gamerpazar-sell-banner
Xbox One için En İyi 5 Aksesuar 2022
Xbox OneDonanım HaberleriÖneriler

Xbox One için En İyi 5 Aksesuar 2022

Microsoft Xbox One, 2013 yılında piyasaya sürüldü, ancak hala en popüler konsollardan biri. Bugün bile birçok oyuncu, yeni nesil konsolların satışında sorunlar olduğu için günlük sürücüleri olarak kullanıyor.

Kullanıcılar, oyunu iyileştiren ve deneyimi iyileştiren aksesuarlar aldıktan sonra dokuz yıllık konsollarını yeni hissettirebilir. Çeşitli üçüncü taraf aygıtlar, kurulumunuzun görünümünü değiştirirken performansı artırır ve işleri kolaylaştırır.

1. Samsung T7 1 TB Taşınabilir SSD

Bir konsola sahip olduğunuzda depolama alanının bitmesi yaygın bir durumdur ve harici bir depolama cihazı almak en iyi çözümdür. Samsung T7 Taşınabilir SSD, 10,50 MB/sn okuma ve 1.000 MB/sn yazma hızlarıyla yüksek aktarım hızlarına sahiptir.

SSD, Xbox One'ın tam olarak yararlanmayacağı bir USB 3.2 Gen 2 bağlantısına sahiptir, ancak bu SSD'den daha iyi yararlanacak yeni nesil konsollara taşınabilir.

Bir SSD yalnızca konsolunuz için fazladan depolama alanı olmayacak, aynı zamanda oyunlarınızı hızlandıracak ve kullanıcıların oyunların yüklenmesini neredeyse hiç beklemeleri gerekmeyecek. SSD'yi taktıktan sonra konsol, SSD'yi okunabilir hale getirmek için biçimlendirecek ve oyunlar diğer Xbox One konsollarında da kullanılabilecek.

Samsung T7 1 TB Taşınabilir SSD

2. Razer Atrox

Xbox oyunlarını oynamanın benzersiz bir yolunu arıyorsanız, Razer Atrox kazançlı bir seçenektir. Piyasada pek çok atari/dövüş çubuğu denetleyicisi bulunmamakla birlikte, Razer özelleştirilebilir ve değiştirilebilen inanılmaz bir cihaz üretti.

Üst panel, düğmeler ve joystick değiştirilebilir. İç platforma kolay erişilebilir ve montajı zahmetsiz hale getiren petek yapıya sahiptir. Cihaz aynı zamanda daha yeni konsollarla uyumludur, bu da onu kurulumunuz için geleceğe hazır ve şık bir eklenti haline getirir.

Razer Atrox

3. Xbox Elite Kablosuz Oyun Kumandası Series 2

Kurulumunuzu iyileştirmenin bariz bir yolu, temel denetleyiciyi ekstra düğmeleri, yedek parçaları olan ve özelleştirilebilen Elite Series II ile değiştirmektir. Kutuda bir taşıma çantası, altı parmak çubuğundan oluşan bir set, dört kaşıktan oluşan bir set, iki D-pad seti, bir parmak çubuğu ayarlama aracı, bir şarj yuvası ve bir USB-C kablosu bulunur.

Yazılım, belirli işlevleri denetleyicilerin arkasına eşlemek için kullanılabilir ve üç özel profil kaydedilebilir.

Xbox Elite Kablosuz Oyun Kumandası Series 2

4. Xbox Kablosuz Kulaklık

Bu kulaklık, genel konsol kurulumuna inanılmaz bir ektir. Çok oyunculu oyunlar oynarken düzenli olarak kullanılan bir kulaklık için gerekli olan harika bir mikrofona sahiptir. Yalnızca derin bas ve surround ses ile harika ses çıkarmakla kalmaz, aynı zamanda uzun oyun oturumlarında ağrıya neden olmadan kullanıcının kafasına sıkıca kenetlenen olağanüstü bir yapı kalitesine sahiptir.

312 gram ağırlığıyla şaşırtıcı derecede hafiftir ve mat siyah plastik gövdeye sığdırılmış pek çok özelliği vardır. Pil, üç saatlik şarjdan sonra 15 saat dayanır ve şarj olurken kullanılabilir.

Xbox Kablosuz Kulaklık

5. OIVO Dikey Soğutma Standı

Bu cihaz, Xbox'ınızı soğutur ve ağır yük altında termal kısmayı durdurur ve ayrıca oyun kumandalarınızı şarj etmek için daha fazla işlevselliğe sahiptir. Stand, konsolu dikey olarak tutar ve doğrudan üzerine soğuk hava üflemek için taban üzerinde dönen iki fana sahiptir.

Kullanıcılar çok yüksek olduğunu düşünürse, fanlar da kapatılabilir. Cihaz, düşük fiyatı ve yüksek işlevselliği nedeniyle en iyi değere sahiptir. Ayrıca 15 adede kadar oyun diski depolayarak her şeyi derli toplu ve düzenli tutabilir.

 

OIVO Dikey Soğutma Standı

 

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Fuat Demirkol
Fuat DemirkolYönetim Bilişim Sistemleri tutkunu, 4 yaşından beri oyun oynuyor.
İlgini çekebilecek diğer içerikler