gamerpazar-sell-banner
CS:GO'da Botlar Nasıl Kicklenir?
CS:GOFPS OyunlarıOyun Haberleri

CS:GO'da Botlar Nasıl Kicklenir?

CS:GO'da botları nasıl tekmeleyeceğinizi neden bilmek istiyorsunuz? Bu ( gerçek olmayan ) adamlar sadece oyunu oynamak ve eğlenmek istiyor!

Elbette bazı nedenleri olabilir. Örneğin, arkadaşlarınızla bir maçınız olduğunda ve biri partiye katılmak istediğinde, ancak takımlarda yer olmadığında. CS:GO botlarını tekmeleyin ve bunun yerine gerçek bir oyuncu katılabilir. Veya, takımınızda daha az oyuncu bulundurmak gibi belirli bir ortamda pratik yapmak istiyorsanız.

CS:GO botlarını kaldırmak kolaydır. Bu kılavuz nasıl olduğunu açıklar.

CS:GO'da Botlar Nasıl Kaldırılır?

Her şeyden önce, açıklığa kavuşturalım - CS:GO botlarını yalnızca özel oyunlarınızda ve yönetici olduğunuzda kaldırabilirsiniz . Rekabet modunda botları kaldırmak imkansızdır. Yine de, botlarla kişisel uygulamanız sırasında herhangi birini tekmelemek kesinlikle sizin elinizde.

CS:GO'da Botlar Nasıl Kicklenir?

Sihri başlatmak için önce CS:GO konsolunu etkinleştirmelisiniz . Aslında, varsayılan olarak etkindir, bu nedenle çoğu durumda bunun için hiçbir şey yapmanız gerekmez - oyun içinde etkinleştirmeniz yeterlidir.

  • Oynarken tilde ~ tuşuna basın , ekranda konsol görünecektir.

Bu olmazsa:

  1. Oyun Ayarlarını Açın
  2. Geliştirici Konsolunu Etkinleştir'in yanında Evet'i seçin

Evet, bu kadar. O botları, kesinlikle botları tekmelemeye hazırsınız .

Daha ayrıntılı bir süreç için, özellikle konsol komutlarına ayrılmış CS:GO kılavuzumuza göz atın .Counter-Strike: Global Offensive'deki tam ( oldukça büyük ) komut listesini içerdiğinden daha fazla ayrıntıya ihtiyacınız varsa lütfen kontrol edin .

CS:GO'da Botları Kickleme Komutları

Konsol etkinleştirildiğinde, aşağıdaki kick bot komutlarını yazmanız yeterlidir. Farklı şeyler yapıyorlar, bu yüzden açıklamayı okuyun.

CS:GO da botlar nasıl kicklenir

 

  • mp_limitteams 1 - botların maça yeniden katılmasını önlemek için. Ters çevirmek için mp_limitteams 0 yazın .
  • bot_kick — CS:GO'da botların nasıl kaldırılacağıyla ilgili sorunuzun nihai cevabı . Tüm botlar mevcut oyundan kaldırılacak .
  • mp_autoteambalance 0 — bu komut, botların T/CT ekiplerindeki "oyuncu" sayısını dengelemesine izin vermez. mp_autoteambalance 1 varsayılan ayarı döndürür.
  • bot_kick ct veya bot_kick ct — takımlardan birindeki tüm botları kaldırmak için.
  • bot_quota X - sunucudaki genel bot sayısını sınırlamak için. X'i sayı ile değiştirin.
  • bot_kick name — belirli bir isimle bir botu tekmelemek için (o can sıkıcı John'u uzaklaştırın! )
  • bot_kick 1 - belirli bir zorluktaki botları kaldırın. Mevcut sayılar 0'dan (süper kolay) 3'e (en gelişmiş botlar) kadardır .

CS:GO bot komutları, yalnızca AI teröristlerini ve terörle mücadelecileri kaldırmak/eklemekten çok daha fazla olasılık sunar. Onlar üzerinde tam kontrol sizde!

CS:GO'da botları tekmeleme komutları oldukça basittir. Size çok yönlü uygulama için etkili araçlar sağlarlar - örneğin oyunda rütbe atlamak için.

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Fatih Sal
Fatih Salgamerpazar
İlgini çekebilecek diğer içerikler
Discord
Aramıza KatılTopluluğumuza katılarak oyun arkadaşı bulabilir, etkinliklere katılabilirsin!
Abone OlYeni çıkan oyunlara dair haberler ve daha fazlasına erişmek için abone ol