gamerpazar-sell-banner
xFyro xS2 Kablosuz Kulaklık İncelemesi
xFyroDonanım Haberleri

xFyro xS2 Kablosuz Kulaklık İncelemesi

xFyro xS2 kulaklıklar kötü görünümlü kulaklıklar değil, ancak genel tasarımlarında değiştirilmesi gerektiğini düşündüğümüz birkaç tuhaflık var. Kulaklıkların kendisi oldukça mütevazi - sol ve sağ göstergeleri ve her tomurcukta bir güç düğmesi olan tamamen siyah bir tasarıma sahipler. Bunun dışında oldukça hafifler. Şarj kutusu da fena görünmüyor - ancak kulaklıkları tutmak için tasarlanma şekli biraz garip. Kulaklıklar herhangi bir şekilde örtülmek yerine, sadece kasanın uçlarına takılırlar; bu, bir çanta veya başka bir şey içinde kasadan düşmelerinin mümkün olduğu anlamına gelir. Bu maalesef yardımcı olmuyor özellikle de tomurcuklar, kasada basit bir mıknatıstan daha güvenli olmalıydı.

Kulaklıklar için alan dışında, şarj kutusu, kasayı ve kulaklıkları şarj etmek için bir MicroUSB girişine sahip ve bunu görmek çok hayal kırıklığı yaratıyor. Şirketin burada bir USB-C bağlantı noktası benimsemesi gerekirdi. Kasada ayrıca şarj modunu kontrol etmek için bir güç düğmesi vardır. Kasa, tam boyutlu bir USB-A bağlantı noktası aracılığıyla diğer aksesuarları da şarj edebilir. Güç düğmesi, kasanın kulaklıkları şarj edip etmediğini kontrol etmek için kullanılır. Bu biraz tuhaf bir ekleme ama yine de birileri yararlı bulabilir.

Sonuçta, ne kulaklıklar ne de şarj kutusu, çok ucuz olmasalar da, çok kaliteli hissettirmiyor. Kutuda, şarj kutusu ve kulaklıklar, bir MicroUSB kablosu ve toplam üç çift kulaklık ucu alacaksınız.

xFyro xS2 Kablosuz Kulaklık İncelemesi

Kulaklıklar, dinleme cihazınıza Bluetooth 5.0 üzerinden bağlanır ve bu nedenle 10 metre veya 33 fitlik bir dinleme menzili elde edersiniz. Yükseltilmiş Bluetooth 5.0 bağlantısına rağmen kulaklıkların oldukça düzenli bir şekilde zıpladığını ve atladığını gördük.

Orijinal kulaklıkların pil ömrü çok iyi olmasa da xFyro, bu kulaklıkların ikinci yinelemesinin tek bir şarjla etkileyici bir şekilde sekiz saat dayanıyor. Bu, piyasadaki gerçek kablosuz kulaklıkların çoğundan çok daha iyi bir şarj desteği mevcut.

Bütçenize uygun iyi kablosuz kulaklıklar istiyorsanız, almanız gereken kulaklıklar xFyro xS2 kulaklıklar mı? Bu değişiklik gösterir. Gerçek şu ki, kulaklıklar iyi görünüyor ve kulağa hoş geliyor, ancak kullanımları pek rahat değil ve kablosuz bağlantılarıyla ilgili bazı sorunları var gibi görünüyor

Peki xFyro xS2 kulaklıkların sesi nasıl? Kulaklıkların ilk sürümünün ses kalitesi oldukça sıkıcı olsa da, güncellenen kulaklıkların sesi o kadar da kötü değil.

Kulaklıklardaki bas tepkisi, muhtemelen onlar hakkında en iyi şey. Bas gitarlar nispeten pürüzsüz ve ağırken, kick davullarına güzel bir yumruk atmaya yetecek kadar bas sunarlar. Aslında, bas tepkisini oldukça seviyoruz.

Orta menzil fena değil. Kısa menzil nispeten sıcak ve mevcutken, yüksek menzil biraz kesilmiş olmasına rağmen kulağa hoş geliyor.

xFyro'nun kulaklıklara yaptığı en büyük değişiklik, eskisinden çok daha detaylı ve net olan üst uç şeklinde geliyor. Yine de şaşırtıcı değil - ancak bu fiyat aralığında bir çift kulaklık için fena değil diyebiliriz.

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Fuat Demirkol
Fuat DemirkolYönetim Bilişim Sistemleri tutkunu, 4 yaşından beri oyun oynuyor.
İlgini çekebilecek diğer içerikler