CS:GOFPS OyunlarıOyun Haberleri

CS:GO'da Nasıl Daha İyi Olunur: 13 Etkili CS:GO İpuçları

9kez okundugüncellendi
CS:GO'da Nasıl Daha İyi Olunur: 13 Etkili CS:GO İpuçları

İlk bakışta Counter-Strike: Global Offensive çok basit bir oyundur - etrafta dolaşın ve düşmanları vurun . Bu çok büyük bir yanılsama ve bu süper popüler nişancı oyununda ne kadar çok deneyim kazanırsanız, şaşkın gözlerinize o kadar derin bir uçurum açılır. Ve şu soru ortaya çıkıyor: CS:GO'da nasıl daha iyi olunur?

Bu oyunun birçok zor yönü var. Yeni başlayanlar için onları anlamak ve hem oyun sürecinin hem de kazanan sonuçların tadını çıkarmaya başlamak oldukça zor olabilir. Bu kılavuz bazı temel ilkeleri vurgular - onları anlayın ve tüm oyunu daha iyi hissetmeye başlayacaksınız.

1. Temel Silahlarla Başlayın

CS:GO'da çok fazla silah var. Bazıları çok etkileyici görünüyor ve yeni başlayanların çoğu onları oyunla tanıştırmak isteyecek. Örneğin Desert Eagle veya AWP satın alıyorlar ve bu kadar harika silahların nasıl güzel vesikalık atışlar yapmadığını anlayamıyorlar.

Antrenmanınıza daha etkili oyun içi ateşli silahlarla başlamanız çok daha iyi olacaktır. Bunlar:

 • Tabancalar: Tec-9 (T), Five-SeveN (CT), P250 (her iki takım)
 • Tüfekler: AK-47 (T) ve M4A4/M4A1-S (CT)

Yukarıda belirtilenleri makul bir seviyede kullanamıyorsanız, diğer silahlar hakkında bilgi edinmek için acele etmeyin - CS GO böyle oynanır ve zaferler elde edilir. Tüfekler özellikle etkilidir ve çoğu profesyonel oyuncu onları maçlara da götürür.

2. Doğru Atış Pratiği Yapın

CS:GO maçlarında pek çok şey oluyor, bu yüzden sakin kalıp nişan alma ve atış pratiği yapmaya zamanınız olmayabilir. Ama güzel bir şekilde karşılığını verecek değerli bir eğitimdir.

Üç seçeneğiniz var:

 • Oyuna, özellikle nişan almaya adanmış topluluk tarafından oluşturulmuş haritalarda başlayın . Steam Atölyesi'nde nişan alma eğitimini arayın ve ilginç bulduğunuz herhangi bir haritayı deneyin. Bu CS GO eğitimini normal uygulamanız yapın.
 • Botlarla oynayın ve yalnızca çekime konsantre olmaya çalışın. Diğer önemli hususları bir süre bir kenara bırakın.
 • Deathmatch modunu oynayın - bu, hızlı atış yapmak için çok iyi bir uygulamadır.

3. Patlama Ateşi Kullanın

Tek bir atışla güzel vesikalık atışlar yapmak oldukça zordur - bunu yapmak için zamanlama, hareketler ve isabet konusunda çok hassas olmanız gerekir. Mermi püskürtürken doğru olmak kolay değil (farenin sol düğmesini basılı tuttuğunuzda) - mermi akışlarının nasıl davrandığını anlamak için CS:GO spray modellerini ve geri tepme telafisini öğrenmelisiniz.

Yeni başlayanlar için başka bir çekim modu çok daha uygundur - patlama ateşi . Birkaç mermi atıyorsunuz, böylece silahınız doğru kalsın. Ve bir atışın ölümcül gücüne güvenmenize gerek yok çünkü diğer mermiler ek hasar verecek.

Çekim sırasında hareketsiz kalın . CS:GO'da hareket halindeyken isabetli atış yapamazsınız. Patlama yapmak için bir an için nasıl donacağınızı öğrenin ve ardından haritada gezinmeye devam edin. CSGO'da nasıl iyi olunur diye merak edenler için çok güzel bir tavsiye. Oyun içi hareketleri uygulamak için CS:GO sörfü gibi diğer eğlenceli eğlence parçalarını deneyebilirsiniz .

