gamerpazar-sell-banner
Valorant için En İyi 5 Oyun Kulaklığı (2022)

Valorant için En İyi 5 Oyun Kulaklığı (2022)

Oyun kulaklıkları , her oyuncunun cephaneliğinde önemli bir donanımdır. İster hikaye modunda çarpıcı ortamın keyfini çıkarın, ister çok oyunculu atıcılarda düşmanların ayak seslerini ve silah seslerini duyun, iyi oyun kulaklıkları her zaman karşılığını verir. Bu nedenle Corsair, Logitech, Razer ve Asus gibi markalar, en iyi oyuncu kulaklıklarını makul fiyatlarla sunmak için sürekli rekabet halindedir.

Özellikle PUBG, Valorant, Warzone ve Fortnite gibi e-spor oyunları söz konusu olduğunda, iyi bir çift oyun kulaklığına sahip olmak zorunludur. Oyun kulaklığı satın alırken dikkate alınması gereken birçok şey vardır : kanallar, bağlantı seçenekleri, aydınlatma şemaları, frekans yanıt aralığı, empedans ve gürültü engelleme seçenekleri.

Valorant oynamak için Bu Oyun Kulaklıklarını Keşfedin

5. Razer BlackShark V2

Razer BlackShark V2
 • TriForce Titanyum 50 mm sürücüler
 • 32 Ω empedans
 • 12 Hz -28 kHz frekans yanıtı
 • HyperClear kardioid mikrofon

ve çevre birimleri markası Razer. BlackShark V2, 32 Ω empedans ve 12 Hz -28 kHz frekans yanıt aralığına sahip Razer TriForce Titanium 50mm sürücülerle birlikte gelir ve kristal netliğinde ses sağlar. Çıkarılabilir Razer HyperClear Cardioid mikrofon, gelişmiş mikrofon kontrol özelliklerine sahiptir ve USB ses kartı mükemmel şekilde çalışır. Ayrıca iki yıllık üretici garantisi ile birlikte gelir. Bu oyun kulaklığı dört renk şemasına sahiptir.

Ultra yumuşak FlowKnit hafızalı köpük kulak yastıkları, bu uzun oyun seansları boyunca en üst düzeyde konfor sağlar. BlackShark V2'nin öne çıkan özelliği, Razer's Synapse 3 aracılığıyla etkinleştirilen THX Uzamsal Ses'tir ve nokta atışı, doğru konumsal ses ve sürükleyici bir oyun deneyimi sağlar.

BlackShark V2, çıkarılabilir uzun ömürlü Razer SpeedFlex Kablosu kullanılarak USB ses kartına bağlanır. Gösterişli RGB aydınlatma yerine minimal ve basit bir görünümü tercih eden kişiler için mükemmel bir oyun kulaklığıdır.

4. Logitech G733

 Logitech G733
 • PRO-G 40mm sürücüler
 • 39 Ω empedans
 • 20 Hz-20 kHz frekans yanıtı
 • Blue VO!CE kardioid mikrofon

Logitech G733, piyasadaki en iyi kablosuz oyun kulaklıklarından biridir. Bu kulaklıktaki Logitech PRO-G 40 mm sürücüleri 39 Ω empedansa ve 20 Hz-20 kHz frekans yanıt aralığına sahiptir.

Yeni nesil DTS Headphone:X v2.0 sertifikası, surround ses oyun deneyimi sağlar. Bu oyun kulaklığının tasarımı harika ve kullanılan malzeme çok hafif, esnek ve uzun ömürlü. Kumaş kaplı çift katmanlı hafızalı köpük kulakların çevresini sarar ve stres noktalarını azaltır.

Logitech G733, beş renk şemasıyla gelir. Tersine çevrilebilir askı kayışları ve mikrofon kapakları da özelleştirilebilir. Full-Spectrum LightSync RGB LED'leri, G Hub yazılımı aracılığıyla adreslenebilir.

Bu oyun kulaklığının ana özelliklerinden biri, Discord sertifikalı Blue VO!CE kardioid mikrofon sistemidir. Bu kablosuz oyun kulaklığı, aydınlatmasız 29 saat ve varsayılan aydınlatmalı 20 saat pil ömrüne sahiptir. Ayrıca iki yıllık üretici garantisi ile birlikte gelir.

3. Corsair Virtuoso

Corsair Virtuoso

 • 50 mm neodimyum sürücüler
 • 32Ω empedans
 • 20 Hz-40 kHz frekans yanıtı
 • Çok yönlü mikrofon

Corsair Virtuoso harika bir oyun kulaklığı çiftidir. 32Ω empedans ve 20 Hz-40 kHz frekans yanıt aralığına sahip hassas şekilde ayarlanmış yüksek yoğunluklu 50 mm neodimyum sürücüler, olağanüstü bir yüksek kaliteli 7.1 surround dinleme deneyimi sağlar. Ayrılabilir Discord sertifikalı Çok yönlü yayın kalitesinde mikrofon gayet iyi çalışıyor.

