gamerpazar-sell-banner
En Nadir Overwatch 2 Karakter Kostümleri
FPS OyunlarıÖnerilerOyun Haberleri

En Nadir Overwatch 2 Karakter Kostümleri

Overwatch oyunu devam oyununun yayınlanmasıyla oynaması ücretsiz hale geldiğinden, görünümler her zamankinden daha değerli hale geldi.

Kalıcı görünümler artık savaş geçişlerini tamamlayarak kazanılan belirli sayıda krediye mal oluyor. Zaman sınırlı ve özel görünümler ise dükkana katıldı ve oyun içi coinlerle alınabiliyor.

Overwatch 2'de gelecekte kullanılamayacak bazı kostümler var. İşte oyundaki en nadir 11 görünümün listesi. Overwatch 2'nin en nadir görünümlerinin çoğu ilk oyunda piyasaya sürüldü ve bir daha asla mağazaya geri dönmedi ve gelecekte tekrar kullanıma sunulup sunulmayacağına dair şüpheler uyandırdı.

Widowmaker Noire

Widowmaker Noire

Widowmaker Noire, Overwatch'ta birçok oyuncunun elde ettiği ilk kostümlerden biriydi. 2016'da piyasaya sürülmeden önce oyunu ön sipariş veren oyunculara sunulan efsanevi bir görünüm olan Widowmaker Noire ayrıca zamanının en iyi gözüken kostümlerindendi. Daha sonra Overwatch'ın Switch sürümünün piyasaya sürülmesiyle geri döndü ve bu kostümün daha fazla oyuncu tarafından satın alınmasına izin verildi.

Widowmaker'ın arka planına çok yakışan teninin koyu renkleri ve makine tellerine benzeyen örgülü saçları nedeniyle oldukça popüler bir kostüm olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Widowmaker Kerrigan

Widowmaker Kerrigan

Bu Efsanevi görünüm, yalnızca 2018'deki zaman sınırlı bir etkinlikte mevcuttu. 20. yıldönümünü kutlamak için başka bir Blizzard Entertainment oyunu olan StarCraft lisansı ile bir crossover etkinliği oluşturuldu. Bu etkinlikle beraber iki oyun arasında bir çok karakter kostümü değiş tokuşu yapıldı diyebiliriz kısaca. Starcraft içindeki karakterlere benzer kostümler Overwatch'a çıkarken overwatch karakterlerine benzer şeyler de starcraft oyununun içine eklendi. Bu şekilde Starcraft oyuncuları ve Overwatch oyuncuları arasında ortak bir payda bulan Blizzard Entertainment gelmiş geçmiş en iyi crossover etkinliklerinden birine imza attı.

Etkinlik sırasında, oyuncuların sadece oyuna giriş yapması gerektiğinden, bunu elde etmek çok kolaydı. Ama o zamandan beri, henüz mağazaya asla geri dönmedi ve bu onu Overwatch'ın en nadir görünümlerinden biri haline getirdi.

Pink Mercy

Pink Mercy

Pink Mercy kostümünün ilginç bir hikayesi var. Bu görünüm, Mayıs 2018'de sınırlı bir süre için Overwatch mağazasına katılmıştı. Oyuncular bunu gerçek parayla (15 dolara) satın almak zorunda kaldılar ve gelirin tamamı Meme Kanseri Araştırma Vakfı'na bağışlandı. O zamandan beri Mercy oyuncularının favori karakter görünümlerinden biri olmayı başardı.

Bu görünüm anında başarı elde etti ve topluluk etkinlik sırasında 12,7 Milyon doların üzerinde para topladı. O zamandan beri, yüksek oyuncu talebine rağmen oyuna asla geri dönmedi. Daha sonra aynı şekilde bir bağış etkinliği olursa eğer bu kostümün bu şekilde geri dönmesini umuyoruz. 

Nano Cola

Nano Cola

Overwatch 2'deki en nadir görünümler her zaman sınırlı zorluklar için oluşturulmuş görünümlerdir. Bu zorluklar arasında oyuncuları ücretsiz bir görünüm elde etmek için belli sayıda maçı tamamlamak zorunda olmak gibi şeyler de vardı. Nano Cola da bu tarz aşırı zorlu etkinliklerde dağıtılan oldukça nadir bulunan kostümlerden biri. Busa haritasının yayınlanmasını kutlamak için Ağustos 2018'de bir Blizzard tarafından oyunculara verilen bir meydan okuma ile teklif edildi. Bazı oyuncular bu etkinliği tamamlamayı başaramadı bazıları ise bu etkinliğe yetişemedi. Bu yüzden Nano Cola oldukça nadir D.va kostümlerinden biri haline geldi. 

