CS:GOFPS OyunlarıOyun Haberleri

CS:GO Temel Terimler ve İfadeler

10kez okundugüncellendi
CS:GO Temel Terimler ve İfadeler

Counter Strike: Global Offensive veya CS:GO'ya basitleştirilmiş, Valve tarafından geliştirildi ve 2012'de piyasaya sürüldü. CS:GO'da beş oyuncudan oluşan bir ekiple karşı karşıya gelen iki takım var. Bu ekipler teröristler ve terörle mücadele ekipleridir. Her takım yan hedefleri tamamlarken diğer takımı ortadan kaldırmaya çalışır. Bomba yerleştirmeyi ve etkisiz hale getirmeyi veya rehineleri kurtarmayı içeren diğer hedefleri içeren çeşitli oyun türleri vardır.

CS:GO Temel Terimler ve İfadeler

CS:GO rekabet ortamı, oyunun piyasaya sürülmesinden bu yana var ve dünya çapında tanınan bir rekabet oyunu haline geldi. Yarışmalar ve turnuvalar, üçüncü taraf organizasyonel ve Valve tarafından düzenlenen turnuvaları içerir. Büyük etkinlikler daha yüksek bir ödül havuzuna sahiptir ve rekabetçi oyunun en üst seviyesi olarak kabul edilir.

Binbaşılar için ödül havuzları, orijinal 250.000$'lık pottan istikrarlı bir şekilde arttı ve şimdi 1.000.000$'ın üzerine çıktı. Rekabetçi CS:GO topluluğu, espordaki en adanmış sahnelerden biri olduklarını defalarca kanıtladı.

Sadece sahnenin büyümesini desteklemekle kalmaz, aynı zamanda oyunun iyileştirilmesini de desteklerler. CS:GO, tartışmasız dünyadaki en popüler FPS oyunudur ve her gün milyonlarca oyuncu bu oyunu oynar. Aşağıdaki CS:GO anahtar terimleri listesi, duyacağınız bazı genel terimleri içeren CS:GO'ya bir giriş sağlayacaktır.

CS:GO Anahtar Terimleri: 

