gamerpazar-sell-banner
God of War Ragnarok İncelemesi ve Sistem Gereksinimleri
God of War RagnarokOyun Haberleriİnceleme

God of War Ragnarok İncelemesi ve Sistem Gereksinimleri

gamerpazar'ın God of War Ragnarok kılavuzu, Kratos'un son macerasından en iyi şekilde yararlanmak için ihtiyacınız olan tüm önemli şeyleri kapsar. Size ipuçları, savaş yardımı, kuzgunları bulmak için haritalar, hazine haritaları, diğer koleksiyon öğeleri ve daha fazlasını almak için oyunu oynamak için saatler harcadık. God of War Ragnarok yapılacak, bulunacak ve keşfedilecek bir sürü şeyi olan devasa bir oyundur, bu yüzden bu İskandinav macerasına hızlı bir başlangıç yapmanıza yardımcı olacak önemli konuları burada ele aldık.

God of War Ragnarok İncelemesi

God of War Ragnarok, nihayetinde ağır duygusal anlar, inanılmaz derecede tatmin edici bulmacalar ve fazlasıyla zevk veren dövüşlerle harika bir oyundur. Hayal kırıklığına uğratan tek şey, geliştirici Sony Santa Monica'nın deneyimin ilk yarısında ne yapacağını gerçekten bilememesi. İnanılmaz derecede duygusal bir açılıştan sonra, çarklar bir süre net bir yön olmadan döner. Her zaman yapılacak bir şey veya peşinden gidilecek bir hedef vardır ancak bir kıvılcım eksik ve sonunda sizi sona doğru sürükleyen ve harekete geçiren momentumun ilerlemesi biraz zaman alıyor.

Kratos ve Atreus kederle ve birbirleriyle mücadele ederken 2018 oyunu enerjiyle çatırdadı - hem Kratos'un babalık sorumluluklarının büyüyen acısı hem de Atreus'un gelişen yetişkinliği, neredeyse her anı duygusal bir deneyime veya sürtüşmelerle dolu bir irade çatışmasına dönüştürüyor.Kratos, önceki oyunda önemli bir olay sırasında meşhur bir şekilde ifade eder ve burada bu bir süreliğine böyle hissedilmez. İkili, işlevsel bir ekip olarak çalışır (az ya da çok) ve Ragnarok gelirken, ilk başta çok az şey değişecek gibi görünüyor ve gerçek kıyameti, karakterleri olay örgüsü etrafında hareket ettirecek bir McGuffin gibi hissetmeye bırakıyor. Sonuç olarak, açılış saatleri herhangi bir ağırlık hissi bulmakta zorlanıyor.

Bununla birlikte, belirli unsurlar bir kez yerine oturduğunda, her şeyin elle tutulur bir şekilde bir adım attığını hissedebilirsiniz ve Ragnarok abartıldığı kadar iyi gözükmemeye başlıyor. Kritik bir noktayı geçtikten sonra, 2018 oyununu geri almış gibi olursunuz - replikler ve olaylar yüksek sesle nefesinizi kesmenize neden olur, boğazınızda düğümlenen anlar, muhtemelen biraz daha gözyaşı ve hafızanıza kazınan sahneler vardır. Açılış yarısı, belki bir sonraki hedefi kontrol etmekle ilgili çoğunlukla sevimli gevezeliklerden ibaretken her şey bitene kadar dönüşümlü olarak midenize ve kalbinize defalarca yumruk atıyormuşsunuz gibi geliyor.

Kratos, video oyunlarındaki en ilginç karakter dönüşümlerinden biri olmaya devam ediyor ve duygular aktığında, onun adına beklemediğim bir şekilde mutlu oldum. Her oyun en çok yavaş başlangıçtan muzdariptir, bazen zar zor var olduğunu hissedersiniz, ancak hem o hem de Atreus nihayetinde kelimenin tam anlamıyla bir yolculuğa çıkar. Ve ikisi arasında en uzağa giden o. Kratos ve Atreus'un muhteşem öyküsü diyebiliriz.

God of War Ragnarok İncelemesi ve Sistem Gereksinimleri

God of War Ragnarok Ne Kadar Sürede Biter?