4. Mermilerinizi Kontrol Edin ve Yeniden Yükleyin

Sanal rakipleri öldürmeye hazır olmak için dergide her zaman yeterli cephane olmalıdır. Ancak yeniden yükleme zaman alır ve bu, savunmasız kalmanız anlamına gelir.

CS:GO silahlarını yeniden yüklemek için uygun anları beklemek akıllıca olacaktır. Bunun için kendinizi güvende hissetmelisiniz ve bunu yalnızca gerçekten daha fazla mermiye ihtiyacınız olduğunda yapmalısınız.

5. Sesleri Dinleyin

CS:GO'nun sanal dünyasında ses çıkarmamak çok zor ama yine de ayaklarınızı yere basarken ve ortalıkta dolanırken çok dikkatli olmalısınız. Rakipler konumunuzu ayırt edebilecek ve beklenmedik bir saldırı organize edebilecek.

Aynı zamanda bu özelliği ekibinizin yararına kullanmalısınız. Her şeyi doğru duymak için her zaman bir kulaklıkla oynayın . Bu seslere göre karar verin. Bu basit ama çok etkili tavsiye, CS:GO'da hızlı bir şekilde yükselmenize yardımcı olacaktır.

6. Bir Harita Seçin ve Öğrenin Sonra İlerleyin

Counter-Strike'daki her harita, duvarlardan ve nesnelerden daha fazlasıdır. Bu konumlar oyun kurallarını, her iki takımın davranışını, olası stratejileri ve genel oyun deneyimini tanımlar. CS:GO'da daha iyi olmak için belirli haritalarda iyi olmalısınız.

En iyi CS:GO haritalarına bir göz atın . En çok beğendiğinizi seçin (herhangi bir nedenle). Üzerinde pratik yapmaya başlayın ve çok iyi bir seviyeye ulaşana kadar becerilerinizi geliştirin.

İşte aralarından seçim yapabileceğiniz en popüler dört harita:

 • Mirage
 • Inferno
 • Dust 2
 • Nuke

Seçtiğiniz haritayı doğru bir şekilde öğrenmek için CS:GO harita açıklamalarındaki kılavuzumuzu kullanın . Tüm dahili yerlerin isimlerini hatırlayın - takım arkadaşlarıyla iletişim için önemlidir.

Haritanızdan sıkılmanıza izin vermeyin. Başka yerlerde eğlenmekten çekinmeyin - sonuçta onları da öğrenmeniz gerekiyor.

Tek bir haritaya çok uzun süre takılıp kalmayın. Mevcut ilerlemenizden memnun olduğunuzda bir sonraki adımı atın.

7. Takım Arkadaşlarınızla İletişim Kurun

İyi bir oyuncu olabilirsiniz ama CS:GO maçlarını tek başınıza kazanamazsınız. Her şeyden önce (Team Fortress 2'nin yanı sıra) takım tabanlı bir nişancı oyunudur, bu yüzden en başından iletişim becerilerinizi geliştirmeye başlayın.

Konumunuzu paylaşın, diğer oyuncuları düşman eylemleri hakkında bilgilendirin, her turda stratejinizi koordine edin ve sadece duygularınızı paylaşın. Bu size en güçlü heyecanı getirmeye yardımcı olacaktır. Ve kesinlikle oyunda çok daha etkili olacaksınız.

Buradaki bir sonraki adım, aynı kişilerle tekrar tekrar oynamaktır. Ekibinizi kurun veya birine katılın - en karlı espor organizasyonları bu şekilde yaratılmıştır.

8. Harita Kontrolünü Öğrenin

CS:GO'ya yeni başlayanlar, Battle Royale oyunları gibi diğer atıcıların davranış kalıplarını getirmeye çalışabilirler ve CSGO'da bu şekilde daha iyi olunmaz. Oyun sadece hayatta kalmak ve takımı korumak için bir arada kalmakla ilgili değil. Burada basit hedefleriniz var ve bunlara ulaşmak için haritayı kontrol etmeniz gerekiyor.

Tabii ki, yerleri bilmeli ve bir ekip gibi davranmalısınız, bu yüzden bu ipucu önceki ikisinin bir dizisidir.

Terörle Mücadeleciler, bomba sahalarına yaklaşımları takip etmeye odaklanmalı ve savunmada sabırla oynamalıdır. Teröristler sadece bir bomba alanına koşmakla kalmamalı, aynı zamanda yeri temizlemeyi ve ardından onu herhangi bir düşmandan korumayı da düşünmelidir.