 • Ace : Bir oyuncu tüm düşman ekibini ortadan kaldırdığında.
 • AWPer : Bir oyuncunun turu AWP keskin nişancı tüfeğini kullanmaya adadığı bir pozisyon .
 • Bomb: Terörist ekibi bombayı yerleştirmekle ve 40 saniyelik geri sayımın süresinin dolmasını veya işaretini vermesini sağlamaya çalışmakla görevlidir. Bomba, iki bomba alanından birine yerleştirilebilir. Terörle mücadele ekibindeki herhangi bir oyuncu, 10 saniyelik imha süresini beş saniyeye indiren bir bomba imha kiti satın alabilir.
 • Boost : Boy avantajı elde etmek için bir müttefikin sırtına atlama eylemi. Müttefik yardımıyla, oyuncu daha önce erişilemeyen daha yüksek yerlere gidebilir.
 • Buy Out : Bir oyuncu mümkün olduğu kadar çok eşya ve silah satın aldığında. Bir satın alma genellikle devre arasında veya oyunun sonunda gerçekleşir.
 • Caller: Bir takımda iletişim ve oyun komutlarında başı çeken oyuncu. Diğer takım arkadaşları, iletişim karmaşasını önlemek için bu komutları takip edecektir.
 • Carry : Takım arkadaşlarından çok daha fazla öldürme sayısına sahip bir takımdaki oyuncu.
 • Callout : Rekabetçi oyunlarda takım arkadaşları arasındaki iletişime atıfta bulunan yaygın bir terim. Her harita boyunca, ortak etkileşim noktaları olan belirli yerler vardır. Takım arkadaşları genellikle gördükleri düşmanların sayısını, sağlıklarını, aktif angajmanlarını ve daha fazlasını söylerler.
 • Camping: Bir bölgede uzun süre kalma eylemi.
 • Clutch: Ayakta kalan veya zayıf kalan son adamın birden fazla düşmana karşı kazandığı bir durum.
 • Collateral: Bir oyuncu iki veya daha fazla düşman oyuncuyu tek kurşunla öldürdüğünde kullanılan bir açıklama. AWP keskin nişancı tüfeği veya Desert Eagle tabanca ile bir teminat elde edilir.
 • CS:GO : Counter Strike: Global Offensive'in kısaltması olup, oyunların uzun halinin yerine kullanılır. 
 • Deagle : Desert Eagle tabancasının kısaltması. Deagle, mevcut en pahalı tabancadır, ancak güçlü .50 kalibre mermi kullanır. Bir oyuncu bir Deagle ile kafadan vuruş yaparsa, düşmanın kask takmış olmasına bakılmaksızın anında öldürme olur.
 • Eco Round : Oyuncuların tabanca ve el bombası gibi düşük maliyetli silahlar satın aldığı veya pompalı tüfek ve SMG gibi daha yüksek maliyetli silahlar için para biriktirmek için hiçbir şey satın aldığı bir tur.
 • HP : Can puanlarının kısaltması. Her oyuncunun 100 canı vardır ve canları 0'a ulaştığında raunt için ölürler.
 • Incendiary : Bir yangın çıkaran el bombasının kısaltması. Terörle mücadele ekiplerinin Molotof konusunda münhasırlığı olduğu gibi, teröristler de yangın bombası satın alabilir. Herhangi bir oyuncu, bir yangın çıkarıcı patladığında alevlerden etkilenecek ve sekiz hasarlık tek vuruşta saniyede 40 hasar alacaktır. Yangın çıkarıcıdan çıkan yangın 8 saniye sonra sönecektir. Birden fazla yangın bombası atılırsa, alevlerden gelen hasar birikecek ve iki katına çıkacaktır.
 • Flick : Yeni ortaya çıkan veya görüş mesafesinin biraz dışında olan bir düşmana yapılan hızlı bir tepki atışıdır.
 • Flash : Flashbang'ın kısaltması. Bir flaş patlaması, onu atan oyuncu ve müttefikleri de dahil olmak üzere, sarsıcı deşarj aralığındaki oyuncuları geçici olarak kör eden öldürücü olmayan bir el bombasıdır. Bir oyuncu patlamadan etkilendiğinde, tüm ekranı beyazlık tarafından engellenecek ve ardından oyuncunun flaş patlamasından etkilenmeden önceki son görüntüsünün donmuş bir görüntüsünü gösterdiği için normale dönecektir. Bir flashbang'ın bir oyuncu üzerindeki etkisi, oyuncunun patlamaya olan mesafesine göre belirlenir.
 • Frag : Nişancı türünde yaygın olarak kullanılan bir terim. Frag, öldürmenin başka bir açıklamasıdır.
 • KD : Öldürme/öldürme oranı.
 • Lit: Lit, bir oyuncunun hasar aldığını veya vurulduğunu söylemenin kısa bir yoludur. Bir oyuncu genellikle aldıkları hasar miktarını da söyler. Örneğin, “70 için Hit”.
 • Molly (diğer adıyla Molotov) : Yalnızca terörle mücadele ekibindeki oyunculara açık olan bir el bombası. Molotof bombaları, bir cam şişe, bir itici gaz ve ateşleme kaynağı olarak yanan bir bezden oluşan ev yapımı bir yangın silahıdır. Molotof bombaları saldırı ve savunma stratejisi olarak kullanılır. Molotof kırıldığında patlayacak ve yürünebilir bir yüzeye çarptığında alevleri yayılacaktır. Herhangi bir oyuncu alevlerden etkilenebilir ve Molotof patladığında sekiz hasarlık tek vuruşta saniyede 40 hasar alır.
 • Nade : “El bombası”nın kısaltması. Kısaltma ayrıca flaş patlamaları ve Molotof'lar gibi her türlü el bombasına atıfta bulunabilir.
 • Ninja : Terörle mücadele ekibindeki bir oyuncunun düşmanlardan gizlice kaçınarak bombayı etkisiz hale getirme stratejisi. Bir oyuncu terörist ekipteyse, bir oyuncu bir bomba alanına ulaştığında ve herhangi bir düşmanla uyarıda bulunmadan veya herhangi bir düşmanla temas kurmadan bombayı yerleştirdiğinde bir ninja olur.
 • No-Scope : No-scope, bir oyuncunun tüfeği yakınlaştırmadan bir düşmanı öldürmesidir. Bu, tüfeğin kalçadan ateşlendiği anlamına gelir. Kapsam dışı atışlar çok daha hatalıdır, ancak yere düşerlerse, neredeyse her zaman düşman takım için bir kartopu ile sonuçlanırlar. Kapsamsız şutlar, düşman ekibini alt etmek için bir taktik olarak veya bir oyuncunun canlı etkinliklerde kalabalığı "uydurmasının" bir yolu olarak kullanılabilir.
 • Pistol round: Maçın ilk turu veya tüm oyuncuların varsayılan paraya sahip olduğu yarı. Düşük nakite sahip oyuncularla bu, oyuncuların tabanca satın almasına yol açar . Bazı oyuncular tura eko olarak bakmayı da seçebilir.
 • Quad: Bir oyuncu 5v5 maçında 4 düşmanı öldürdüğünde.
 • Stacking: İstifleme, tüm ekibin bir alana yerleştirilmesidir.
 • Rotate: Bir oyuncu bir alanı terk ettiğinde, başka bir alana gitmek için saldırıyor veya savunuyor.
 • Rush : To Rush, bir takımın koordineli bir saldırıda düşman takımın pozisyonuna saldırmasıdır. Acele etme eylemi, diğer takım hızlı saldırı tarafından boğulacağından hedeflenen alanı ele geçirecektir.
 • Save: Savelemek, bir oyuncunun koşarak veya saklanarak bilerek tur zamanlayıcısını bitirmesidir. Amaçları silahlarını ve ekipmanlarını bir sonraki tur için kurtarmaktır.
 • Wallbang : Bir oyuncu başka bir oyuncuyu ahşap veya cam gibi delinebilir bir yüzeyden vurduğunda.