Dr. Ziegler Mercy

Dr. Ziegler Mercy

Bu karakter görünümü, Mercy karakterinin en yeni kısa öykülerinden biri olan Valkyrie'nin yayınlanmasını kutlayan Mercy'nin geçmişine dair harika bir gönderme olarak yayınlandı. Kasım 2019'da Blizzard Entertainment tarafından bir çok zorlu seviyesi olan bir mücadeleyi tamamlayan yetenekli ancal azınlıkta kalan çok az oyuncuya teslim edildi. Mücadele görevlerinin süresi bittikten sonra ise bu kostüm oyundan tekrar alınamaz şekilde kitlendi diyebiliriz. Bu kostüm ne kadar Pink Mercy kadar sevilmese de en az onun kadar nadir Mercy kostümlerinden biri diyebiliriz.

Brick Bastion

Brick Bastion

Blizzard Entertainment nadir bir kostüm yayınlamak için yine başka bir zorlu mücadele görevleri listesi ile oyuncuların karşısındaydı. Bu sefer ki mücadele görevlerinin ana teması Lego ile bir işbirliği etkinliğiydi. Bu vesileyle Bastion, Bu karakter kostümündeki legolardan yapılmış bir kahraman olarak tamamen yeniden yapıldı. Bu tek seferlik meydan okuma görevleri Eylül 2019'da sona erdiğinden beri Brick bastion karakter görünümü oyuna geri dönmedi. Oyuncular tarafından oldukça sevilmesine bakarak Lego kostümü olarak Blizzard Entertainment'ın doğru karar olarak Bastion'ı seçtiğini söyleyebiliriz.

Overwatch League 2018

Overwatch League 2018

Overwatch League, açılış sezonuna katılan her takım için bir ev ve bir deplasman karakter kostümleri tasarlayarak 2018'de lansmanını kutladı. Bu karakter kostümleri oyundaki herhangi bir kahraman da mevcuttu. Oyuncular bu canlı ligi izleyerek kazandıkları Overwatch League jetonlarını kullanarak satın alabildiler. Karakter kostümleri o zamandan beri geri dönmedikleri için bugünün en nadir karakter kostümleri arasındalar.

Blizzcon Skins

Blizzcon skins

Blizzcon karakter kostümleri, geliştiricinin yıllık konferansına sanal biletlerle sunuldu.Bu etkinlikler için karakter dış görünüşlerini ilk alan 2016'da Bastion ve ardından 2017'de Winston oldu. Her ikisi de oldukça basitti; Blizzcon'un teması, beyaz ve gömlek mavisi tonlarıyla yeniden renklendirildiler.

2019 baskısı karakter kostümleri için daha fazla çaba sarf edildiğini kolayca söyleyebiliriz. Bu sanal bilet, Blizzard'ın diğer oyunlarına gönderme yapan Genji Illidan ve Symmetra Tyrande'yi sunuyordu.

Yayınlanan son Blizzcon bağlantılı dış görünümü Reinhardt Raynhardt'dı. 2021'de gerçekleşen ve geliştiricinin 30. yıl dönümünü kutlayan sanal Blizzcon "BlizzConline"ın Heroic Pack Tier'ını satın almak isteyen oyunculara özel olarak 

Zarya Alien

Zarya Alien

Zarya Alien, Sinatraa'nın tartışmasının ardından oyundan çıkarılan bir karakter kostümüdür. 2019'da Overwatch League'in mvp'si seçildiği için kendisi için özel olarak oluşturuldu. karakter kostümünü satın alan oyunculara geri ödeme teklif edildi ve artık oyunda değil.

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Muhammed Enbiya Demir
Muhammed Enbiya DemirOyun dünyasını oyuncu, geliştirici hem de içerik üretici olarak takip ediyor. Çoğunluklu korku, hack n slash ve retro oyunlara ilgili.
İlgini çekebilecek diğer içerikler