gamerpazar-sell-banner
En Çok Para Kazanan 10 CS:GO Oyuncusu
E-sporCS:GOOyun Haberleri

En Çok Para Kazanan 10 CS:GO Oyuncusu

Çok sayıda e-spor etkinliği söz konusu olduğunda, CS:GO bunların çoğunda yer alan oyun olmalıdır. CS:GO'nun 2012'de piyasaya sürülmesinden bu yana, neredeyse dört bin turnuvada para ödülü ve diğer ödüller için yaklaşık 70 milyon dolar harcandı. Bazı büyük turnuvalar 1 milyon dolardan daha büyük ödüller bile sunuyor, bu da profesyonel düzeyde oynamayı seçen oyuncuların çok yüksek e-spor kazançları görebileceği anlamına geliyor. İşte bu yüzden bugün en çok kazanan 10 CS:GO profesyonel oyuncusuna göz atıyoruz.

1. Hyp9x (Andreas Højsleth)

En Çok Para Kazanan 10 CS:GO Oyuncusu

 • Ülke: Danimarka
 • Kazanç: 1,621.921 $

Oyun topluluğu içinde daha çok Hyp9x olarak bilinen Andreas Højsleth, profesyonel bir Counter-Strike: Global Offensive oyuncusudur. 1995'te Danimarka'da doğdu, 2011'de profesyonel düzeyde CS:GO oynamaya başladı ve o zamandan beri Dignitas, Tea, SoloMid ve en önemlisi Astralis gibi sayısız takımda oynadı. Andreas Højsleth yıllar içinde debriyaj durumlarındaki başarı oranıyla ünlendi ve topluluk tarafından “debriyaj bakanı” olarak adlandırıldı. Hyp9x, profesyonel olarak oynamaya başladığından beri dört kez en iyi 20 CS:GO oyuncusu arasında yer aldı ve tüm Counter-Strike: Global Offensive Major Şampiyonalarına katılan altı oyuncudan biri.

2. Dupreeh (Peter Rasmussen)

En Çok Para Kazanan 10 CS:GO Oyuncusu

 • Ülke: Danimarka
 • Kazanç: 1,618,722 $

Gerçek adı Peter Rasmussen olan Dupreeh, Danimarkalı profesyonel bir CS:GO oyuncusudur. Mart 1993'te doğdu ve 2012'de profesyonel düzeyde CS:GO oynamaya başladı. O zamandan beri birçok farklı takımda oynadı, ancak çoğunlukla Astralis takımında bir giriş oyuncusu pozisyonuyla tanınır. Dupreeh, en çok CS:GO majör turnuva galibiyeti için ortak unvanı elinde tutuyor ve altı kez en iyi 20 en iyi oyuncudan biri olarak sıralandı.

3. Dev1ce (Nicolai Reedtz)

En Çok Para Kazanan 10 CS:GO Oyuncusu

 • Ülke: Danimarka
 • Kazanç: $1.583.223

Oyun camiasında Dev1ce olarak bilinen Nicolai Reedtz, Danimarkalı profesyonel bir CS:GO oyuncusu ve şu anda Astralis takımının bir üyesi. Eylül 1995'te doğan Nicolai, espor kariyerine 2013'te başladı ve o zamandan beri Team SoloMid ve Kopenhag Kurtları gibi birçok farklı takımda, Astralis'in AWPer'ı olarak en son rolüne yerleşene kadar oynadı. HLTV tarafından birçok büyük etkinliğin MVP'si seçildi ve birçok kez en iyi 20 CS:GO oyuncusu arasında yer aldı.

4. Gla1ve (Lukas Rossander)

En Çok Para Kazanan 10 CS:GO Oyuncusu

 • Ülke: Danimarka
 • Kazanç: $1.452.884

Dördüncü sırada, oyuncular arasında daha çok gla1ve takma adıyla tanınan Lukas Rossander geliyor. Haziran 1995'te Danimarka'da doğdu gla1ve, profesyonel Counter-Strike kariyerine 2010'da Counter-Strike: Source oynayarak başladı ancak 2012'de CS:GO'ya transfer oldu. Kopenhag Kurtları gibi çok sayıda takımda oynadı ancak çoğunlukla bir üyesi olarak biliniyor. popüler takım Astralis. Gla1ve, 2018'in en iyi 8. oyuncusu seçildi ve IEM Sezon XIV - Pekin'in MVP'si seçildi.

