gamerpazar-sell-banner
Fifa 23 Oyun İçi Yeni Özellikler
Fifa 23Oyun Haberleri

Fifa 23 Oyun İçi Yeni Özellikler

1. HyperMotion2 Teknolojisi

2. Gelişmiş 11'e 11 Maç Yakalama

İlk kez FIFA 23'de bir kadın maçından hareket yakalama dahil olmak üzere profesyonel takımlarla, maçta kaydedilen hareket yakalama çekimi verileri, diğer FIFA oyunularına göre her zamankinden daha yüksek kaliteli ve gerçekçi animasyonları sağlıyor.

3. Makine Öğrenimi

İleri teknoloji ve yeni tescilli makine öğrenimi algoritma ile EA, gelişmiş maç yakalamadan alınan 9,2 milyon kareden öğrenerek ve FIFA 23’teki çeşitli etkileşimlerde doğal futbol hareketi yaratmak için gerçek zamanlı yeni animasyonlar yazarak FIFA 23’teki futbol gerçekçiliğini arttırıyor.

4.Özgün Tüm Takım Hareketi

Hem erkek hem kadın maçlarında sahadan direkt yakalanan veriler, toplamda 6.000’den fazla HyperMotion destekli animasyon yaratarak oyuncuların FIFA 23’te her zamankinden daha duyarlı ve gerçekçi hareket edip oynamasını sağlıyor.

5.Kadın Futbolunu Güçlendirme

Üstteki özelliklerle birlikte FIFA 23’te kadın futbolunu güçlendirerek gerçek hayattaki kadın oyuncuların hareketinden yola çıkan özgün animasyonlar yaratıyor.

6. Kinetik Kaleci ve Kafa Topu Mücadeleleri

İki oyuncu etkileşimi teknolojisindeki gelişim, oyuncu animasyonlarını senkronize ederken, kaleciler gelen ortalarda rakip hücum oyuncularına karşı mücadele veriyor ve böylece kalecilerin girdiği hava topu mücadelelerinde daha net sonuçlar ortaya çıkıyor.

7. Soğukkanl Topa Vuruş

HyperMotion2’den güç alan yeni animasyonlar, topu kontrol etme ve şut arasında daha doğal geçişleri mümkün kılıyor. Keskinliği ve akıcılığı bir araya getiren daha uzun ve yüksek kaliteli animasyon, oyuncular topu saklarken, çevirirken ve kaleye doğru vururken tek bir kesintisiz hareket yaratıyor.

8. Hareket Yenilikleri

Driblinglerdeki gerçeklik ve oyun içi akışkanlığı arttırıldı. Tamemen yenilenmiş bir Yakın markaj özelliği getirildi. Hızlanma reytinglerine rağmen oyuncular arası farklılıklar düzeltildi ve gerçekçi hale getirildi.

9. Çarpraz Oyun

FIFA 23’te çapraz oyun lansmanda FUT Division Rivals (Ortak hariç), FUT Champions, FUT Ultimate Online Draft, FUT Online Dostluk Maçları (Ortak hariç), FUT Arkadaşla Oyna, Online Dostluk Maçları, Online Sezonlar (Ortak Sezonlar hariç) ve Almanya’da ikamet eden oyunculara açık olan Virtual Bundesliga rekabetçi oyun modunda kullanılabilecek. Çapraz oyun, platform düzey ayarları imkan verdiği takdirde FIFA 23 ilk kez yayınlanırken tüm oyuncular için etkin olacak ve istenildiği zaman iptal edilebilecek.

Fifa 23 Oyun İçi Yeni Özellikler

FIFA 23 için FUT çapraz oyunun eklenmesiyle birlikte FUT Transfer Pazarı çapraz oyun işlevini dahil edecek şekilde genişletilecek. FUT Transfer Pazarı artık platform havuzlarında birleştirilecek, bunların dışında kalan PC ve Switch ise kendi Transfer Pazarlarına sahip olmaya devam edecek.

Ortak FUT Transfer Pazarı Havuzu 

  • PlayStation 4
  • PlayStation 5
  • Xbox One
  • Xbox Series X|S
  • Stadia

 

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Boran Özdabakoğlu
Boran ÖzdabakoğluOyun Gurmesi
İlgini çekebilecek diğer içerikler