 

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
https://media.graphassets.com/C0LXzLhNRrKAWoMKnTZB
Fatih SalMarketing Managergamerpazar
subscribe-banner
Oyun dünyasından haberdar ol hediyeleri kaçırma!
2469 oyuncu katıldı!
İlgini çekebilir
https://media.graphassets.com/MMfdy7u3ROWniFyM2GST

Restaurant Tycoon 2 Kodları – Roblox (2022)

Devamını oku
https://media.graphassets.com/kgZnQReTp27hSqCsEirD

Roblox Hazine Görev Kodları (2022)

Devamını oku
https://media.graphassets.com/7KQkHudqR8O0ROtHkkVQ

Idle Champions Kodları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/jauccERTQKOgPofkBLgl

PUBG 2 Ne Zaman Çıkacak

Devamını oku
https://media.graphassets.com/eqA5pFxwT8O6kMT0dYEy

Valorant Battle Pass Fiyatı

Devamını oku
https://media.graphassets.com/wRVmfVorQkeKuCpHP0Sg

CS:GO İçin En Kullanışlı Konsol Komutları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/isHilwnrRNahHfszgA11

Valorant Kademe Listesi: 2022'de Oynayacak En İyi Ajanlar

Devamını oku
https://media.graphassets.com/ojXEOc0ITFqlj9mdxF0A

Nvidia'nın RTX Işın İzlemesini Destekleyen Tüm Oyunlar

Devamını oku
https://media.graphassets.com/9m3wC7HAS7yFl6UeIofc

Devil May Cry Serisi

Devamını oku
https://media.graphassets.com/UU8sSgATSXmH19aIiFrD

En İyi Ücretsiz Hikayeli Oyunlar

Devamını oku
https://media.graphassets.com/6zLjjR5SSedniCk9CGos

CS:GO Cobblestone Yer İsimleri

Devamını oku
https://media.graphassets.com/c3QG08bFS8nLQdaEl3TA

Rust Nasıl Oynanır | Yeni Başlayanlar için 13 Temel Rust İpuçları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/aYuoIFYsQXmsMfhFtBgT

CS:GO Nuke Yer İsimleri

Devamını oku
https://media.graphassets.com/p88BNNBQz2KlVyg3K07j

CS:GO Cache Yer İsimleri

Devamını oku
https://media.graphassets.com/1PlBs8vJSyWE4cBB8eK8

CS:GO Overpass Yer İsimleri

Devamını oku
https://media.graphassets.com/VWhU9POSu2TC2FC4BOZD

CS:GO Inferno Yer İsimleri

Devamını oku
https://media.graphassets.com/tiZW6Fw3Tmi6uo3cVRwg

CS:GO Train Yer İsimleri

Devamını oku
https://media.graphassets.com/AeVkDZCoR6dV67NptUMh

CS:GO'yu Kaç Kişi Oynuyor? (2022 İstatistikleri)