Görünüm açısından Virtuoso, üç renk seçeneği ve iCUE yazılımı aracılığıyla adreslenen RGB LED'leri ile muhteşem bir oyun kulaklığıdır. Yüksek kapasiteli lityum iyon pil 20 saat dayanır ve kullanıcılar USB üzerinden şarj olurken dinleyebilir.

Hafif bir kafa bandı ile birlikte hafızalı köpük kulaklıklar, rahat bir kullanıcı deneyimi sağlar. Corsair Virtuoso, çok çeşitli bağlantı seçeneklerine sahiptir: 60 ft menzilli ve IFS teknolojisine sahip Slipstream Kablosuz bağlantı, yüksek kaliteli 24 bit / 96 kHz USB bağlantısı, DAC'ler ve ses cihazlarıyla bağlantı kurmak için 3,5 mm kablolu bağlantı.

Akıllı uyku ve uyanıklık teknolojisi, kullanıcı cihazı yerine koyarken veya tekrar açarken cihazı kapatıp açmak için dahili bir ivmeölçer kullanır.

2. HyperX Cloud Alpha Wireless

HyperX Cloud Alpha Wireless
 • HyperX çift odacıklı 50 mm sürücüler
 • 65Ω empedans
 • 13 Hz-27 kHz frekans yanıtı
 • Elektret yoğunlaştırıcı mikrofon

HyperX Cloud Alpha Wireless, en iyi kablosuz oyun kulaklıklarından biridir. 65Ω empedans ve 13 Hz-27 kHz frekans yanıt aralığına sahip HyperX çift odacıklı neodimyum mıknatıs 50 mm sürücüler bozulmayı azaltır ve daha fazla netlik sağlar.

Çıkarılabilir gürültü önleyici elektret yoğunlaştırıcı mikrofon, Discord ve TeamSpeak tarafından onaylanmıştır. Bu, ikonik HyperX kırmızı-siyah ve diğer iki renk şemasına sahip başka bir RGB olmayan oyun kulaklığıdır.

Cloud Alpha kulaklık, HyperX'in ödüllü kırmızı bellek köpüğü, alüminyum genişletilmiş kafa bandı ve daha yumuşak, bükülebilir suni deri ile birlikte gelir ve eşsiz konfor sağlar. Ayrıca, uygun hat içi ses kontrolüne sahip çıkarılabilir örgülü kablo kullanılarak da bağlanabilir.

DTS Headphone:X Spatial Audio, surround oyun deneyimi sağlar. Cloud Alpha, 300 saatlik muazzam bir pil ömrü sunar.

1. SteelSeries Arctis Pro + GameDac

 SteelSeries Arctis Pro + GameDac
 • 40 mm neodimyum sürücüler
 • 32Ω empedans
 • 10 Hz-40 kHz frekans yanıtı
 • ClearCast çift yönlü mikrofon

GameDac özellikli SteelSeries Arctis Pro, oyun kulaklıkları için en iyi seçimdir. DTS Headphone:X v2.0 tarafından desteklenen bu oyun kulaklığı, 32Ω empedans ve 10 Hz-40 kHz frekans yanıt aralığına sahip 40 mm yüksek yoğunluklu neodimyum mıknatıs sürücülerini destekler.

Bu oyun kulaklığı, kristal netliğinde bir surround ses oyun deneyimi sunar. Discord sertifikalı Arctis ClearCast çift yönlü gürültü önleyici mikrofon, yaygın olarak en iyi oyun mikrofonlarından biri olarak kabul edilmektedir.

Bu kombinasyon, oyun kulaklıklarının yanı sıra efsanevi ESS Sabre 9018 Reference DAC'yi de içerir. 121 dB dinamik aralığa ve -115 dB THD+N'ye sahip yüksek kaliteli bir dijitalden analoğa dönüştürücü, bireysel ses efektlerini daha belirgin, noktasal ve doğru konumsal ipuçları sağlar.

GameDAC üzerindeki OLED dokunmatik ekran, ses seviyesi, sohbet karışımı, ekolayzır, Yüksek Çözünürlüklü mod ve akış karıştırıcı gibi çeşitli kontrolleri kullanıcıların parmak uçlarına getiriyor. Kayak gözlüğü kumaş askılı kafa bandı ve Airweave kumaş kulak yastıkları ile lüks cilalı çelik-alüminyum alaşımlı çerçeve inanılmaz konfor sağlar.

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Fatih Sal
Fatih Salgamerpazar
İlgini çekebilecek diğer içerikler
Discord
Aramıza KatılTopluluğumuza katılarak oyun arkadaşı bulabilir, etkinliklere katılabilirsin!
Abone OlYeni çıkan oyunlara dair haberler ve daha fazlasına erişmek için abone ol