gamerpazar-sell-banner
CS:GO'da Global Elit Nasıl Olunur?
CS:GOFPS OyunlarıOyun Haberleri

CS:GO'da Global Elit Nasıl Olunur?

İlk sırayı almak ve birkaç seviye yükseltmek için oyuncunun oyuna çok fazla çaba ve zaman harcaması gerekmez. Temel bilgileri öğrendikten ve biraz pratik yaptıktan sonra ilk gümüş rütbeler profilinizde görünecektir. Ancak en yüksek CS:GO derecelerine nasıl katılıp en iyi oyuncuların bir parçası olabilirsiniz? Bu yazıda, CS:GO'da nasıl Global Elite rütbesi alacağınıza dair basit ama güçlü ipuçları hazırladık.

CS:GO'da 18 rütbe vardır ve oyuncuların sadece %0.3'ü Global Elite'e ulaşır.

Global Elit Rütbesine Nasıl Ulaşılacağına İlişkin 10 Gelişmiş İpuçları

Her Saniye Önemlidir

Düşük veya orta bir sıralama elde etmek istiyorsanız çok sayıda CS:GO harita açıklamasını bilmeniz yeterlidir. Bu size takım arkadaşlarınızla iyi ve karlı iletişim için bilgi verecektir. Ancak en yüksek rütbeyi elde etmek istiyorsanız, haritadaki tüm hareketlerin zamanlamasını bilmeniz gerekir.

Zaman bilgisi, düşmanların görünümünü tahmin etmeye yardımcı olacaktır. Sahte bir acele ile kandırmakta zorlanacaksınız ve düşmanlarınızın önüne geçeceksiniz. Oynadığınız haritalardaki tüm hareket zamanlamaları ile öğrenin ve pratik yapın.

Kendinizi Tekrar Edin ve Geliştirin

Bu ipucu sadece CS:GO'da değil, hayattaki her şeyde işe yarar. Bir şeyler yap, hatalarına bak, düzelt ve tekrar et. Gerçek bir profesyonel olmak için tekrar tekrar yapın. İyi bir oyuncu ile en iyi oyuncu arasındaki en büyük fark budur. İyi oyuncu sadece nasıl iyi oynanacağını öğrenmek ister, ancak profesyonel oyuncu hatasız mükemmel oynamak ister. Kusursuz bir oyun için, kendinizi güvensiz hissettiğiniz tüm durumları düzeltmeniz gerekir.

CS:GO'daki en iyi uygulama, maçınızın tekrarını indirmek ve hatalı anları bulmaktır. Bu anlarda ne yaptığınıza bakın ve gelecekte bundan nasıl kaçınabileceğinizi düşünün.

Düşük Rütbeli Hareketler

Evet, ipucunun doğru adı bu: düşük dereceli hareketler. Düşük rütbeli oyuncularla yüksek rütbeli oyuncular arasındaki farklardan biri düşmanlardır. Yüksek dereceli rekabet maçlarındaki düşmanların çoğu, aşırı yetenekli kişilerdir. İyi bir oyun içi bilgiye sahipler ve çok yetenekli oyuncular olarak düşünüyorlar.

Tüm oyuncular deneyimlerine göre hızlı kararlar verirler, bu nedenle üst düzey bir oyuncuya karşı oynadığınızda gerçek bir profesyonel gibi davranacaklarını düşünürsünüz. Hızlı ve pervasız eylemler, özellikle bu eylemler yüksek oyun becerileriniz tarafından destekleniyorsa, profesyonel düşmanlarınızı şaşırtabilir.

Hızlı koşuşturmanız veya flaş patlamaları olmadan zirve yapmanız düşmanlarınızı şaşırtabilir. Bazen düşük rütbeli bir oyuncu olarak yaptığınız hareketler size herhangi bir profesyonel taktikten daha fazla kazanç sağlayabilir.

Tüm CS:GO silah sprey modelleri hakkında tüm bilgileri topladık. CS:GO Sprey Modelleri makalemizde her bir silahla nereye ateş edeceğinizi öğrenin .

Ekipmanlarınızı Seçin

Pratik yapmadan harika sonuçlar elde edemezsiniz ve hiçbir oyun faresi sizin için düşmanları öldürmez. Ancak iyi seçilmiş ekipmanlar, Global Elite'e daha hızlı ve daha kolay yükselmenize yardımcı olacaktır.

CS:GO Global Elite Nasıl Olunur

Gerçek Bir Adam Gibi Zorla Satın Alma Yapın

Eminim bu makaleyi okuyan birçok kişiye eko ve zorla satın almanın ne olduğunu söylemeye gerek yoktur. İpucu, düşmanınızı beklemediği bir zamanda zorla satın alma ile şaşırtmanız gerektiğidir. Düşmanlarınızın bir ekoya sahip olacağınızdan emin olduğu durumlarda, bunun yerine tüm paranızı zorla satın almaya bırakın.

Bu yol belki her tur için geçerli değildir, ancak bunu oyun başına birkaç kez kullanabilir ve işinize yarayacağından emin olabilirsiniz.

CS:GO konsolu, oyundaki her şeyi kişiselleştirmenize yardımcı olacaktır. Oyun içi ayarlarınızı tamamlamak için en büyük CS:GO konsol komutları kılavuzunu hazırladık.

