gamerpazar-sell-banner
En İyi 5 Müzikli Oyun
Oyun Haberleri

En İyi 5 Müzikli Oyun

Ritmi ve müziği oyun deneyimine taşıyan en etkileyici oyunları keşfedin! Bu liste, müzik ve oyun tutkunları için özenle seçilmiş en beğenilen müzikli oyunları içeriyor. Oyunların atmosferine uygun şekilde senkronize edilmiş müzikler, heyecanı ve eğlenceyi katlayarak size unutulmaz anlar yaşatacak. Ritim tabanlı oyunlardan müzikal maceralara kadar farklı türlerdeki bu oyunlar, sizi müzikle dolu bir dünyaya davet ediyor. Müziğin gücünü keşfetmek ve oyun deneyiminizi bir adım öteye taşımak için en iyi 5 müzikli oyunu deneyimleyin!

1) Osu !

Osu !

Dünya çapında en çok oynanan ritim oyunlarından biridir, bu yüzden daha önce duymuş olabilirsiniz. Tüm zamanların en sevilen şarkılarıyla birlikte çalabilir ve her zaman kendi hızınızda çalabilirsiniz. Kendi istediğiniz şarkıları yükleyip farklı oyun modlarıyla beraber oyun zevkinizi arttırabilirsiniz hatta kendi özel şarkılarınızı bile yükleyebilirsiniz. Oyunun çoğunluğu mouse bağlıdır bu yüzden güzel bir ekipman ile oynamanız önerilir ve güzel ekipmanların hepsini güvenilir adresimiz olan gamerpazar uygulamasından gönül rahatlığıyla alabilirsiniz !

2) Friday Night Funkin

Friday Night Funkin

Bu karikatür ritim oyunu mükemmelliği o kadar popüler ki, 58.561 destekçi, "Friday Night Funkin': The Full Ass Game"in getirilmesine yardımcı olmak için 2.247.641 $ taahhüt etti. Hala Newgrounds'ta ücretsiz sürümü oynayabilir ve daha sonra beğenirseniz gelecekte tam oyun sürümünü oynayabilirsiniz. Osu'nun aksine oyunun tamamı klavyenizdeki ok tuşlarına bağlıdır.

3) Super Hexagon

Super Hexagon

Yüksek tansiyon, sinir hastalığı, depresyon, uykusuzluk, kişilik bozukluğu gibi yan etkiler gösteren bu oyunumuz da tamamen ok tuşlarına bağlı bir ritim&müzik oyunudur, reflekslerinize inanılmaz bağlı olan bu oyun diğer oyunlara göre biraz daha zordur.

4) Metal: Hellsinger

Metal: Hellsinger

 Blogu yazarken benim de ''bu baya iyiymiş lan'' dedikten sonra fiyatı sağ olsun vazgeçtiğim oyundur. Yukarıdaki diğer oyunlara kıyasla aksiyon&fps ve ritim&müzik oyunudur. Daha da benzersiz olan kısmı ise her parçanın besteci ikilisi Two Feathers tarafından oyun için özel olarak yaratılmış olması, vokallerin Serj Tankian ( System of a Down), Randy Blythe (Lamb of God), Alissa White-Gluz ( Arch Enemy) ve çok daha fazlası gibi metal ikonları tarafından yapılmış olmasıdır.

5) God Of Rock

God Of Rock

Oyun iki farklı oyun stilini çok iyi bir şekilde harmanlayıp yeni bir konsept getirirken, bazı temel özellikler bu oyunu daha benzersiz ve eğlenceli kılıyor. Bu özellikler:

  • Battle to the Beat: Ritim tabanlı bu rekabetçi dövüş oyununda abartılı müzik savaşlarına katılın.
  • Sınırsız Beceri Tavanı: Parkurlar, yalnızca bir dövüşçü kalana kadar zorluk derecesinde ölçeklenmeye devam edecek.
  • 40'tan Fazla Orijinal Şarkı: Her birinin ustalaşması gereken kendine özgü ve zorlu parçaları var.
  • Evren Sizin Sahneniz: Evrende geçen 8 dinamik aşamada her biri kendi oyun tarzına sahip 12 çılgınca farklı karakteri kontrol edin.

 God Of Rock, 1'e 1 maçlarda ritim tabanlı oynanışı dövüş oyunu mekaniğiyle harmanlıyor. Savaş ilerledikçe müzik parçası, yalnızca bir dövüşçü ayakta kalana kadar karmaşıklık ve zorluk açısından büyümeye devam edecek! Bir hikaye modu, eğitim modu, iz düzenleyici ve yerel ve dereceli çevrimiçi çok oyunculu içerir.

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Çağan Buğra Tural
Çağan Buğra Tural2010 yılında CoD ile oyun hayatına başladı. Tek cümle ile özetleyecek olursak; oyun hayranı bir anime çevirmeni.
İlgini çekebilecek diğer içerikler