God of War Ragnarok'un ne kadar sürede biteceğini sormak, hikayeye odaklanmanıza veya her şeyi %100 yapmak istemenize bağlı olarak 25 ile 60 saat arasında bir aralıkla tamamen oyun tarzınıza bağlıdır. Bu uzunluk değişir çünkü yan içerik oldukça geniştir ve zamanınızı alacak pek çok aktivite, görev ve mücadele içerir. Hikayeyi sadece oynayanlar, sonuç olarak çok daha kısa bir deneyime sahip olacaklar ancak en iyi kısımlardan bazılarını kaçıracaklar. God of War Ragnarok ekibiyle geçireceğiniz kaliteli zamanı kaçırmaktan bahsetmiyorum bile - en iyi sohbetlerden bazıları siz oyun sonu eşyalarını temizlerken gerçekleşir. Kratos'un PlayStation All-Stars Battle Royale'de yer almaktan bahsetmeyi reddetmesi gibi...

Bu, yapılacak birçok ek şey içeren bir oyundur. Ziyaret edebileceğiniz her bölge, yan görevler, koleksiyonlar, savaşlar ve işaretlenecek daha fazlasıyla dolu ve mücadele aktıktan sonra daha fazlası ekleniyor. Hikayenin tamamını, ekstraları ve God of War Ragnarok'u tamamlamanın ne kadar sürdüğünü deneyemliyerek öğrenmek en iyi seçenektir.

God of War Ragnorak Taktik ve İpuçları

1. Ödüller için gördüğünüz vazoları veya asılı kovaları parçalayın.

2. Daha fazla hasar için Leviathan Baltanızı veya Blades of Chaos'unuzu şarj edin.

3. Neyle savaştığınıza bağlı olarak Balta ve Bıçaklar arasında geçiş yapın.

4. Daha fazla hasar vermek için en kısa sürede temel ve kaçma becerilerini satın alın.

5. Zırhınızı oyun tarzınıza uyacak şekilde dikkatlice seçin.

6. Saldırılardan kaçınmak için Kratos'un etrafındaki oklara dikkat edin.

7. Çevresel nesneler, bulabilirseniz savaşta yüksek hasar verir.

8. Zırh yükseltmeleri, başlamak için yeni donanımdan daha iyidir ancak oyunun ortasında geçiş yapın.

9. Mümkünse, Nornir Sandıklarını gördüğünüz gibi açın.

10. Huldra Kardeşleri düzenli olarak ziyaret edin ve nelerin uygun olduğunu görün.

God of War Ragnarok'u Çalıştırabilir miyim?

God of War Ragnarok'u Çalıştırabilir miyim?

Sony oyunu PC'ye taşıyıp taşımayacağını henüz doğrulamamışken God of War Ragnarok sistem gereksinimlerini saptamak zor. Ancak geliştiriciler, sevilen ayrıcalıklarını Windows'a getirmeye kararlı olduğundan, Ragnarok'un 2024 civarında Steam ve Epic Games Store'a katılışını göreceğiz.

Şu anda, Nvidia GeForce GTX 1060 ve AMD Radeon RX 580, Intel Core i5-4670 veya AMD Ryzen 5 1600 CPU ile eşleştirilmiş, Sony'nin önerilen favori grafik kartlarından bazılarıdır. En iyi tahminimiz, God of War Ragnarok spesifikasyonlarının önerilen yeni spesifikasyonları başlatarak bunu minimum hale getireceğidir. Muhtemelen minimum 8GB RAM ve önerilen 16GB'a bakıyorsunuzdur. God of War Ragnarok'un PC boyutunu da tahmin etmek zor, ancak sırasıyla PS5 ve PS4 sürümlerini yansıtan 84 GB ile 110 GB arasında olması gerekiyor.

God of War Ragnarok PC çıkış tarihi

God of War Ragnarok PC'ye mi geliyor? God of War Ragnarok'un ne zaman PC çıkış tarihi alacağına dair henüz bir haber yok. 2024 çok muhtemel görünüyor. God of War Ragnarok, Windows 10 ve üzeri PC sisteminde çalışacak.

God of War Ragnarok PC çıkış tarihi

God of War Ragnarok Sistem Gereksinimleri

God of War Ragnarok Minimum Sistem Gereksinimleri

  • Ram: 8 GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 veya Radeon RX 580
  • İşlemci: Intel Core i5-4670 veya Ryzen 5 1600
  • Dosya Boyutu: 110 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 10

God of War Ragnarok Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • Ram: 16 GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce RTX 2060 veya Radeon RX 5700 XT
  • İşlemci: Intel Core i5-6600K veya Ryzen 5 2600X
  • Dosya Boyutu: 110 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 10

God of War Ragnarok Önerilen Sistem Gereksinimleri

 

Beğendiysen içeriği paylaş:
Facebook Paylaş
Telegram Paylaş
WhatsApp Paylaş
Fuat Demirkol
Fuat DemirkolYönetim Bilişim Sistemleri tutkunu, 4 yaşından beri oyun oynuyor.
İlgini çekebilecek diğer içerikler