Boost Taktiklerini Çalıştır

Oyuncuların sıralaması ne kadar yüksek olursa, destek taktikleri o kadar popüler hale gelir. Boost, yalnızca Global Elite'e ulaşmak için değil, gümüşten profesyonel oyunculara kadar her rütbe için çalışır.

Bir kez yüksek rütbelerdeyken, düşmanlarınızın her zaman bir takviyeyi kötüye kullanacağını her zaman hatırlamanız önemlidir. Güçlendiricilerin bulunabileceği tüm pozisyonları öğrenin ve kontrol edin ve bunu unutmayın. Profesyonel oyuncular bile bazen bunu yapmayı unutuyor.

Profesyonel Oyuncular Global Elite'ten Daha Yüksek

E-spor sahnesini takip etmek, size dünya çapındaki en iyi CS:GO oyuncularından birçok farklı ipucu ve çözüm verecek iyi bir hobidir. Siber sporcular, yeni özellikler ve oyun hileleri bulmak için oyunda binlerce saat harcıyor. Profesyonel oyuncuları takip edenler, kullanmak için en iyi taktikleri onlardan alır.

Pro player'ın CS:GO'da Global Elite'ten sonra son sırada olduğuna eminim. Trendleri belirleyen ve farklı oyun durumlarında en etkili şekilde nasıl oynanacağını gösterenler onlar. Bu adamlar gerçekten deli, sadece şuna bakın.

Profesyonel oyuncularla ilgili oyunları takip edebilmenizin yanı sıra onların ön ayarlarını ve konfigürasyonlarını kullanabilirsiniz. En Popüler CS:GO Pro Oyuncularının Yapılandırmalarını makalemizde bulabilirsiniz.

Duvar ve Duman Çekimlerini Kötüye Kullanma

CS:GO'da düşmanınıza verilen hasarla başa çıkmanın birkaç farklı yolu vardır. Bu makaleyi okuyan birçok kişi, oyundaki bazı duvarların, çekmecelerin ve kapıların bir silahla vurulabileceğini biliyor. Ancak çok az oyuncu bunları zarar verici şekillerde kötüye kullanır.

Düşmanlarınıza zarar vermek için ateş edebileceğiniz ve rekabetçi maçlarınızı kötüye kullanabileceğiniz haritalardaki yeri öğrenin. Zamanla, bu size bazı önemli öldürmeler getirecektir.

Sadece duvarları veya kapıları değil, aynı zamanda sis bombasını da vurabilirsiniz. Yüksek rütbeli düşmanlar dumanın içinde atışlar bekleyecekler, ancak ne zaman ve nerede ateş edeceğinizi bilmiyorlar.

Duman bombalarıyla başka ilginç şeyler yapabilirsiniz. Bazı pozisyonlarda, düşmanı sizi görmezken dumanın içinden görebilirsiniz. Bu, oynadığınız haritanın türüne bağlıdır ve oyunda bunu yapabileceğiniz pek çok pozisyon yoktur, ancak oradalar. Bunları öğrenin ve lehinize kullanın.

Pes etmek

Tabii ki bu bir şaka, ama bu klişeden ne kadar bıkmış olsam da gerçekten yardımcı oluyor. Asla pes etme!!! Tüm inancınızı ve umudunuzu kaybettiğinizde oynamaya devam edecek gücü bulmak çok zor. Ama onu bulman gerekecek. Bana gelince, bu video umutsuz bir durum diye bir şey olmadığını anlamama yardımcı oluyor.

Özellikle rekabetçi maçlardan bahsediyorsak, oyunun her anında elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışın. Takımınızın zaferi, sizin ve takım arkadaşlarınızın yeteneklerinizin ötesinde olduğunuz anlardan oluşur.

Hey, Biraz Uyumak İster misiniz?

Oyunda en yüksek rütbeye ulaşmak için çok zaman ve emek harcamanız gerekecek. Sıralama sisteminde ne kadar yüksek olursanız, her oyundan sonra o kadar fazla enerji kaybedersiniz (kazansanız da kaybetseniz de). Bu yüzden eskisinden daha fazla iyi bir dinlenmeye ihtiyacınız olacak.

Dinlenmeni hiç kaybetme. Ve bunu sana söyleyen annen ya da baban değil, seninle aynı oyuncunun tavsiyesi. Temiz hava soluyun ve her maçtan sonra gözlerimizi dinlendirin. Bu, gelecekteki zaferlerinize güç ve enerji katacak, inan bana.

En Yüksek CS:GO Sıralaması olmak için ipuçlarımız buydu. Umarım bu tavsiyelerden bazıları Global Elite'e ulaşmanıza yardımcı olur, ancak bu gerçekleşmese bile üzülmeyin ve bunun sadece bir oyun olduğunu unutmayın.

Bu ipuçlarına yeterince sahip değilseniz ve daha fazlasını istiyorsanız, CS:GO'da nasıl rütbe atlayacağınza dair kılavuzumuz burada . CS:GO ayarlarınızı farklı bağlamalarla geliştirmek için CS:GO bağlama kılavuzumuzu okuyun .

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Fatih Sal
Fatih Salgamerpazar
İlgini çekebilecek diğer içerikler