gamerpazar-sell-banner
2022'de Oynanacak En İyi 7 CS:GO Haritası
CS:GOFPS OyunlarıOyun Haberleri

2022'de Oynanacak En İyi 7 CS:GO Haritası

Becerilerinizi farklı haritalarda uygulamak, yalnızca daha fazla eğlenmenin mükemmel bir yolu değil, aynı zamanda daha fazla zafer kazanmak için de önemli bir adımdır. Bu oyunda sadece bir haritayı oynarken başarılı olamazsınız. Aynı zamanda, tüm CS:GO haritalarında daha iyi olmak için önemli miktarda zamana ihtiyacınız var.

Bu nedenle, eğitiminize öncelik verin. Sadece en çok sevdiğiniz değil, diğer oyuncular arasında da popüler olan bir konuma dikkat edin. Kendinizi hazır hissettiğinizde bir sonrakine gidin ve düzenli olarak önceki haritalara dönün. Belirli bir harita setinde becerilerinizi geliştirmek, hem bireysel bir oyuncu hem de bir takım üyesi olarak sizi güçlendirmeye yardımcı olacaktır. DMarket blogundaki bu makale size tüm bu cevapları ve hatta biraz daha fazlasını veriyor. Ilgilenen? Ardından en iyi CS:GO haritaları listemize göz atın.

En İyi 7 CS:GO Haritası

Birçok oyuncu Counter-Strike: Global Offensive'de daha iyi olmak için "gizli bir formül" arıyor. Düzenli uygulama ve rehberlerimizden ipuçları kesinlikle çok önemlidir, ancak başka bir süper güçlü faktörü, oyun içi tarzınızı unutmayın. Müthiş CS:GO silahları oyun içi ruh halinizi olumlu yönde etkileyebilir ve rakiplerinizi etkileyebilir.

1. Mirage

En İyi 7 CS:GO Haritası

Bu konumla çevrimiçi çok oyunculu modda kesinlikle karşılaşacaksınız, bu yüzden Mirage CS:GO'da oynamaya hazırlanın. Harita, oyunda kolayca en popüler olanıdır ve birçok profesyonel takım onu ​​turnuvalarda seçer.

Mirage haritası , takım çalışması için birçok fırsat ve birçok ilginç strateji ile birlikte gelir. A Tarafının teröristler için birkaç girişi ve anti-teröristlerin saklanmak ve rakipleri beklemek için birçok şansı var. B Tarafındaki savaşlar da çok heyecan verici ve tahmin edilemez. Oyuncular CS:GO Mirage'da etkileyici çeşitlilikte beceriler geliştirebilir , oyunu anlamak için Mirage Yer İşaretleri'ni öğrenebilir ve ardından diğer haritalarda da çok daha iyi oynayabilir.

2. Dust 2

En İyi 7 CS:GO Haritası

CS:GO topluluğu, serinin birçok oyununda bu haritanın keyfini çıkarıyor ve Global Offensive'e önemli ölçüde iyileştirilmiş bir durumda geri dönüyor.

Dust II'nin birçok ikonik yeri vardır (Dust 2 Yer İşaretleri). Terörist keskin nişancılar, rakiplerini neredeyse doğdukları yerden Orta Kapı'dan vurmaya çalışabilirler . A Bomb Side , pek çok sıra dışı stratejik ve taktik fırsatlara sahip, nispeten büyük bir açık alanda yükseltilmiş bir platformdur. Long Doors ve Long A içinde birden fazla savaş gerçekleşir . B Tarafı , iyi pusu noktaları ile oldukça kapalıdır, bu nedenle oyuncuların bombayı buraya başarılı bir şekilde yerleştirmek veya etkisiz hale getirmek için bazı cesur ve yenilikçi fikirlere ihtiyacı vardır.

CS:GO yerlerin doğru adlarını öğrenmek ve takım arkadaşlarınızla etkili bir şekilde iletişim kurmak için açıklamaları hakkındaki kılavuzumuza göz atmayı unutmayın.

3. Inferno

En İyi 7 CS:GO Haritası

CS:GO'daki renk ve mimari kararları açısından oldukça boş olan ( muhtemelen oyuncuların dikkatini dağıtmamak için ) diğer birçok haritanın aksine, Inferno çok güzel. Zarif binaları olan şirin bir kasaba. Burada olmak bile hoş bir deneyim, bu yüzden bu haritayı ve Inferno Yer İşaretleri'ni keşfetmek için zaman ayırın.

