gamerpazar-sell-banner
En İyi CS:GO Aim Geliştirme Haritaları
CS:GOFPS OyunlarıOyun Haberleri

En İyi CS:GO Aim Geliştirme Haritaları

İyi bir CS:GO oyuncusu olmak için pek çok beceri geliştirmeniz gerekir - takım çalışması, mükemmel harita bilgisi, doğaçlama yeteneği ve kusursuz dikkat, bunlardan birkaçı. Ama bir dakika bekleyin! Düzgün nişan alamazsanız tüm bunlar işe yaramaz. Oyun, o rakipleri vurmakla ilgili, biliyorsun. Bu nedenle, daha fazla zaferi kutlamak için CS:GO nişan eğitimi şarttır .

CS:GO oynarken hepimiz nişan almayı öğreniriz. Süreç maçların sadece bir parçası. Yine de, özel bir uygulama olmadan belirli bir sınırlamaya ulaşabilirsiniz. CS:GO turları süper hızlıdır, yani her zaman nişan almaya konsantre olmazsınız. Oyuncular, ekranda bir rakip göründüğünde ve nişan alma ve ateş etme şansı bulduğunda, muhtemelen tur başına sadece birkaç dakikaya sahiptir. Bu anlar seyrektir ve yalnızca onlara güvenmemek daha iyidir.

En İyi CS:GO Aim Geliştirme Haritaları

Ne yaparsan yap, nişan almada daha iyi olamayacağın bir noktaya ulaştığını düşünüyor musun? O zaman alıştırma rutininize özel bir aktivite eklemenin zamanı geldi - bu en iyi nişan haritaları CS:GO'da oynayın.

Lafı fazla uzatmadan, işte en iyi CSGO hedef eğitim haritaları:

1. training_aim_csgo2

Bu CS:GO hedef eğitim haritası oldukça basit görünüyor, ancak burada pratik yapmak çok etkili. Bir atış poligonunda görünüyorsunuz. Karakterinizin önünde birkaç hedef var. Onlara olan mesafeyi değiştirmek için özel bir panel kullanın. Belirli bir silahla antrenman yapmak için bir duvardan çeşitli silahlar alın. Hazır olduğunuzda Başlat'a basın ve hedeflere bakın - orada farklı konumlarda kırmızı bir nokta görünecektir. Vur onu!

Bu klasik nişan alma eğitimine ek olarak, haritanın birkaç modu daha var. Onları diğer duvarda kontrol et. Ayrıca, bazı ayarları değiştirebilirsiniz.

2. Hızlı Nişan Alma/Refleks Haritası - Eğitim

Bu harita, en ikonik CS:GO konumlarından biri olan Dust 2'den esinlenmiştir . Burada aynı ortam stilini ve aynı botları bulacaksınız.

Nispeten açık bir alanın merkezinde kalıyor ve farklı yönlerden koşan rakipleri vuruyorsunuz. Daha fazla rakip yerleştirerek veya karakterinize zarar vermelerine izin vererek zorluğu artırmak için CS:GO nişan eğitiminizin ayarlarını değiştirin. Bu haritada gerçek eşleşmelerle birçok benzerlik bulacaksınız.

3. Yprac Uygulaması ve Isınma

Bu hedef haritası CS:GO'da birçok farklı eğitim modu bulacaksınız. Kategorilere ayrılırlar:

  • Titreme
  • Hız
  • Kesinlik
  • izleme
  • Patlamak

Her kategori, birkaç zorluk seviyesi ile beş alıştırma görevinden oluşur. Örneğin, bazı görevler, uçan küreleri hedeflemek, bir süre artı imlecinizle onları takip etmeye çalışmak veya küreleri farklı konumlarda/mesafelerde vurmakla ilgilidir. Haritada oldukça fazla eğitim türü var, bu yüzden bir süre onunla meşgul olacaksınız. Maçlardan önce düzenli ısınma seansları için iyi bir seçimdir

4. Hedef Botz - Eğitim

Bu harita, nişan alma eğitim yerleri için oldukça tipik görünüyor. Karakteriniz küçük bir duvarla çevrili merkezde kalıyor. Botlar etrafta gizleniyor, mermilerinizin geçici sanal varlıklarını durdurmasını bekliyor.

Aim Botz'un güzelliği mevcut birçok ayar seçeneğindedir . Antrenmanınızı belirli hedefleri takip edecek şekilde ayarlayabilirsiniz. Burada neler yapabileceğinizi anlamak için haritayı keşfedin. Bir profesyonel olarak hedeflemek için uygulamanızda bazı ek adımlar atmanız gerekebilir.

5. DC | Amaç ve Hareket | Eğitim

Bu CS:GO hedef haritası birkaç tür eğitim içerir.

Oldukça büyük bir odanın ortasında doğarsınız. Botlar, büyük engellerin arkasına saklanmaya çalışarak farklı yönlerden size koşar. Nişan al ve onları öldür! Özel bir odada hareketsiz hedefleri vurur, onlara olan mesafeyi değiştirirsiniz. Farklı yerlerde görünen hedefleri vurabilirsiniz. Yine başka bir odada, teröristler büyük konteynırların içinden size koşuyor. Bu egzersizler hareketsiz dururken nişan almak için iyidir.

Ayrıca haritada hareket eğitimi bölümleri vardır : atlamalar, parkur, sörf , merdivenler, vb. Burada hareket halindeyken güvenli bir şekilde atış yapmak için iyi bir yer bulacaksınız.

Bu haritalarda oynamak için Steam sayfalarına abone olun . Böylece haritayı oyun menüsünün Atölye sekmesine ekleyeceksiniz.

Hedef eğitim haritalarının CS:GO'nun bir dezavantajı var - bunlara kolayca alışabilirsiniz ve uygulama etkinliğini kaybeder. Bu haritalarla ilgili eğitimi tamamlamanız ve ardından… en iyi CS:GO haritalarında, geleneksel konumlarda oynamaya geri dönmeniz önerilir. Yeni becerilerinizi gerçek maçlara getirmeniz gerekiyor ve bu, gelişmiş bir oyuncu olarak antrenman yapmanız için en iyi uygulama olacaktır. Yine de eşleştirmeye başlamadan önce ısınmak için CS GO hedef haritalarını kullanmak iyi bir fikirdir.

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Fatih Sal
Fatih Salgamerpazar
İlgini çekebilecek diğer içerikler