gamerpazar-sell-banner
CS:GO Kan Silme Kodları
CS:GOFPS OyunlarıOyun Haberleri

CS:GO Kan Silme Kodları

Bildiğiniz üzere CS:GO'da savaştıkça haritadaki statik cisimler üzerinde kan lekeleri ve koyu lekeler oluşuyor.Oyunun bazı bölgelerinde bu durum çok kritik olabiliyor çünkü kan lekesi ve rakip oyuncu arka arkaya denk gelince pikseller karışıp rakibi farketmemizi geciktirebiliyor.Şimdi bu durumu kendi lehimize çevirecek komutu öğrenelim.Bu uzun komut ile her hareketinizde kanlar ve efektler silinmiş olacak.

Geliştirici konsolunu açıp bütün kodu yapıştırın.

  • bind "shift" "+speed;r_cleardecals";bind "w" "+forward;r_cleardecals";bind "a""+moveleft;r_cleardecals";bind "d" "+moveright;r_cleardecals";bind "s" "+back;r_cleardecals";bind "MOUSE1" "+attack;r_cleardecals";bind "TAB" "+score;r_cleardecals"

CS:GO komutlarını nereye yazarız

Oyunda kanı tamamen kapatmak için komutları kullanmamız gerekiyor.Komutları yazabilmemiz için geliştirici konsolu özelliğini ayarlardan açmamız gerekiyor.Açtıktan sonra konsola girmek için genelde est tuşunun altındaki 1 tuşunun solundaki butona basıyoruz ve üst kısımda verdiğim kodun tamamını kopyalayıp oyuna yapıştırıyoruz.

Neden kanı kapatıyoruz?

Bunun temel sebebi haritanın görünürlüğünü artırmak ve düşmanları fark etmenizi engelleyen kalıntıları temizlemektir.Bir diğer sebebi ise eski bilgisayarlarda oyunun performansını az da olsa artırmasıdır.

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Akın Durmuş
Akın Durmuş22 yaşında ve kimyager. Bildiği ve de bilmediği konular hakkında yeni şeyler öğrenirken, bunlar hakkında yazmayı ve konuşmayı seviyor.
İlgini çekebilecek diğer içerikler