9. Rekabet Öncesi Botlar ve Sıradan Maçlar

CS:GO'ya ilk kez atladığınızda ve ne olduğunu bilmeden kendinizi tam bir kaosun içinde bulduğunuzda bu özel bir duygu. Belki de bomba yerinin nerede olduğunu, düşmanların sizi nasıl bu kadar çabuk öldürebildiğini ve neden herkesin size bağırdığını bilmiyorsunuz.

CS:GO topluluğu oldukça zehirlidir, bu nedenle hoş olmayan bir başlangıç ​​deneyimi yaşayabilirsiniz. Botlarla pratik yapın - oyunun temellerini anlamak ve ilk adımlarınızda hüsrana uğramamak için harika bir fırsat. Ancak uzun süre botlarla oynamayın. CS:GO kick bot komutlarını kullanarak bunları istediğiniz zaman kaldırabilirsiniz .

Counter-Strike: Global Offensive çok oyunculu bir oyundur. Ne yapacağınızı bildiğinizde ve en azından kolay robotları öldürebildiğinizde, Gündelik çöpçatanlığa atlayın. Buradaki atışlar CS:GO derecelerini etkilemez , bu nedenle oyuncular yeni gelenlere karşı oldukça bağışlayıcıdır - buraya pratik yapmak ve eğlenmek için gelirler.

Rekabetçi maçlara ancak Özel Seviye 2 deneyim seviyesine ulaştıktan sonra girebileceksiniz. Acele etmeyin ve becerilerinizi güçlü bir şekilde geliştirdikten sonra rütbeniz için savaşmaya başlayın. Ve CS:GO Global Elite olma konusundaki tavsiyelere bir göz atın .

10. Oyun Ayarını Maksimum Konfor İçin Ayarlayın

Counter-Strike: Global Offensive, geleneksel Ayarlar Menüsü veya birçok CS:GO konsol komutu aracılığıyla oyun içinde bir şeyleri değiştirmek için birçok fırsat sunar . Temel oyun deneyimini kazanın ve neyi ayarlamanız gerektiğini hissetmeye başlayacaksınız.

Birçok Counter-Strike ipucu, aşağıdaki hususlara uygun şekilde dikkat edilmesini önerir:

 • Fare Ayarları - daha küçük sanal eylemler için daha büyük fiziksel hareketler yapmak üzere fare hassasiyetini azaltın. Böylece oyunda daha hassas olacaksınız.
 • Hedef Ayarı - nereye nişan aldığınızı görmek ve artı işaretinin dikkatinizi dağıtmaması için.
 • HUD öğeleri - ekrandaki radar ve diğer bilgiler, durumun hemen anlaşılmasını sağlamak için kendi görsel ayarınız için en iyi şekilde görünmelidir.

11. El Bombası Kullanın - Ama Düşünceli Bir Şekilde

Oyunda güzel silahlar ve çok iyi el bombaları var, bu yüzden oyuncular her ikisini de kullanmalı.

İlk olarak, Smokes, Flashbangs, Molotofs ve HE Bombaları ne zaman ve nereye atacağınızı anlamak zor. Birçok yeni başlayan, bunu hiç iyi bir etki olmadan düzensiz bir şekilde yapar. Yine de bu uygulamayı bırakmayın. Profesyonel oyuncular da çok sayıda el bombası kullanırlar ancak bunlardan en iyi şekilde nasıl yararlanacaklarını tam olarak bilirler.

 • Sis görüşü engelliyor
 • Flashbangs oyuncuları bir süreliğine kör eder
 • Molotoflar bir alana girmeyi engeller ve hasar verir
 • HE Bombaları güçlü hasar verir

12. Ekonomiyi Düşünün

Oyuncular oyunda çok kazanmalı ve bu parayı akıllıca harcamalıdır. Oyun içi ekonomi genellikle yeni başlayanlar tarafından göz ardı edilir ve bu bir hatadır.

Satın alımlarınız birçok faktöre bağlıdır. Örneğin, tabanca turunu kaybettikten veya orta oyunda hiçbir kaynağa sahip olmadığında, takım eko'ya gitmelidir - hiçbir şey satın almamalı ve gelecek için tasarruf etmelidir. Bazı silahlar (çoğu SMG) ek bir öldürme bonusu verir, böylece bunları bütçenizi artırmak için kullanabilirsiniz.