Devamını oku
https://media.graphassets.com/NvzbfP0bQFmef5CimOEl

TF2 Nasıl Oynanır | En İyi TF2 İpuçları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/xxbaAlqIRlOkQIrYitrV

Rust'ı Kaç Kişi Oynuyor (2022 İstatistikleri)

Devamını oku
https://media.graphassets.com/u0hDqafTxqsHmCos24UW

CS:GO Rankları - CS:GO Rank Sistemi Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Devamını oku
https://media.graphassets.com/EhNq7aZFQTiOpp0xrdXQ

CS:GO Vertigo Yer İsimleri

Devamını oku
https://media.graphassets.com/9kGSrujQsCO6mFzYPrRs

En İyi CS:GO Aim Geliştirme Haritaları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/1ilKddMyQv62MY23DBVj

2022'de Oynanacak En İyi 7 CS:GO Haritası

Devamını oku
https://media.graphassets.com/vqjPoSiJRjiYudW6uGm9

TF2'de Asker Nasıl Oynanır?

Devamını oku
https://media.graphassets.com/EGhWiyQQV6aBtSyxaBQw

Team Fortress 2 Kaç Kişi Oyunyor?

Devamını oku
https://media.graphassets.com/94j2qq9wSwugw2S6BHm3

CS:GO'da Nasıl Surf Yapılır?

Devamını oku
https://media.graphassets.com/zy52Ya8SQqiXdNHXwTQ1

CS:GO'da Gecikme Nasıl Azaltılır

Devamını oku
https://media.graphassets.com/T7oQ8k8jS76fZuRMS021

Tüm CS:GO Crosshair Komutları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/hCdXmZ6SRL2U4JujqQPs

CS:GO'da FPS Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey (2022)

Devamını oku
https://media.graphassets.com/HQN10jVISSer1r0362jv

Kesinlikle İhtiyacınız Olan CS:GO Bot Komutları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/EzotRa9bQeqVJVWd0cSt

CS:GO Crosshair | CS:GO'da Crosshair Nasıl Değiştirilir

Devamını oku
https://media.graphassets.com/5M9ku0NyTJWmFusPQeQz

En İyi CS:GO Surf Haritaları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/msdh98iNRP65mtF9RyB1

CS:GO'da Nasıl Nişan Alınır | İpuçlarımızla Kendinizi Geliştirin

Devamını oku
https://media.graphassets.com/E8GvcrgROiv6xmPFBtSw

CS:GO'da Global Elit Nasıl Olunur?

Devamını oku
https://media.graphassets.com/Fy1CrlHRXewCzPPQtUDO

CS:GO'da Kendinizi Nasıl Kicklersiniz?

Devamını oku
https://media.graphassets.com/PbbqstdsT3GfF6g4DIYW

CS:GO'da Botlar Nasıl Kicklenir?

Devamını oku
https://media.graphassets.com/9XHqUJJFQSvnAkRAMHg7

CS:GO'da Nasıl Rank Atlanır? | Kolay Rank Atlama Yöntemleri (2022)

Devamını oku
https://media.graphassets.com/vzxmcsnqRROxilSZtlbI

CS:GO Rol Kılavuzu | Bilmeniz Gereken Her Şey

Devamını oku
https://media.graphassets.com/75Stq3eNQU2oLrH2SWTV

Açık Dünya Araba Oyunları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/ZG4VdDL0RmmkXm0gVrcd

CS:GO Fare Ayarları ve Hassasiyet Kılavuzu (2022)

Devamını oku
https://media.graphassets.com/9HoF8LEOQDGzMYbU2aQk

CS:GO'da Profesyonel Kariyerinize Başlamak için 9 Kolay Adım

Devamını oku
https://media.graphassets.com/diEg6OTTvysZdf6oxebg

CS:GO Bind Kılavuzu | Bağlama Komutları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/xqj3JdsASxWO2GvASx74

En Çok Para Ödülüne Sahip 10 CS:GO Turnuvası

Devamını oku
https://media.graphassets.com/Q5OOYOCOTly6dd0i6YSm

En Çok Para Kazanan 10 CS:GO Oyuncusu

Devamını oku
https://media.graphassets.com/tIVpTb8tQr6AT7KdFhjw

En İyi CS:GO Major Önemli Anları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/iFbPifVBR1a5YDaN8nwq

