gamerpazar-sell-banner
Arkadaşlarınızla Oynayabileceğiniz En İyi Hikayeli Co-op Oyunlar

Arkadaşlarınızla Oynayabileceğiniz En İyi Hikayeli Co-op Oyunlar

Beyninizin sınırlarını zorlayacak: Portal 2

Eski bir yapım olmasına rağmen hala oynanabilirliğini sürdüren bir oyun Portal 2. Eğer arkadaşınızla eğlenebileceğiniz ve bulmacalar çözüp beyninizi zorlayabileceğiniz bir oyun arıyorsanız bu oyun tam sizlik. Steam üzerinden oynanabilen bu oyunun vereceği hazza bakacak olursak fiyatı da inanılmaz uygun. Aynı zamanda oyun içinde de çok güzel ve eğlenceli diyaloglara şahit olabileceğiniz bir oyun.

Farklı boyutta yaratık avı Remnant: From The Ashes

TPP olarak oynayabileceğiniz bu oyunda çeşitli yaratıkları keserek, çeşitli yetenekler kazanabileceğiniz, farklı silah build'leri yapabileceğiniz bu oyun sizin için çok farklı bir tecrübe olabilir. İçerdiği hikaye ile de içinizde merak uyandırarak, sizi hikayenin içine çekmeyi başarıyor. Eğer arkadaşınızla birlikte sürekli ateş edip, yaratık kesip, bosslarla savaşmak istiyorsanız ve bu şekilde stres atmak istiyorsanız bu oyun tam size göre.

Hapiste yatan 2 suçlu ve siz: A Way Out

Hikayemiz hapiste yatan iki suçlunun hapisten kaçmaya çalışmasıyla başlıyor ve aksiyon hiç eksik olmuyor. Aynı ekranda arkadaşınızın da ne yaptığını görebilğiniz bu oyunda, tabi ki arkadaşınızla koordineli olarak çalışmanız gerekiyor. Yine TPP tarzında olan oyunumuzun hikayesi sizi içine alıyor ve bir çırpıda bitirmek istiyorsunuz. Bu oyunun fiyatı birazcık tuzlu olsa da Xbox Game Pass ile bu oyuna sahip olup oynayabilirsiniz.

Zombi kıyametinden sonra: Dying Light

Zombi kıyameti patlak vermiş ve hayatta kalanlar mücadele ediyor ve siz onlardan birisiniz. Ayrıca Urfa/Harran'dasınız ve bir parkur ustasısınız. Sürekli yeteneklerinizi ve silahlarınızı geliştirerek oynayabileceğiniz bu FPS oyununda hem zombiler hem de insanlarla savaşacaksınız hem de parkur deneyimini FPS açısından deneyimleyebileceksiniz. Ayrıca muazzam bir hikayeye de sahip olan bu oyunu kesinlikle oynamalısınız.

Aman patlamasın!: Keep Talking and No Body Explodes

Bu oyunu arkadaşlarınızla oynamanız için sadece bir kişinin bu oyuna sahip olması yeterli çünkü diğerleri el kitapçığı ile size bombayı imha etmeniz için yardım edecekler. Sürekli konuşmanız gereken bu oyunda bomba imhacısı hariç kimsenin bombayı görmemesi gerekiyor ve belirtilen süre içinde bombayı çözmeniz gerekiyor yoksa bomba patlar. Steam üzerinden satın alabileceğiniz bu oyunun fiyatı da inanılmaz ucuz. Böyle bir oyun deneyimini başka bir oyunda tabi ki bulamazsınız.

Açık denizde korsanlık: Sea of Thieves

Açık denizde bir Jack Sparrow veya Davy Jones olmak istemez misiniz? Bu oyunda uzun soluklu bir korsanlık macerası sizi bekliyor. Bu oyunun hikayesi dışında gerçek oyuncularla savaşma şansınız da var, hazine avcılığı yapma şansınız da. Ayrıca bir çok özelleştirme de yapabiliyorsunuz hem geminizde hem de kendi kiyafetlerinizde. Geminizi Siyah İnci'ye dönüştürüp, Kaptan Jack Sparrow kıyafetinizi giyerek yepyeni maceralara atılın.

Ormanın gizemini çözün: The Forest

Bir uçak yolculuğu sırasında uçağınızın ıssız ve gizemlerle bir adaya düştüğünü hayal edin. Eğer bu hayal sizi heyecanlandırıyorsa bu oyun sizin için biçilmiş kaftan. İnanamayacağınız güzellikte bir hikayesi bulunan ve bulunduğunuz adada çokca gizemin peşine düşüp, adanın yerlilerine karşı da hayatta kalmanız gerekiyor. Hem hikayeli hem de survial olan bu oyunun fiyatı da gayet uygun. Kalabalık bir arkadaş grubunuz varsa bu oyunu kesinlikle oynamalısınız.

Bol ödüllü her yaşa hitap eden: It Takes Two

Tonla ödül alan bu oyunumuzda, ayrılma kararı alan bir karı kocanın bir anda kızlarının küçük oyuncak bebeklerine dönüşerek, evdeki oyuncak ve aletlerin de canlanmasıyla heyecan dolu bir maceraya atılıyor. Bambaşka bir deneyim yaşayacağınız bu oyunu kaçırmamalısınız. Bu oyuna da Xbox Game Pass ile erişim sağlayabilirsiniz.

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Doğukan Beyribey
Doğukan BeyribeyDoğukan 24 yaşında ve hayatının yarısından fazlasını oyunlarla geçirmiş biri. Favorileri FPS ve Battle Royal'ler.
İlgini çekebilecek diğer içerikler
Discord
Aramıza KatılTopluluğumuza katılarak oyun arkadaşı bulabilir, etkinliklere katılabilirsin!
Abone OlYeni çıkan oyunlara dair haberler ve daha fazlasına erişmek için abone ol