CS:GO ekonomisi geniş bir konudur ve daha derine inmelisiniz.

13. Profesyonellerden Öğrenin

Kılavuzları okuyun, yayınları izleyin ve espor turnuvalarını takip edin. Oyunlarınızda kullanmak için CS:GO ipuçlarını ve püf noktalarını emen bir sünger gibi hissedin.

Kılavuzlar yeni bilgiler sunabilir ve yeni anlayışlar açabilir. Örneğin, gamerpazar'da CS:GO'da nasıl daha iyi nişan alacağınıza ilişkin bu basit ama gelişmiş CS:GO kılavuzuna göz atın.

Twitch yayıncıları oyunda çok zaman harcıyor, bu yüzden kesinlikle bazı ilginç numaralar biliyorlar.

E-spor takımları çok para kazanıyor, bu yüzden dövüşleri mümkün olan en iyi CS:GO'yu oluşturuyor. Bir çok yeni ve faydalı şey öğrenmek için maçları izleyin ve CS:GO profesyonel ipuçlarını dinleyin.

14. Bir Bonus İpucu - Sakin Kal ve Oyunun Keyfini Çıkar

CS:GO'da profesyonel bir oyuncu olma hırsınız bile kayıplardan dolayı sinirlenmek ve depresyona girmek için bir neden değildir. Oyun eğlenceli olmalı ve bu çoğunlukla sizin tavrınıza bağlı.

 

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
https://media.graphassets.com/C0LXzLhNRrKAWoMKnTZB
Fatih SalMarketing Managergamerpazar
subscribe-banner
Oyun dünyasından haberdar ol hediyeleri kaçırma!
2469 oyuncu katıldı!
İlgini çekebilir
https://media.graphassets.com/MMfdy7u3ROWniFyM2GST

Restaurant Tycoon 2 Kodları – Roblox (2022)

Devamını oku
https://media.graphassets.com/kgZnQReTp27hSqCsEirD

Roblox Hazine Görev Kodları (2022)

Devamını oku
https://media.graphassets.com/7KQkHudqR8O0ROtHkkVQ

Idle Champions Kodları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/jauccERTQKOgPofkBLgl

PUBG 2 Ne Zaman Çıkacak

Devamını oku
https://media.graphassets.com/eqA5pFxwT8O6kMT0dYEy

Valorant Battle Pass Fiyatı

Devamını oku
https://media.graphassets.com/wRVmfVorQkeKuCpHP0Sg

CS:GO İçin En Kullanışlı Konsol Komutları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/isHilwnrRNahHfszgA11

Valorant Kademe Listesi: 2022'de Oynayacak En İyi Ajanlar

Devamını oku
https://media.graphassets.com/ojXEOc0ITFqlj9mdxF0A

Nvidia'nın RTX Işın İzlemesini Destekleyen Tüm Oyunlar

Devamını oku
https://media.graphassets.com/9m3wC7HAS7yFl6UeIofc

Devil May Cry Serisi

Devamını oku
https://media.graphassets.com/UU8sSgATSXmH19aIiFrD

En İyi Ücretsiz Hikayeli Oyunlar

Devamını oku
https://media.graphassets.com/6zLjjR5SSedniCk9CGos

CS:GO Cobblestone Yer İsimleri

Devamını oku
https://media.graphassets.com/c3QG08bFS8nLQdaEl3TA

Rust Nasıl Oynanır | Yeni Başlayanlar için 13 Temel Rust İpuçları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/aYuoIFYsQXmsMfhFtBgT

CS:GO Nuke Yer İsimleri

Devamını oku
https://media.graphassets.com/p88BNNBQz2KlVyg3K07j

CS:GO Cache Yer İsimleri

Devamını oku
https://media.graphassets.com/1PlBs8vJSyWE4cBB8eK8

CS:GO Overpass Yer İsimleri

Devamını oku
https://media.graphassets.com/VWhU9POSu2TC2FC4BOZD

CS:GO Inferno Yer İsimleri

Devamını oku
https://media.graphassets.com/tiZW6Fw3Tmi6uo3cVRwg

CS:GO Train Yer İsimleri

Devamını oku
https://media.graphassets.com/AeVkDZCoR6dV67NptUMh

CS:GO'yu Kaç Kişi Oynuyor? (2022 İstatistikleri)