CS:GO Radar Ayarları Rehberi

Devamını oku
https://media.graphassets.com/Lz8Xo0NpTGWRNdzdtIJO

CS:GO'da Nasıl Daha İyi Olunur: 13 Etkili CS:GO İpuçları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/x3imCsXbTlmUic8HPEla

En Faydalı CS:GO Konsol Komutları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/JV4YJVHoRaSsmTskMwQj

2021 Yılında En Çok Oynanmış 10 Oyun

Devamını oku
https://media.graphassets.com/DBLngHULQeK2kqfZEFeP

En İyi CS:GO Oyuncuları 2022

Devamını oku
https://media.graphassets.com/qIRZKD8Q2ee4SxDJrYxH

Prime Gaming Nedir | Nasıl Üye Olunur? (2022)

Devamını oku
https://media.graphassets.com/d1Wyl2ULSXOUW5ENT8PF

PUBG Silahlarının Hasar İstatistikleri ve PUBG'deki En İyi Silahlar

Devamını oku
https://media.graphassets.com/LzAyOa7RgawWbQIgVobp

The Witcher 3 Yeni Haliyle Geliyor!

Devamını oku
https://media.graphassets.com/uocl69qYRC6rmLQRmFD3

En İyi 10 Online Korku Oyunu

Devamını oku
https://media.graphassets.com/v3GGLtDISQC485YyLtl9

Battlefield Serisi | Hangi Sırayla Oynanır?

Devamını oku
https://media.graphassets.com/h1GT6vuHSeudfQCCE6aQ

Tüm CS:GO Harita Yerleri İsimleri

Devamını oku
https://media.graphassets.com/JdAREyRwTYepoBOT2Af7

Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar

Devamını oku
https://media.graphassets.com/apsujInNQS2vBtpOq5qx

Rainbow Six Siege En Çok Banlanan Operatörler

Devamını oku
https://media.graphassets.com/2h6A16E7SIiPQfeXNBNh

Vampyr İncelemesi

Devamını oku
https://media.graphassets.com/RNa2WYRPSEuNYXe1nXxQ

Teamfight Tactics (TFT) En iyi Komplar

Devamını oku
https://media.graphassets.com/bvurp5LCRSmjg1IYi5xy

Amazon Prime Gaming Nedir & İnceleme

Devamını oku
https://media.graphassets.com/tZHZ5iKsTCWyCtrV8DvO

Fifa 23 Top 100 Rating Tahminleri

Devamını oku
https://media.graphassets.com/nDZxlf9PTjynOmpblfI9

Rainbow Six Siege Operatör Tanıtımı: Spetsnatz Operatörleri

Devamını oku
https://media.graphassets.com/haU1ubEQSb2Ahkh7TSPv

Rainbow Six Siege Yeni Operatör: Grim

Devamını oku
https://media.graphassets.com/rM5fpnEWSSPXPFca255Q

Fifa 23 Oyun İçi Yeni Özellikler

Devamını oku
https://media.graphassets.com/XgR8vQrwQ4qIld3GxiSi

En İyi 5 Samuray Oyunu 2022

Devamını oku
https://media.graphassets.com/zJTn80HTTQ2EWtZkliWk

Rainbow Six Siege Yeni Operatörler: Sens ve Azami

Devamını oku
https://media.graphassets.com/CjWV7SFyR8CK7fKPLjKn

Valorant Yuvarlak Cross Nasıl Yapılır?

Devamını oku
https://media.graphassets.com/VPPu4h2kR1GuV5G6QNfW

Rainbow Six Siege Yeni Oyun Modu: "Team Deathmatch"

Devamını oku
https://media.graphassets.com/JkqSIZM7TFetQuwlyT2A

Valorant Karakterleri Nereli?

Devamını oku
https://media.graphassets.com/qhq9b8vR8apoTH9EMJo9

Fifa 23 Yeni Eklenen İkonlar

Devamını oku
https://media.graphassets.com/vtMl2BTzu0whlPVDdJzg

League of Legends RP Fiyatları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/kSMmuiabSsSR9WBbfQGz

CS:GO Autoexec Nedir ve CFG Dosyası Nasıl Oluşturulur

Devamını oku
https://media.graphassets.com/qSUebYoBT0S4C6I7Htdt

Rainbow Six Siege:Y7S3.3 Yaması ile Operatörlere Eklenen ve Çıkarılanlar

Devamını oku
https://media.graphassets.com/SVqmdT7gSChJEk7hH1QH

Yeni Valorant Ajanı Harbor

Devamını oku
https://media.graphassets.com/e2oBtoLsRNGe8GoLNYjJ

En İyi 10 Zombi Oyunu

Devamını oku
https://media.graphassets.com/hcQCWSKwQhejyVshG9tG

CS:GO Kan Silme Kodları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/Ui9tUbQ9Q1KmDRTHI3T6