5. Magisk (Emil Reif)

En Çok Para Kazanan 10 CS:GO Oyuncusu

 • Ülke: Danimarka
 • Kazanç: $1,212,181

Eskiden Magiskb0y olarak bilinen Emil Reif, 1998 yılında Danimarka'da doğdu ve bu listedeki en genç oyunculardan biri. Günümüzde Magisk adını kullanıyor ve şu anda Astralis ekibinin bir üyesi. Profesyonel espor kariyerine 2015 yılının sonlarında başladı, ancak bu onun 2016, 2018 ve 2019'da HLTV tarafından en iyi 15 CS:GO oyuncusu arasında yer almasını engellemedi.

6. Stewie2k (Jacky Yip)

En Çok Para Kazanan 10 CS:GO Oyuncusu

 • Ülke: Amerika Birleşik Devletleri
 • Kazanç: $986.090

Jacky “Stewie2K” Yip, 1998 yılında Amerika Birleşik Devletleri'nde doğan 22 yaşında profesyonel bir CS:GO oyuncusudur. Profesyonel kariyerine 2014 yılında başlamış ve ünlü espor organizasyonunun bir üyesi olarak adından söz ettirmiştir. Takım Sıvı. Jacky, DreamHack Open Denver 2017 ve iBUYPOWER Masters 2017 sırasında iki kez HLTV tarafından MVP seçildi.

7. TACO (Epitácio de Melo)

En Çok Para Kazanan 10 CS:GO Oyuncusu

 • Ülke: Brezilya
 • Kazanç: $966.339

Ocak 1995'te doğan TACO olarak da bilinen Epitácio de Melo, profesyonel Counter-Strike kariyerine 2011 yılında başladı ancak Dexterity Team'in bir üyesi olarak 2014 yılına kadar yaygın olarak tanınan bir isim olmadı. Sonraki birkaç yıl boyunca, MIBR ve Yes Gaming organizasyonunun bir üyesi olarak kendisine bir yer bulana kadar birkaç farklı takımda oynadı.

8. FalleN (Gabriel Toledo)

En Çok Para Kazanan 10 CS:GO Oyuncusu

 • Ülke: Brezilya
 • Kazanç: $962.420

Gabriel Toledo de Alcântara Sguario, muhtemelen FalleN'in oyuncu etiketiyle tanınan Brezilyalı profesyonel bir CS:GO oyuncusudur. Mayıs 1991'de doğan Gabriel, CS:GO kariyerine 2005 yılında takım kazalarının bir üyesi olarak başladı. 2006'da CS: Source'a ve sonunda 2013'te CS:GO'ya geçti ve 5K Gaming ve Luminosity Gaming gibi birçok takımda oynadı ancak çoğunlukla MIBR ekibinin bir üyesi ve AWPer'ı olarak biliniyor.

En sevdiğiniz profesyonel oyuncuyla aynı görünümlere sahip değil misiniz? Sorun değil. İhtiyacınız olmayan csgo kaplamalarını kolayca satabilir ve yaptığınız herhangi bir şeyi satın alabilirsiniz. Eski görünümlerinizi satma konusunda emin değilsiniz ama onun yerine yenilerini mi almak istiyorsunuz? Onlarla da ticaret yapabilirsiniz .

9. Coldzera (Marcelo David)

En Çok Para Kazanan 10 CS:GO Oyuncusu

 • Ülke: Brezilya
 • Kazanç: $960.581

Dokuz numaradaki listemizin sonuna yaklaşırken Marcelo David, diğer adıyla coldzera. Ekim 1994'te Brezilya'da doğan coldzera, 2012'de profesyonel olarak CS:GO oynamaya başladı ve birden fazla takımın üyesiydi ancak daha çok FaZe Clan ve Yes Gaming'deki zamanıyla tanınıyor. Birçok kez HLTV tarafından MVP seçildi ve Thorin'in en iyi 10 CS:GO oyuncusu arasında en iyi oyuncu seçildi.

10. Fer (Fernando Alvarenga)

En Çok Para Kazanan 10 CS:GO Oyuncusu

 • Ülke: Brezilya
 • Kazanç: 956.520 $

Son noktamız, daha çok fer olarak bilinen başka bir Brezilyalı oyuncu Fernando Alvarenga'ya ait. Fernando, Ekim 1991'de doğdu ve profesyonel oyun kariyerine 2011'de başladı ve yıllar içinde birçok takımda oynarken, en çok MIBR takımının bir üyesi olmasıyla ünlüdür. Fer, HLTV tarafından Espor Şampiyonası Serisi Sezon 3 - Finallerinin MVP'si seçildi.

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Fatih Sal
Fatih Salgamerpazar
İlgini çekebilecek diğer içerikler