Devamını oku
https://media.graphassets.com/NvzbfP0bQFmef5CimOEl

TF2 Nasıl Oynanır | En İyi TF2 İpuçları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/xxbaAlqIRlOkQIrYitrV

Rust'ı Kaç Kişi Oynuyor (2022 İstatistikleri)

Devamını oku
https://media.graphassets.com/u0hDqafTxqsHmCos24UW

CS:GO Rankları - CS:GO Rank Sistemi Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Devamını oku
https://media.graphassets.com/EhNq7aZFQTiOpp0xrdXQ

CS:GO Vertigo Yer İsimleri

Devamını oku
https://media.graphassets.com/9kGSrujQsCO6mFzYPrRs

En İyi CS:GO Aim Geliştirme Haritaları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/1ilKddMyQv62MY23DBVj

2022'de Oynanacak En İyi 7 CS:GO Haritası

Devamını oku
https://media.graphassets.com/vqjPoSiJRjiYudW6uGm9

TF2'de Asker Nasıl Oynanır?

Devamını oku
https://media.graphassets.com/EGhWiyQQV6aBtSyxaBQw

Team Fortress 2 Kaç Kişi Oyunyor?

Devamını oku
https://media.graphassets.com/94j2qq9wSwugw2S6BHm3

CS:GO'da Nasıl Surf Yapılır?

Devamını oku
https://media.graphassets.com/zy52Ya8SQqiXdNHXwTQ1

CS:GO'da Gecikme Nasıl Azaltılır

Devamını oku
https://media.graphassets.com/T7oQ8k8jS76fZuRMS021

Tüm CS:GO Crosshair Komutları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/hCdXmZ6SRL2U4JujqQPs

CS:GO'da FPS Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey (2022)

Devamını oku
https://media.graphassets.com/HQN10jVISSer1r0362jv

Kesinlikle İhtiyacınız Olan CS:GO Bot Komutları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/EzotRa9bQeqVJVWd0cSt

CS:GO Crosshair | CS:GO'da Crosshair Nasıl Değiştirilir

Devamını oku
https://media.graphassets.com/5M9ku0NyTJWmFusPQeQz

En İyi CS:GO Surf Haritaları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/msdh98iNRP65mtF9RyB1

CS:GO'da Nasıl Nişan Alınır | İpuçlarımızla Kendinizi Geliştirin

Devamını oku
https://media.graphassets.com/E8GvcrgROiv6xmPFBtSw

CS:GO'da Global Elit Nasıl Olunur?

Devamını oku
https://media.graphassets.com/Fy1CrlHRXewCzPPQtUDO

CS:GO'da Kendinizi Nasıl Kicklersiniz?

Devamını oku
https://media.graphassets.com/PbbqstdsT3GfF6g4DIYW

CS:GO'da Botlar Nasıl Kicklenir?

Devamını oku
https://media.graphassets.com/9XHqUJJFQSvnAkRAMHg7

CS:GO'da Nasıl Rank Atlanır? | Kolay Rank Atlama Yöntemleri (2022)

Devamını oku
https://media.graphassets.com/vzxmcsnqRROxilSZtlbI

CS:GO Rol Kılavuzu | Bilmeniz Gereken Her Şey

Devamını oku
https://media.graphassets.com/75Stq3eNQU2oLrH2SWTV

Açık Dünya Araba Oyunları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/ZG4VdDL0RmmkXm0gVrcd

CS:GO Fare Ayarları ve Hassasiyet Kılavuzu (2022)

Devamını oku
https://media.graphassets.com/9HoF8LEOQDGzMYbU2aQk

CS:GO'da Profesyonel Kariyerinize Başlamak için 9 Kolay Adım

Devamını oku
https://media.graphassets.com/diEg6OTTvysZdf6oxebg

CS:GO Bind Kılavuzu | Bağlama Komutları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/xqj3JdsASxWO2GvASx74

En Çok Para Ödülüne Sahip 10 CS:GO Turnuvası

Devamını oku
https://media.graphassets.com/Q5OOYOCOTly6dd0i6YSm

En Çok Para Kazanan 10 CS:GO Oyuncusu

Devamını oku
https://media.graphassets.com/tIVpTb8tQr6AT7KdFhjw

En İyi CS:GO Major Önemli Anları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/iFbPifVBR1a5YDaN8nwq