CS:GO Başlatma Seçenekleri 2022

Devamını oku
https://media.graphassets.com/OYperdDKQJSlaLRnqEYR

LOL FPS & Ping Gösterme

Devamını oku
https://media.graphassets.com/WqYthMhQrmHPyPmALVGM

Dota 2 Sıralama Sistemi

Devamını oku
https://media.graphassets.com/XzLwthDwSFiv5CT6HP42

Geforce Now Nedir ? Hangi oyunları içerisinde bulunduruyor ?

Devamını oku
https://media.graphassets.com/wVvUVgvQJWEKujy6Kvp7

League of Legends En İyi Mid Heroları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/Qr7hMOrR5r8YVrwGg1Qw

God of War Ragnarok İncelemesi ve Sistem Gereksinimleri

Devamını oku
https://media.graphassets.com/FTCBa02dQVCn1mjjAkVv

En İyi Mobil Oyunlar 2022

Devamını oku
https://media.graphassets.com/OG01wqCkSOSvSP0pMnit

Pubg Şekilli Nick Listesi ve Şekilli Klan Nickleri

Devamını oku
https://media.graphassets.com/JXTawcwTEqzV9ncZA8bS

Assassin's Creed Serisi | Hangi Sırayla Oynanır?

Devamını oku
https://media.graphassets.com/QPkR9siTlKtnzVgf6Alg

MotoGP 22 – PS5 İnceleme

Devamını oku
https://media.graphassets.com/7UWFWhtFQVOMrGeb2MpY

Hearts of Iron 4 Ülke Tagları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/YbvNcIBtTTGKzCQPvc0k

Resident Evil Oyun Serisi

Devamını oku
https://media.graphassets.com/JJPAyrwlS2UFDMiY17RD

Horizon Forbidden West İncelemesi

Devamını oku
https://media.graphassets.com/elheJGSIQd6f7D28xXbP

En İyi FPS Oyunları 2022

Devamını oku
https://media.graphassets.com/FKbxzmxkTuG3HkhyZ1no

Call Of Duty: Modern Warfare 2 İncelemesi

Devamını oku
https://media.graphassets.com/34rvgUSjTDOrB4RE2W1N

Bayonetta 3 Ön İnceleme

Devamını oku
https://media.graphassets.com/KVmRTLwRSgCUioGWWw2N

Dünyanın En iyi Oyunları 2023

Devamını oku
https://media.graphassets.com/XtZlFAGTJWToA3PQXRx4

Dünyanın En Zor Oyunları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/Z8k46lrfTVCPc3twSU26

Oyunlarda Devrim Yaratan En Benzersiz 5 PlayStation 4 Oyunu

Devamını oku
https://media.graphassets.com/vk2LkB0NQGG4mIVTryva

Steam Oyun İade Etme Rehberi 2022

Devamını oku
https://media.graphassets.com/2RQL7l8iSl2qi7oqrtYj

CS:GO Ancient Yer İsimleri

Devamını oku
https://media.graphassets.com/lSupdjARRSxq4TnmNd6C

PS5'teki En İyi 5 RPG Oyunu 2022

Devamını oku
https://media.graphassets.com/47LoonNgSkuzfXqp9zmm

FiveM Terimleri & Roleplay Terimleri

Devamını oku
https://media.graphassets.com/VbQvpFgfTYGthEvjc2IB

PS5'te Oynamak İçin En İyi 5 Özel Oyun

Devamını oku
https://media.graphassets.com/U4n96dAZQw6728qMWqHc

Tüm Zamanların En İyi 10 Gizlilik Oyunu

Devamını oku
https://media.graphassets.com/tYL4oSqCTdhuhfDlktlQ

Dishonored 2 İncelemesi

Devamını oku
https://media.graphassets.com/MyufO1wPRm4NFYGvpwpi

Steam Yılın Ödülleri Kazananları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/2s4BQhgJTuKOS30LPQIs

CS:GO'da Dust 2 Yer İsimleri

Devamını oku
https://media.graphassets.com/1SVS4sNzRPurLdAb0acw

CS:GO'da Mirage Yer İsimleri

Devamını oku
https://media.graphassets.com/cykf5QgR6OseBlwRFQnQ

En İyi 10 PS4 Oyunu 2022

Devamını oku
https://media.graphassets.com/m1fsIDyAR9S10tf4Cjf2

Oyun İçin En İyi Fare DPI Nedir?

