler
Discord
Aramıza KatılTopluluğumuza katılarak oyun arkadaşı bulabilir, etkinliklere katılabilirsin!
Abone OlYeni çıkan oyunlara dair haberler ve daha fazlasına erişmek için abone ol