Ama elbette CS:GO oyuncuları her zaman güzelliği önemsemez. Savaş fırsatları hızla ortaya çıkıyor ve Inferno oldukça harika bir çatışma yeri. Terörle mücadele ekipleri hem A hem de B Taraflarını hızla kontrol altına alır ve bu yerleri korumak için oldukça iyi bir şans vardır. Her ne kadar teröristler Rush B senaryosunu uygulayabilir ve rakipleri Banana aracılığıyla katledebilir veya onları kandırabilir ve A'yı yerleştirmek için Arch Side ile Appartement'ı kullanabilir .

Inferno, öğrenmesi ilginç ve oynaması her zaman zorlayıcı harika bir CS:GO haritasıdır.

4. Nuke

En İyi 7 CS:GO Haritası

Bu haritanın benzersiz bir özelliği Bomba Taraflarının konumudur - bunlar birbirinin altındadır. Nükleer istasyon binası, deneyime çeşitlilik katan dar geçitlere ve büyük salonlara sahiptir. Çatışmalar dışarıda ve hatta çatıda da olabilir.

CS:GO'daki Nuke haritası, rakiplerin birbirine çarpma eğiliminde olduğu oldukça küçük bir konumdur. Bu, oyunculara ekstra dikkatli olmayı ve eylemlerinizi her zaman Nuke açıklamalarını kullanarak tüm ekiple koordine etmeyi öğretir .

En sevdiğiniz CS:GO alıştırma haritalarından bağımsız olarak , tüm oyun ortamını mükemmel konfor seviyenize göre denemek ve ayarlamak için Konsol komutlarını öğrenmek faydalı olacaktır.

5. Cobblestone

En İyi 7 CS:GO Haritası

Bu harita, Inferno ile neredeyse aynı güzelliğe sahip - eski bir kalenin yakınında görünüyorsunuz.

Buradaki Salonlar oldukça karmaşıktır, bu yüzden T Spawn ve B Bomb Side arasındaki geçitleri keşfetmek için zaman ayırmanız gerekir . A Tarafındaki savaş tarzı oldukça farklı. Terörle mücadele orada ortaya çıkar ve yaklaşan düşmanları üç ana yönden bekleyebilirler. A Long ve CT Ramp içinde birçok ilginç fırsat mevcuttur .

Cobblestone , Cobblestone Yer İşaretlerini kullanarak oyun becerilerinizi geliştirmek ve çok eğlenmek için güzel bir yerdir.

6. Train

En İyi 7 CS:GO Haritası

Binaların içindeki CS:GO savaşları adrenalin dolu ve Tren'de asla demiryolu deposunun dışına çıkmıyorsunuz.

Buradaki iki ana salon büyüktür ve arkasına saklanacak, tırmanacak veya etrafta koşuşturacak birçok trenleri vardır. Bir taraftaki koridor uzundur ve T'nin fark edilmeden gizlice girmesi için birçok olasılık vardır. Alley ve Ivy girişi , rakipleri aldatmak için iyi şanslar sunuyor.

Tren, profesyonel CS:GO ekipleri arasında oldukça popüler ancak yeni başlayanlar için o kadar kolay değil. En iyi oyununuzu oynamak için çok iyi bir fareye sahip olmanız ve Train yer işaretlerini bilmeniz gerekebilir.

7. Vertigo

En İyi 7 CS:GO Haritası

Uzun bir süre bu harita daha popüler diğer konumların gölgesinde kaldı, ancak 2019'da geliştiriciler onu tekrar ekledi. Yeni Vertigo çok geliştirildi ve hatta aktif harita havuzuna dahil edildi - CS:GO rekabetçi çöpçatanlık için harita listesi.

Vertigo savaşları bir gökdelenin tepesinde gerçekleşir. Haritanın diğer seviyelere girmek için merdivenleri var - farklı seviyelerde teröristler ve anti-terörist ortaya çıkıyor. Bütün yer yapım aşamasında, bu yüzden içeride savaşmak güzel bir karmaşa.

Üst kattaki bölge, oyuncuların öngörülemeyen bir şekilde gizlice girebilecekleri birçok küçük koridora sahiptir. Alt kat alanı küçük ve kapalıdır - diğer popüler CS:GO rekabetçi haritalarının açık alanlarından sonra özel bir deneyim ekler. Vertigo açıklamalarına göz atın .

Birçok haritada pratik yapmak, oyun becerilerinizi tüm yönleriyle geliştirmenin ve yüksek bir CS:GO rütbesine , hatta belki de Global Elite'e ulaşmanın harika bir yoludur . Umarım gamerpazar blogundaki rehberlerimiz bu süreçte size yardımcı olabilir.

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Fatih Sal
Fatih Salgamerpazar
İlgini çekebilecek diğer içerikler