CS:GO Radar Ayarları Rehberi

Devamını oku
https://media.graphassets.com/x3imCsXbTlmUic8HPEla

En Faydalı CS:GO Konsol Komutları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/JV4YJVHoRaSsmTskMwQj

2021 Yılında En Çok Oynanmış 10 Oyun

Devamını oku
https://media.graphassets.com/DBLngHULQeK2kqfZEFeP

En İyi CS:GO Oyuncuları 2022

Devamını oku
https://media.graphassets.com/fWhwsdySV6jGnI3pF7mg

CS:GO Temel Terimler ve İfadeler

Devamını oku
https://media.graphassets.com/qIRZKD8Q2ee4SxDJrYxH

Prime Gaming Nedir | Nasıl Üye Olunur? (2022)

Devamını oku
https://media.graphassets.com/d1Wyl2ULSXOUW5ENT8PF

PUBG Silahlarının Hasar İstatistikleri ve PUBG'deki En İyi Silahlar

Devamını oku
https://media.graphassets.com/LzAyOa7RgawWbQIgVobp

The Witcher 3 Yeni Haliyle Geliyor!

Devamını oku
https://media.graphassets.com/uocl69qYRC6rmLQRmFD3

En İyi 10 Online Korku Oyunu

Devamını oku
https://media.graphassets.com/v3GGLtDISQC485YyLtl9

Battlefield Serisi | Hangi Sırayla Oynanır?

Devamını oku
https://media.graphassets.com/h1GT6vuHSeudfQCCE6aQ

Tüm CS:GO Harita Yerleri İsimleri

Devamını oku
https://media.graphassets.com/JdAREyRwTYepoBOT2Af7

Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar

Devamını oku
https://media.graphassets.com/apsujInNQS2vBtpOq5qx

Rainbow Six Siege En Çok Banlanan Operatörler

Devamını oku
https://media.graphassets.com/2h6A16E7SIiPQfeXNBNh

Vampyr İncelemesi

Devamını oku
https://media.graphassets.com/RNa2WYRPSEuNYXe1nXxQ

Teamfight Tactics (TFT) En iyi Komplar

Devamını oku
https://media.graphassets.com/bvurp5LCRSmjg1IYi5xy

Amazon Prime Gaming Nedir & İnceleme

Devamını oku
https://media.graphassets.com/tZHZ5iKsTCWyCtrV8DvO

Fifa 23 Top 100 Rating Tahminleri

Devamını oku
https://media.graphassets.com/nDZxlf9PTjynOmpblfI9

Rainbow Six Siege Operatör Tanıtımı: Spetsnatz Operatörleri

Devamını oku
https://media.graphassets.com/haU1ubEQSb2Ahkh7TSPv

Rainbow Six Siege Yeni Operatör: Grim

Devamını oku
https://media.graphassets.com/rM5fpnEWSSPXPFca255Q

Fifa 23 Oyun İçi Yeni Özellikler

Devamını oku
https://media.graphassets.com/XgR8vQrwQ4qIld3GxiSi

En İyi 5 Samuray Oyunu 2022

Devamını oku
https://media.graphassets.com/zJTn80HTTQ2EWtZkliWk

Rainbow Six Siege Yeni Operatörler: Sens ve Azami

Devamını oku
https://media.graphassets.com/CjWV7SFyR8CK7fKPLjKn

Valorant Yuvarlak Cross Nasıl Yapılır?

Devamını oku
https://media.graphassets.com/VPPu4h2kR1GuV5G6QNfW

Rainbow Six Siege Yeni Oyun Modu: "Team Deathmatch"

Devamını oku
https://media.graphassets.com/JkqSIZM7TFetQuwlyT2A

Valorant Karakterleri Nereli?

Devamını oku
https://media.graphassets.com/qhq9b8vR8apoTH9EMJo9

Fifa 23 Yeni Eklenen İkonlar

Devamını oku
https://media.graphassets.com/vtMl2BTzu0whlPVDdJzg

League of Legends RP Fiyatları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/kSMmuiabSsSR9WBbfQGz