Devamını oku
https://media.graphassets.com/19NJjpmmQreeRHwu94B9

Oyun Oynarken Karşılaşabileceğiniz En Sinir Bozucu 5 Şey

Devamını oku
https://media.graphassets.com/nSWmySDERDm8W8dQzl3L

Gamepad ile Oynamanız Gereken Pc Oyunları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/v0dtiGITUySEoRUytIK2

Valorant FPS Artırma Rehberi

Devamını oku
https://media.graphassets.com/1XXbfnQCRAqYQt4kZAoz

Apex Legends FPS Artırmak için 5 Adım

Devamını oku
https://media.graphassets.com/3nCMPBm2R9eMyxKd1Izw

Call of Duty Serisi | Oynanma Sırası Nasıl?

Devamını oku
https://media.graphassets.com/lOwTgkyREOkJ1ezHExwq

CS:GO'da FPS'nizi Nasıl Artırırsınız? Eksiksiz Kılavuz

Devamını oku
https://media.graphassets.com/x44iUnlwRuuK7zBQyXS6

Valorant Bölüm 6 Kısım 1 Savaş Bileti

Devamını oku
https://media.graphassets.com/lAPHVfUTcuIPOCYKypQE

Oyun için Nvidia Reflex Nasıl Etkinleştirilir ve Kullanılır

Devamını oku
https://media.graphassets.com/MAi5gUalRjurhfrOE7bv

Zula Rank Sistemi

Devamını oku
https://media.graphassets.com/PsRT8kh6TOwE9V3CWAgN

En İyi 5 Macera Oyunu

Devamını oku
https://media.graphassets.com/K2jDYmpSP4CB8YrX8MQS

Silent Hill 2 Remake Duyuruldu!

Devamını oku
https://media.graphassets.com/Ud5VAFH5S8OQV01pSq4i

PC için Araba Simülasyon Oyunları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/rzk2e5XRpCJOvH8Hh3G1

Nvidia ShadowPlay Kullanarak Oyununuzu Nasıl Kaydedersiniz

Devamını oku
https://media.graphassets.com/xP9xk0ST7mSv7gz2Smx7

WWE Oyun Serisi | Oynanma Sırası

Devamını oku
https://media.graphassets.com/8XsLNnxxRtGdaiNaRyUl

Need For Speed Unbound İnceleme

Devamını oku
https://media.graphassets.com/Gti9gsfVSDaqBwq93eTH

En iyi Open-World Oyunların Listesi

Devamını oku
https://media.graphassets.com/HpUiVnDqRLCa5clqY452

En İyi Minecraft Modları 2023

Devamını oku
https://media.graphassets.com/eT2JjiNUQIKS2fPNLXns

Düşük Sistem Gereksinimli Korku Oyunları

Devamını oku
https://media.graphassets.com/HUV5hDFlQMmjWHndbYJh

Cities: Skylines Yeni Başlayanların Şehirlerde Yapması Gerekenler

Devamını oku
https://media.graphassets.com/LhTh3iJjROm6KcxFTln9

UNCHARTED: Legacy of Thieves Collection İncelemesi

Devamını oku
https://media.graphassets.com/6ewYTYgcQhyj802pxpba

Valorant Bıçak Skinleri ve Fiyatları 2022

Devamını oku
https://media.graphassets.com/paE06RfiRqyFt4teJIp7

Sonic Frontiers İncleme

Devamını oku
https://media.graphassets.com/N4xqRFC4SJ6zojiziJFe

Hades İnceleme

Devamını oku
https://media.graphassets.com/HR8mYqgZR8KPsOj3PbQC

Total War Oyun Serisi | Oynanma Sırası

Devamını oku
https://media.graphassets.com/6VAoaRZXT7ih9eklrVeg

CS:GO İçin En İyi Fare 2022

Devamını oku
https://media.graphassets.com/1oe953T0QGGewbFRQ3tw

CS:GO için En İyi Klavyeler 2022

Devamını oku