download-app
Amazon PrimeOyun HaberleriPrime Gaming

Amazon Prime Gaming Nedir & İnceleme

tarihinde güncellendi
Amazon Prime Gaming Nedir & İnceleme

Amazon, Prime Gaming'i tüm Prime abonelerine ücretsiz oyunlar, XP güçlendirmeleri ve ganimetlerle ücretsiz olarak sunuyor.

Amazon Prime aboneleri, iki günlük ücretsiz gönderimden Amazon Prime Günü boyunca özel fırsatlara kadar birçok avantaja sahiptir.Ancak Prime abonelerinin Prime Gaming'e ek ücret ödemeden erişebildiğini biliyor muydunuz? Başlangıçta Twitch Prime olarak bilinen Prime Gaming, oyuncular için harika bir eklentidir ve her ay tonlarca başka güzellik ve oyunun yanı sıra ücretsiz oyun içi bonus içeriği sunar.

Daha fazlasını öğrenmek için hazır mısın? Prime Gaming'e, özel alışveriş fırsatlarına, Prime Video'da akışa ve daha fazlasına ücretsiz erişim sağlayan Amazon Prime'ın 30 günlük ücretsiz denemesine buradan kaydolarak başlayın.Ardından, Prime Gaming hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenmek için okumaya devam edin.

Amazon Prime Gaming İnceleme

Prime Gaming Nedir?

Prime Gaming, oyun deneyiminizi geliştirmek için tasarlanmıştır.Bu hizmetle, favori oyuncularınızı popüler platformda desteklemenize olanak tanıyan otomatik olarak aylık Twitch aboneliği alırsınız.Bunun dışında, PC veya dizüstü bilgisayarınıza indirmenize ve sonsuza kadar saklamanıza izin veren aylık ücretsiz oyunlara da erişeceksiniz.

Oyuncular, her ay ücretsiz oyunlar kazanmanın yanı sıra Prime Gaming ile ücretsiz oyun içi içeriğe de erişebilecekler.Bu, bazı aylarda XP takviyeleri veya ganimetleri sunarak ve bazı aylar ücretsiz kostümler, görünümler ve daha fazlasını sunarak değişir.Örneğin, şu anda Prime Gaming aracılığıyla FIFA 2022 için nadir bir oyuncu paketi alabilirsiniz.

Prime Gaming Maliyeti

Prime Gaming, Amazon Prime aboneliğinizin bir parçası olarak dahil edildiğinden, bununla ilişkili ekstra bir maliyet yoktur.Amazon Prime'ın kendisi ayda 7,90TL tutarındadır.Amazon Prime aboneliği ile iki günlük gönderim, Prime Gaming ve Prime Video'ya erişim kazanarak yüzlerce ücretsiz film ve TV şovu izlemenize olanak tanır.

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
https://media.graphassets.com/lBjMBanpRQi7ffysUMYe
Akın DurmuşThronOS.2002'de Trabzon'da doğdu. COD gamer ve üniversite öğrencisi.İçerik üretimi yapıyor.
subscribe-banner
Oyun dünyasından haberdar ol hediyeleri kaçırma!
2469 oyuncu katıldı!
İlgini çekebilir
https://media.graphassets.com/UU8sSgATSXmH19aIiFrD

En İyi Ücretsiz Hikayeli Oyunlar

Devamını oku
https://media.graphassets.com/LzAyOa7RgawWbQIgVobp

The Witcher 3 Yeni Haliyle Geliyor!

Devamını oku
https://media.graphassets.com/JV4YJVHoRaSsmTskMwQj

2021 Yılında En Çok Oynanmış 10 Oyun

Devamını oku
https://media.graphassets.com/T7xdEsPTg2pqDTgHXBY7

Arkadaşlarınızla Oynayabileceğiniz En İyi Hikayeli Co-op Oyunlar

Devamını oku