CS:GO Autoexec Nedir ve CFG Dosyası Nasıl Oluşturulur

Devamını oku
https://media.graphassets.com/qSUebYoBT0S4C6I7Htdt

Rainbow Six Siege:Y7S3.3 Yaması ile Operatörlere Eklenen ve Çıkarılanlar

Devamını oku
https://media.graphassets.com/SVqmdT7gSChJEk7hH1QH

Yeni Valorant Ajanı Harbor

Devamını oku
https://media.graphassets.com/e2oBtoLsRNGe8GoLNYjJ

En İyi 10 Zombi Oyunu

Devamını oku
https://media.graphassets.com/hcQCWSKwQhejyVshG9tG

CS:GO Kan Silme Kodları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/Ui9tUbQ9Q1KmDRTHI3T6

CS:GO Başlatma Seçenekleri 2022

Devamını oku
https://media.graphassets.com/OYperdDKQJSlaLRnqEYR

LOL FPS & Ping Gösterme

Devamını oku
https://media.graphassets.com/WqYthMhQrmHPyPmALVGM

Dota 2 Sıralama Sistemi

Devamını oku
https://media.graphassets.com/XzLwthDwSFiv5CT6HP42

Geforce Now Nedir ? Hangi oyunları içerisinde bulunduruyor ?

Devamını oku
https://media.graphassets.com/wVvUVgvQJWEKujy6Kvp7

League of Legends En İyi Mid Heroları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/Qr7hMOrR5r8YVrwGg1Qw

God of War Ragnarok İncelemesi ve Sistem Gereksinimleri

Devamını oku
https://media.graphassets.com/FTCBa02dQVCn1mjjAkVv

En İyi Mobil Oyunlar 2022

Devamını oku
https://media.graphassets.com/OG01wqCkSOSvSP0pMnit

Pubg Şekilli Nick Listesi ve Şekilli Klan Nickleri

Devamını oku
https://media.graphassets.com/JXTawcwTEqzV9ncZA8bS

Assassin's Creed Serisi | Hangi Sırayla Oynanır?

Devamını oku
https://media.graphassets.com/QPkR9siTlKtnzVgf6Alg

MotoGP 22 – PS5 İnceleme

Devamını oku
https://media.graphassets.com/7UWFWhtFQVOMrGeb2MpY

Hearts of Iron 4 Ülke Tagları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/YbvNcIBtTTGKzCQPvc0k

Resident Evil Oyun Serisi

Devamını oku
https://media.graphassets.com/JJPAyrwlS2UFDMiY17RD

Horizon Forbidden West İncelemesi

Devamını oku
https://media.graphassets.com/elheJGSIQd6f7D28xXbP

En İyi FPS Oyunları 2022

Devamını oku
https://media.graphassets.com/FKbxzmxkTuG3HkhyZ1no

Call Of Duty: Modern Warfare 2 İncelemesi

Devamını oku
https://media.graphassets.com/34rvgUSjTDOrB4RE2W1N

Bayonetta 3 Ön İnceleme

Devamını oku
https://media.graphassets.com/KVmRTLwRSgCUioGWWw2N

Dünyanın En iyi Oyunları 2023

Devamını oku
https://media.graphassets.com/XtZlFAGTJWToA3PQXRx4

Dünyanın En Zor Oyunları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/Z8k46lrfTVCPc3twSU26

Oyunlarda Devrim Yaratan En Benzersiz 5 PlayStation 4 Oyunu

Devamını oku
https://media.graphassets.com/vk2LkB0NQGG4mIVTryva

Steam Oyun İade Etme Rehberi 2022

Devamını oku
https://media.graphassets.com/2RQL7l8iSl2qi7oqrtYj

CS:GO Ancient Yer İsimleri

Devamını oku
https://media.graphassets.com/lSupdjARRSxq4TnmNd6C

PS5'teki En İyi 5 RPG Oyunu 2022

Devamını oku
https://media.graphassets.com/47LoonNgSkuzfXqp9zmm

FiveM Terimleri & Roleplay Terimleri

Devamını oku
https://media.graphassets.com/VbQvpFgfTYGthEvjc2IB

PS5'te Oynamak İçin En İyi 5 Özel Oyun

Devamını oku
https://media.graphassets.com/U4n96dAZQw6728qMWqHc

Tüm Zamanların En İyi 10 Gizlilik Oyunu

Devamını oku
https://media.graphassets.com/tYL4oSqCTdhuhfDlktlQ

Dishonored 2 İncelemesi

Devamını oku
https://media.graphassets.com/MyufO1wPRm4NFYGvpwpi

Steam Yılın Ödülleri Kazananları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/2s4BQhgJTuKOS30LPQIs

CS:GO'da Dust 2 Yer İsimleri

Devamını oku
https://media.graphassets.com/1SVS4sNzRPurLdAb0acw

CS:GO'da Mirage Yer İsimleri

Devamını oku
https://media.graphassets.com/cykf5QgR6OseBlwRFQnQ

En İyi 10 PS4 Oyunu 2022

Devamını oku
https://media.graphassets.com/m1fsIDyAR9S10tf4Cjf2

Oyun İçin En İyi Fare DPI Nedir?

Devamını oku
https://media.graphassets.com/19NJjpmmQreeRHwu94B9

Oyun Oynarken Karşılaşabileceğiniz En Sinir Bozucu 5 Şey

Devamını oku
https://media.graphassets.com/nSWmySDERDm8W8dQzl3L

Gamepad ile Oynamanız Gereken Pc Oyunları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/v0dtiGITUySEoRUytIK2

Valorant FPS Artırma Rehberi

Devamını oku
https://media.graphassets.com/1XXbfnQCRAqYQt4kZAoz

Apex Legends FPS Artırmak için 5 Adım

Devamını oku
https://media.graphassets.com/3nCMPBm2R9eMyxKd1Izw

Call of Duty Serisi | Oynanma Sırası Nasıl?

Devamını oku
https://media.graphassets.com/lOwTgkyREOkJ1ezHExwq

CS:GO'da FPS'nizi Nasıl Artırırsınız? Eksiksiz Kılavuz

Devamını oku
https://media.graphassets.com/x44iUnlwRuuK7zBQyXS6

Valorant Bölüm 6 Kısım 1 Savaş Bileti

Devamını oku
https://media.graphassets.com/lAPHVfUTcuIPOCYKypQE

Oyun için Nvidia Reflex Nasıl Etkinleştirilir ve Kullanılır

Devamını oku
https://media.graphassets.com/MAi5gUalRjurhfrOE7bv

Zula Rank Sistemi

Devamını oku
https://media.graphassets.com/PsRT8kh6TOwE9V3CWAgN

En İyi 5 Macera Oyunu

Devamını oku
https://media.graphassets.com/K2jDYmpSP4CB8YrX8MQS

Silent Hill 2 Remake Duyuruldu!

Devamını oku
https://media.graphassets.com/Ud5VAFH5S8OQV01pSq4i

PC için Araba Simülasyon Oyunları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/rzk2e5XRpCJOvH8Hh3G1

Nvidia ShadowPlay Kullanarak Oyununuzu Nasıl Kaydedersiniz

Devamını oku
https://media.graphassets.com/xP9xk0ST7mSv7gz2Smx7

WWE Oyun Serisi | Oynanma Sırası

Devamını oku
https://media.graphassets.com/8XsLNnxxRtGdaiNaRyUl

Need For Speed Unbound İnceleme

Devamını oku
https://media.graphassets.com/Gti9gsfVSDaqBwq93eTH

En iyi Open-World Oyunların Listesi

Devamını oku
https://media.graphassets.com/HpUiVnDqRLCa5clqY452

En İyi Minecraft Modları 2023

Devamını oku
https://media.graphassets.com/eT2JjiNUQIKS2fPNLXns

Düşük Sistem Gereksinimli Korku Oyunları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/HUV5hDFlQMmjWHndbYJh

Cities: Skylines Yeni Başlayanların Şehirlerde Yapması Gerekenler

Devamını oku
https://media.graphassets.com/LhTh3iJjROm6KcxFTln9

UNCHARTED: Legacy of Thieves Collection İncelemesi

Devamını oku
https://media.graphassets.com/6ewYTYgcQhyj802pxpba

Valorant Bıçak Skinleri ve Fiyatları 2022

Devamını oku
https://media.graphassets.com/paE06RfiRqyFt4teJIp7

Sonic Frontiers İncleme

Devamını oku
https://media.graphassets.com/N4xqRFC4SJ6zojiziJFe

Hades İnceleme

Devamını oku
https://media.graphassets.com/HR8mYqgZR8KPsOj3PbQC

Total War Oyun Serisi | Oynanma Sırası

Devamını oku
https://media.graphassets.com/6VAoaRZXT7ih9eklrVeg

CS:GO İçin En İyi Fare 2022

Devamını oku
https://media.graphassets.com/1oe953T0QGGewbFRQ3tw

CS:GO için En İyi Klavyeler 2022

Devamını oku